Търся си надомна работа

  • 32 401
  • 18
  •   1
Отговори
  • Мнения: 106
Здравейте на всички.. Имам питане,ако някой знае нещо нека ме ориентира   Praynig Понеже съм студентка и чакам бебче искам да си намеря надомна работа,тъй като за друга просто няма да мога да смогна. Та мисълта ми е,знаете ли за някакви фирми или хора,които да предлагат и да не са измамници,тъй като е пълно с такива Simple Smile Благодаря ви предварително  Hug

Ами аз предпочитам нещо,което да работя-да сглобя химикалки или нещо от сорта Simple Smile

Последна редакция: вт, 20 яну 2015, 17:33 от AnMary

# 1
  • Мнения: 3 021
Ами аз предпочитам нещо,което да работя-да сглобя химикалки или нещо от сорта Simple Smile

Ако искаш нещо свързано с интернет, погледни този сайт, има идеи за допълнителни доходи: http://narabota.blogspot.com/

Аз например започнах да пиша статии още докато бях бременна, та и до сега изкарвам някой лев с това.

# 2
  • Мнения: 6
здравей те бременна съм и съм безработна търся си надомна работа някой може ли да ми помогне

# 3
  • Мнения: X
Защо не разгледате из форума, има много теми за надомна работа в зависимост от вашият град, дано намерите нещо подходящо наистина но не е нужно да пускате една и съща тема  Close

# 4
  • Мнения: 106
Когато нито една тема няма информация или пък е от няколко години е нужно да се пише нова тема.

# 5
# 6
  • Мнения: 106
Оо как ли не се бях сетила да напиша в гугъл обяви за надомна работа .. 80% от тях са фалшиви,не случайно питах за някой,който има опит и е работил,за да ме насочи..

# 7
  • Мнения: 47
Аз също търся възможности за допълнителен доход от вкъщи ... Преди време се регистрирах в няколко сайта за попълване на анкети, но коментарите, които прочетох за тях не са обнадеждаващи ... Да получиш първото си заплащане от невероятните 50-60лв след повече от година ми се струва несериозно. Но поне не губиш много време.

# 8
  • Мнения: 6
явно никой нищо незнае а всички обяви в чичо Gooooogle  са майтап и лъжа.
Тази държава няма да се управи

# 9
  • Мнения: 3 021
явно никой нищо незнае а всички обяви в чичо Gooooogle  са майтап и лъжа.
Тази държава няма да се управи

Държавата пък какво общо има с надомната работа? Тя трябва да следи за измамниците ли?

Прецени какво можеш да правиш, пусни си ти обява или погледни във форума какво е писано. Вече има няколко такива теми и хора споделили, че работят надомно. Аз съм една от тях, пиша статии, пиша в един форум, в който се плаща и разни такива. Има чуждестранни сайтове за фрийлансъри, където може да си намериш задачки. Ако искаш да не е нещо с компютър, наближава Баба Марта, 8-ми март, измисли да изработваш нещо, ако те бива в тази област и да го продаваш. Няма нужда да си на улицата, може и по интернет да продаваш. Надали някой ще дойде наготово да ти предложи надомна работа, без да знае какво точно търсиш.

# 10
  • Мнения: 87
Има обява за сглобяване на играчки, 0,20лв на бройка. Първоначално ти дават 500бр, но предварително трябва да внесеш по банков път 28лв. Не знам дали е сигурно, но мога да дам телефона, който е посочен за връзка.

# 11
  • Мнения: 3 021
Има обява за сглобяване на играчки, 0,20лв на бройка. Първоначално ти дават 500бр, но предварително трябва да внесеш по банков път 28лв. Не знам дали е сигурно, но мога да дам телефона, който е посочен за връзка.

Първо провери телефона да не е в Списъка с измамници предлагащи надомна работа. Още повече като искат пари предварително, не им е чиста работата.

# 12
  • Мнения: 87
До сега съм се обаждала 1-2 пъти и все ми търсят по 6-8 лв, а сега ми се сториха много. Питаха ме от кой град се обаждам и ми казаха, че имат сътрудници, които ще ми помагат при доставката на играчките. Исках да потърся контакти с тези сътрудници, за да се видим и поговорим, но звънна друг телефон и ми затвориха. Аз още се чудя дали да не звънна още веднъж. Иначе телефона в обявата е 0897 768206, а адреса е asoit@abv

# 13
  • София
  • Мнения: 598
Сънита, искат ли ти пари, значи са измамници! Далече от такива обяви!

# 14
  • Бургас
  • Мнения: 87
Здравейте. От няколко месеца се лутам из търсене на надомна работа! Бях поканена от една дама в един сайт, където се въвежда 4-цифрен код, за разглеждане на реклами. Заплаща се 5 рубли на код. Аз лично съм отскоро, започнах  и виждам, че наистина работи сайта. Не съм теглила заработка все още, но това скоро ще стане.
Ще видим какво ще стане.Може пък да работи, знае ли човек

Последна редакция: чт, 09 фев 2017, 10:18 от fabi_mimi

Общи условия

Активация на акаунт