Kолко дни съхранявате ястията?

  • 1 203
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 4 423
Не се случва да остава ядене за другия ден, всичко се изяжда, но аз готвя по - малко.

# 16
  • все тук
  • Мнения: 1 716
Готвя предимно следобед и вечер - или се изяжда веднага, или има и за другия ден. Но само толкова, рядко остава купичка ядене за третия ден, но тогава просто я хвърлям. Не щат да я ядат вкъщи.

# 17
  • Мнения: 678
Е, радвам се че има и други като мене дето си чистят хладилника всеки ден,защото,свекърва ми все ми мърмори че ровя в хладилника и хвърлям.Днес пак направих същото едни питки се търкаляха от неделя и оп в кофата.Незнам как може да има такива домакини/ако мога да я нарека така/?

# 18
  • Мнения: 139
Изяждаме всичко веднага,рядко остава за следващият ден. #Crazy

# 19
  • Сливен
  • Мнения: 382
Готвя следобяд, като спи малката и изяждаме храната или веднага или до следващия ден на обяд. Рядко остава за вечеря. Ако пък случайно прехвърли за третия ден си я ям сама.
Хладилникът ми обикновено е полу-празен, защото вътре се задържат само сирена, маслини, зеленчуци и яйца. Колбаси не купуваме, а всичко друго се изхвъля ако престои повече от 2 дни (ама то и не престоява де).
Какво? Да чакам да се зароди съзнателна форма на живот и тогава да го хвърля ли? Mr. Green

# 20
  • Den Haag
  • Мнения: 1 845
Готвя по-малко, рядко остава по една порция, но на другия ден се изяжда. Не обичам да хвърлям храна.

# 21
  • Мнения: 7 640
гледам да не остава повече от 2 дни- дори и да не се развали, не искам да го ям, омръзва ми само като гледам една и съща манджа

# 22
  • Мнения: 46
Вече готвя в по-малка тенджера и така се изяжда най- много да остане за следващия ден.
Повече от два дни не е препоръчително да се съхранява в хладилник, но в камерата може много повече Peace.

# 23
  • София
  • Мнения: 378
На втория ден хвърлям, но рядко се случва да остане нещо  Wink

# 24
  • Мнения: 1 493
Готвя малко, за да се изяде веднага. Не обичам претоплено ядене. Храната губи витамините, когато престои.

Общи условия

Активация на акаунт