ПРИМОРСКО 2015 г. - мнения, впечатления и препоръки!

  • 124 866
  • 704
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 10 704
Хах, на Шурелови писах мейл за оферта .. Да не ви казвам каква оферта получих, крайно непрофесионално Sad

# 61
  • Мнения: 551
Аз като чуя за Шурелови и си спомням една съфорумка която сподели за намерен/домашен любимец/....даже не се и замислям за този хотел #Crazy #Crazy

# 62
  • Велико Търново
  • Мнения: 139
Точно от хотел Надя, човека ми дава цена,която идва с 50лв повече от визит.бг и някак ме отдръпна. Що да им ги давам, като явно наизуст си измислят цени!

Миналата година бяхме точно септември наводненията, южен плаж беше аут, северен-преди Перла и Перла- супер.
Ние не сме знънили още в хотела за резервация, мисля юни отваря и изчакваме още.Каква цена предлагат тази година?Миналата платихме 53лв на ден със закуска двама възрастни и дете на 4 и половина години тогава.Да сэм подготвена, ако има увеличение Simple Smile

# 63
  • Велико Търново
  • Мнения: 139
Точно от хотел Надя, човека ми дава цена,която идва с 50лв повече от визит.бг и някак ме отдръпна. Що да им ги давам, като явно наизуст си измислят цени!

Миналата година бяхме точно септември наводненията, южен плаж беше аут, северен-преди Перла и Перла- супер.
Ние не сме знънили още в хотела за резервация, мисля юни отваря и изчакваме още.Каква цена предлагат тази година?Миналата платихме 53лв на ден със закуска двама възрастни и дете на 4 и половина години тогава.Да сэм подготвена, ако има увеличение Simple Smile
Периода беше от 29.06. за 5 дни

# 64
  • Мнения: 794
Здравейте, имам въпрос към тези от вас, които вече са направили резервации за Приморско- правили ли сте онлайн резервации през сайта booking.com и плаща ли се предварително?
Още един въпрос към тези, които редовно почиват на Приморско: смятаме на отседнем някъде близо  до северния плаж, може ли да препоръчате хотели или къщи за гости в близост до Гранд хотел Приморско? Ще бъдем с малко бебе, така че условията са важни за мен. Не на последно място ми се иска да не е нещо много скъпо. Благодаря предварително!
Виж Вила Дес. Много е приятно вътре и са точно до северния плаж. Но не предлагат храна, ако това е важно за теб.

# 65
  • Мнения: 793
Здравейте, имам въпрос към тези от вас, които вече са направили резервации за Приморско- правили ли сте онлайн резервации през сайта booking.com и плаща ли се предварително?
Още един въпрос към тези, които редовно почиват на Приморско: смятаме на отседнем някъде близо  до северния плаж, може ли да препоръчате хотели или къщи за гости в близост до Гранд хотел Приморско? Ще бъдем с малко бебе, така че условията са важни за мен. Не на последно място ми се иска да не е нещо много скъпо. Благодаря предварително!
Виж Вила Дес. Много е приятно вътре и са точно до северния плаж. Но не предлагат храна, ако това е важно за теб.
Благодаря!   bouquet

# 66
  • Мнения: 1 220
А за хотел Белведере ,някой да изкаже мнение?

Здравей,Белведере се намира почти до северния плаж  и сравнително близко до южния.Храната е сравнително добра,има включена закуска и вечерта.За децата има олинклузив-сладолет,сок и палачинки.Стаите не са особено големи и няма климатици.
Гостите на хотела са предимно чехи,дано това не ви плаши.Всеки ден има аниматорска програма ,но е на чешки.Персонала-на много добро ниво.

Дано съм успяла да отговя на въпроса ти.

# 67
  • Мнения: X
А за хотел Белведере ,някой да изкаже мнение?

Здравей,Белведере се намира почти до северния плаж  и сравнително близко до южния.Храната е сравнително добра,има включена закуска и вечерта.За децата има олинклузив-сладолет,сок и палачинки.Стаите не са особено големи и няма климатици.
Гостите на хотела са предимно чехи,дано това не ви плаши.Всеки ден има аниматорска програма ,но е на чешки.Персонала-на много добро ниво.

Дано съм успяла да отговя на въпроса ти.
Благодаря! Вижда ми се и хубав басейн, но сега се загледах на картата ,виждам че е далеч от хотел Сийстар/и него го гледх на картата/, а ние искаме хубав хотел близо до Сийстар и до плажа,така че продължавам да избираме.
Към тези,които са ходили -плажа,който е от към Китен -това ли е Северния?

# 68
  • Пазарджик
  • Мнения: 1 409
Здравейте и от мен!Да споделя и моя опит с Приморско.
За пръв път отидох 2013 год.Понеже бяхме само двамата с моя приятел решихме да отидем на квартира.Имахме познат,който в същото време работеше като спасител и му казахме той да ни намери добра и евтина квартира.Не държахме да има климатик,но и без него си беше доста прохладно в стаята ни.И така отседнахме в новия квартал .Останахме приятно изненадани от с окойствието и тишината и денем и вечер.Малко е отдалечено и от 2 плажа(пада си посредата на града) та си ходехме до плажа с колата.Ходехме на северния плаж-да доста е ветровито и според мен не е подходящ за малки деца,но пък е много чист и с доста голяма плажна ивица.
Иии през 2014 се чудехе пак къде да отидем и решихме пак в Приморско и не сбъркахме.Пак си бяхме в същата квартира ,пак на сев.плаж -супер си   прекарахме.
И така след като се върнахме ,след 1 седмеца наши приятели бяха отишли там-и ние пак отидохме там пак в същата квартира и т.н
И си казах вече колкото и да ни харесва повече не искаме да ходим там.3 път си се чувствахме като удома си.Всички навякъде ни познаваха.....Така или иначе тази година ще пропуснем,защото след 2 месеца ще бъдем живи и здрави трима,но поне ще имаме време до догодина да си набележем нова дестинация и все пак приоритетите ни за почивка доста ще се променят:-)Simple SmileSimple SmileSimple SmileSimple Smile

# 69
  • Мнения: 551
А за хотел Белведере ,някой да изкаже мнение?

Здравей,Белведере се намира почти до северния плаж  и сравнително близко до южния.Храната е сравнително добра,има включена закуска и вечерта.За децата има олинклузив-сладолет,сок и палачинки.Стаите не са особено големи и няма климатици.
Гостите на хотела са предимно чехи,дано това не ви плаши.Всеки ден има аниматорска програма ,но е на чешки.Персонала-на много добро ниво.

Дано съм успяла да отговя на въпроса ти.
Благодаря! Вижда ми се и хубав басейн, но сега се загледах на картата ,виждам че е далеч от хотел Сийстар/и него го гледх на картата/, а ние искаме хубав хотел близо до Сийстар и до плажа,така че продължавам да избираме.
Към тези,които са ходили -плажа,който е от към Китен -това ли е Северния?
къмКитен е южният към него се причеслява и ммц и къмпинг юг.  bouquet  bouquetда се похваля ние вече окончателно си избрахме хотелче-семеен хотел Анестез.Чакаме си датата и разбира се си пожелаваме слънчево топло лято.Пожелавам на всеки същото и разбира се на първите посетили Приморско-коментари и впечатления. Laughing Laughing  bouquet  bouquet

Последна редакция: чт, 14 май 2015, 13:42 от KITENKA

# 70
  • Мнения: 45
Здравейте,

Имате ли информация дали южния плаж е оправен след наводненията миналата година.
Ние сме резервирали от края на юни, дано всичко е нормално.

# 71
  • София
  • Мнения: 1 429
Здравейте,

Имате ли информация дали южния плаж е оправен след наводненията миналата година.
Ние сме резервирали от края на юни, дано всичко е нормално.

Южния си е екстра. Само на 100-150 м от пързалката в посока ММЦ беше пробила реката, но още миналото лято бяха я вкарали пак в коритото си. Дори сега има там като заливче и на мене повече ми харесва от преди. Аз на южния не бих стъпил, освен ако не си на платената зона...гъз до гъз и хавлия до хавлия е....или пък не отидеш в 8 часа да намяташ хавлиите.

# 72
  • София
  • Мнения: 10 704
Той още след наводненията си стана ОК, визирам септември 2014г.

# 73
  • Мнения: 45
Благодаря за бързата реакция.
От новините, които гладах миналата година за плуващите в морето шезлонги и чадъри  останах с впечатление, че положението е трагично.
Дано наемателя на плажа и тази година да го поддържа добре.

# 74
  • Мнения: X
Аз още съм в избирането на прилично хотелче,по възможност с басейн и близо до южния плаж. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт