Доволни ли сте от детската кухня?

  • 1 081
  • 29
  •   1
Отговори
# 15
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
Доволна съм. Десертът всеки ден е различен, но по принцип Нели не го яде.

# 16
  • Мнения: 120
Благодаря за отговорите. А някой може ли да ми каже колко детски кухни има в "Надежда" и да ми препоръча някоя.

# 17
  • Мнения: X
Това са кухните на територията на София http://www.bg-mamma.com/site/content/view/148/52/

Иначе и аз бях много доволна. Взимах храна 5 месеца, детето беше много доволно, спрях само, защото всеки момент тръгва на ясла.Имай в предвид, че зимата менюто е по-бедно, поради липсата на продукти. При нас даваха всеки ден ядене с месо, различно, един-два пъти риба....много ми харесваше.

# 18
  • София
  • Мнения: 10 825
Аз не съм доволна. Носят ни храна от така-много-хвалената във форума "Хер бебе". Вярно че всеки ден нещата са различни, но отпределено храната е много под очакванията ми. Супите са едни такива "измити" - с по няколко парчета морков и картоф вътре и мъничко фиде, основното е по-добре, но пак е доста поспестено от продукти, а пък десертите  Sick
До края на този месец ще останем там, пък след това ще пробвам държавната, която е точно до блока. Да видим там как е

# 19
  • Мнения: 10 758
Много съм доволна.Всеки ден е различна храната Peace

# 20
  • София
  • Мнения: 15 221
Аз не съм доволна. Носят ни храна от така-много-хвалената във форума "Хер бебе".

Във форума има повече плюнки по "Хер бебе", отколкото хвалби. Моето общо впечатление от прочетеното е, че храната там не става.

# 21
Аз също не съм доволна от детската кухня,затова си готвя сама на бебчо.Имам книга за хранене на детето в различни възрасти и гледам от там

# 22
  • Мнения: 153
Да доволна съм. Всеки ден е различно менюто. Случвало се е в събота и неделя, когато няма кухня, детето ми да се мръщи на моите манджи. Пък не готвя толкова отвратително.

# 23
  • Мнения: 7 430
Като ви чета и така ме хваща яд, че тук няма Tired

# 24
  • Мнения: 5 299
Доволна съм, до скоро бяхме на кухня, но я спрях по съвсем други причини Cry Не се е случвало да се развали нещо.

# 25
  • Бургас
  • Мнения: 822
Много сме доволни. Храната е различна  и сме нямали подобни проблеми

# 26
  • Smolyan
  • Мнения: 1 400
Доволна съм  Peace. Готвят вкусно, абсолютно всеки ден е различно от предните 2-3 дена. Само дето понякога не ни стига, но когато са в настроение ми сипват двойно и тройно количество. Пък и тук е безплатна  Simple Smile

# 27
  • София
  • Мнения: 6 743
Аз лично съм на частна кухня "Хер Бебе" (по препоръка на СърДечко  Heart Eyes ) и съм страшно доволна.Не само, защото ми я носят в нас ами вече трета седмица менюто е разнообразно и рядко се случва да има 2 пъти идна и съща манджа или десерт  Hug Peace

# 28
здравейте ние сме все още малки за тази кухня, но аз искам да попитам дали някой знае такава в района на Хаджи Димитър.ще съм много благодарна ако някой знае и ми каже

Последна редакция: пт, 10 мар 2006, 16:44 от Vivi

# 29
  • Мнения: 983
Да, доволна съм. И детето е доволно Laughing

Общи условия

Активация на акаунт