"Системата минус 60"-тема №47

  • 52 781
  • 746
  •   1
Отговори
# 225
  • Plovdiv, Bulgaria
  • Мнения: 228
Отчет за вчера:
З. две филии хляб с колбас и сирене кафе със захар.
О. купа супа от червена леща едно парче шунков колбас.
В.  2 наденичка на скара +  1 яйце .
Кантара показа помръдване надолу, но  резултат ще отчитам в понеделник.
Успешен ден на всички.
Коригирах поста благодаря на г-жа Нервакова Simple Smile!

Последна редакция: пт, 30 яну 2015, 15:54 от silvia45

# 226
  • Мнения: 5 138

О. купа супа от червена леща едно парче шунков колбас.

обяда не ти е по системата

# 227
  • Берлин
  • Мнения: 4 487
Г-жа Нервакова ми спестява нерви  Hug Благодаря за бързите отговори винаги   bouquet

# 228
  • Русе
  • Мнения: 166
Г-жа Нервакова от два дена не отчиташ меню?Да не сме те отегчили?

# 229
  • Мнения: 5 138
Г-жа Нервакова от два дена не отчиташ меню?Да не сме те отегчили?
не снощи го писах и публикувах даже
тази сутрин поста гледам ми го няма  newsm78 Shocked
нямам обяснение защо

ето менютата ми
з. супа топчета с филия вита
о. шопска с 2 кебапчета
в. кисело мляко

днес

з. супа топчета с изостанало парче баница  Laughing, суха паста, два крем карамела  Shocked Shocked Shocked разярен вълк бях
о. кисело зеле с кафяв ориз
в. кисело мляко с ябълка

# 230
  • Мнения: 851
Вчера беше системен и днес смятам, че ще имам пети успешен ден!

Имам промени в менютата от предните дни, но минимални, днес промяната е по-голяма:
з - същата (мед и тахан)
о - портокал, спагети със зехтин и сирене, сушени плодове с кисело мляко
в - риба с лимон и чесън

# 231
  • Русе
  • Мнения: 166
Г-жа Нервакова обилна закуска си имала,затова не пишеш-за да не ти дойдем на гости,а?Браво-Закуската изяждай сама,обяда сподели с другар,а вечерята я дай на врага си!Това е девиза и се отнася  за нас.
З-2 принцеси с кайма и 1мъфин
О-2кюфтета кафяв ориз със соев сос и салата зеле и моркови
В-кис.мляко и ябълка

# 232
  • София
  • Мнения: 27
Здравейте и от мен. Менюто за днес:
З - малко тиквеник, малко хляб с колбас, малко бисквитки
О - салата Цезар с калмари и картофена крем-супа
В - половин литър прясно мляко

# 233
  • The QC to be!!!
  • Мнения: 5 345
 Joy радвам се да видя, че аз не съм единствената дето яде супа за закуска  Joy За това и не си писах менюто тези дни, че срам  Blush мм каза, че само бирата ми липсва за закуска  hahaha
з. зеленчуци и пилешко на супа, няма фиде, няма картофи, но с ръж. хляб, ръжен сухар с грозде
о. същата супа само с люта чушка  Crazy
в. клемантини и 1/3 кофичка кис. мл.

това беше за 3 поредни дни. Утре
з. ръжени сухари с грозде
о. запеканка с праз, гъби, чушки, домати, парчета прошуто и залята с яйца и кис. мл.
в. грейпфрут с кис мл.

Чудих се за тази запеканка, но мисля е системна нали?

# 234
  • Мнения: 5 138
О - салата Цезар с калмари и картофена крем-супа
не може да се смесват морски деликатеси или риба и месо с картофи  Peace

Joy радвам се да видя, че аз не съм единствената дето яде супа за закуска  Joy За това и не си писах менюто тези дни, че срам  Blush мм каза, че само бирата ми липсва за закуска  hahaha

о. запеканка с праз, гъби, чушки, домати, парчета прошуто и залята с яйца и кис. мл.

Чудих се за тази запеканка, но мисля е системна нали?
Joy да за бирата е идея  Joy да ти кажа и аз никога не съм го правила това със супата, ама като обичам , а не са режимни за обяд и вечеря си ги ям на закуска, с много изцеден лимон и ме сгрява и ми дава страхотен старт на деня, по добре да го започна със супа отколкото като преди с кафе и цигара  Peace от 6г. и 3м. не пуша  Party , но в най хубавите си години това ми бе закуската кафе и цигара  ooooh!

Обяда по системата ти е ок, но аз за да нямам чуденки си го правя сто процента разделно хранене , може и ти да пробваш .

аз си вечерях млякото с ябълката и ми е едно тежичко на стомаха , май е от зелето на обяд
сега си пия петъчното винце, през седмицата го спрях че ми отваря апетит ,само почивните дни си пийвам една чаша.

# 235
  • The QC to be!!!
  • Мнения: 5 345
А запеканката как е за обяд?

1вият ден мм като видя, че вадя супата, каза "а една ракия да ти сипя ли"? На втория почна с бирата… добре, че свърши супата, че да спре с намеците за бира, щото има 2 шишета в мазата от чешко и си къткаме като свърша диетата. Чешката бира Старопрамен много ни харесва и мога да я пия и без мезе.  Blush Има и изстудено бяло унг. вино, леко сладко, което обожаваме със сирене/кашкавал, но за сега 4та седмица се сдържам, само го гледам  Rolling Eyes

# 236
  • Мнения: 5 138
А запеканката как е за обяд?
нали ти писах ок е но идва много трудно смилаема гъби, месо, яйца мляко това са все тежки храни сами по себе си а ти си ги смесила иначе е по системата

# 237
  • София
  • Мнения: 3 709
Здравейте!
Тези дни съм много в движение и нещо не стигам до форума Sad
Трябваше да се замеря в понеделник, но пусто любопитство- след 12 дни на -60 отчитам 2,6 свалени килограма. Гладна не съм стояла, с изключение на един път, но това беше поради липса на планиране.
Остават между 4-6 килограма за ликвидация.

За да се възнаградя за резултатите, днес смятам да закуся една пухкава домашна мекица със сирене! Whistling
Успешен ден!

# 238
  • Берлин
  • Мнения: 4 487
Днес направих късна закуска - 1 пържена филия със сладко и сирене. Чудя се дали да обядвам - още ми е мазно и тежко. И ако - ще да е малко спанак с ориз /обожавам го/. Вечерята ще е някаква импровизация навън. В Ринг Мол-а ще пеят Х-факторите и ще водим детето /малкото де/. Та...остава и някъде да наместя упражненията и съм 6.
Хубава събота
ПП. И да чистя хладилника - цяла нощ нямахме ток заради авария и се поразмрази, та още една извънсписъчна задачка

# 239
  • Русе
  • Мнения: 166
Закусих с голяма купа овес с ядки мед и канела.Взех ,че реших да направя едни сърми с кисело зеле и бланширан ориз,ами то като ми замириса едно хубаво взех да обикалям в кухнята като гладна котка пред рибен магазин.Едва изтраях и преди половин час ометох доста бройки,обяда мина.За вечеря ще си нарежа една ябълка на шайби и ще ги намажа с безсолна извара.Да идва вече пролетта,че през почивните дни да се занимавам в градината.То не се трае все в затворени пространства.Лек ден на всички.

Общи условия

Активация на акаунт