"Kara Para Aşk"с участието на Туба Бюйюкюстюн и Енгин Акюрек- 49 тема

  • 40 838
  • 741
  •   1
Отговори
# 540
  • Мнения: 1 026



Лека нощ! Heart Eyes

# 541
  • Сливен
  • Мнения: 3 118
     

          Слагам хубавото Елифче, да ви върви на хубаво.

       

                                         Приятен ден!  bouquet

# 542
  • Мнения: 10 027
Добро утро!  Hug

Остана един ден до сряда. Дали днес ще има нещо ново? Обикновено няма, но надеждата умира последна.  Laughing

Открих в руския форум превод на част от интервюто на Ойко.



Скрит текст:
Ипек – женский вариант Омера.

* В сериале «Грязные деньги и любовь» Вы играете роль второго плана. Вы не думали о том, что оказавшись на рынке сериальной индустрии в главной роли, почему теперь вдруг появилась роль второго плана?
- Размышляя над этой ролью, я думала совсем о других вещах.
Меня тревожили мысли, как я появлюсь в сериале в середине проекта. Смогу ли адаптироваться? Что подумает зритель?
Это меня волновало, а не то, что эта роль второго плана.

* Какой персонаж Вы воплощаете в жизнь?
Подскажите нам, будет ли что-нибудь между Ипек и Омером?
- Скажем так, Ипек - это полицейский женский вариант Омера.
Она мать. Это трудно для меня. Прошло три серии, как зрители узнали, что у Ипек есть ребенок. Для меня очень непривычно воплощать в жизнь материнские чувства.


https://vk.com/karaparaaskofficial

Женският вариант на Йомер - честност, професионализъм, доброта...

Трудно ще бъде на Йомер да я пренебрегне.  Peace

Това е превод на текста върху снимката.

Желая ви приятен ден!  Hug

# 543
  • Мнения: 825
Привет девремки! Да имате хубав ден с много поводи за усмивки!  Hug

Линка,
Цитат
Женският вариант на Йомер - честност, професионализъм, доброта...
тя и Елифче тогава е женския вариант на Йомер.  Grinning

Харесва ми как се справя актрисата с образа на Ипек, прави го много логичен и смислен, но мисля, че този образ идва да ни покаже, че нищо не може да застане между ГГ, т.е. поредното изпитание  Grinning

# 544
  • Мнения: 293
Привет на компанията. wavey
Направо нямате спирачки  в писането ало?! Naughty  Къде ви оставих,къде ви намирам?  newsm78 Докато ви изчета загубих половин ден. Crossing Arms Да не ви остави човек без надзор. ooooh!
Аз малко се позагубих тъдява,но работата преди всичко.Много странна командировка изкарах на "изток от Рая",но дори и времето не успя да развали хубавото ми настроение и впечатленията от Баку. Wink  Дори успях да се поразходя из стария град и въпреки,че и той прилича на тези от приказките на Шехерезада такава къщичка цвят "Пембе" не срещнах. Grinning Като казах къщичката,да не пропусна да кажа,че на мен ми хареса. Peace Само две забележки имам.Първата да направят добра шумоизолация,за да могат да се потпускат на воля брадатия и бижутерката като пият чай и втората,задължително леглото в спалнята,да е успоредно на фасадата на къщурката за да не излизат краката на ченгето през прозореца! Mr. Green  tooth Mr. Green
Относно коментарите ви за възможен фантастичен привкус на сериала,имайки предвид практиките на сценаристките от другото дизи (което така и не разбрах кое е Thinking ) мога да кажа,че на мен такъв развой би ми допаднал! Peace Представям си нещо в по-лека форма от типа,цялата история да ни бъде показана до предпоследната серия и последната да започне с пътуването на спящото и сънуващо този кошмарен сън брадато ченге във влака от Ван до Истанбул! Simple Smile  След това всичко да започне да се повтаря в реала от началото на историята и той просто да си спомня съня без да предприема нищо до момента на убийството на втората му годеница( дано не излязат и други Mr. Green ) и там за първи път да има разминаване в това което ни показаха,като вместо сълза,ни видим в тъмнината леко ироничната и доволна физиономия на брадатия. Simple Smile Финалът за мен би бил сутринта в полицейското управление при разпита на синьорината.Там подминавайки отворената врата на стаята за разпит,брадатия само леко да се поспре,като очите му покажат леко колебание в погледа. Thinking След това да вкара ръката в джоба на шубата си,да напипа торбичката с розовите диаманти, да се усмихне блаженно и да  продължи решително изпращайки Фатма и Хатидже с такси на
майната си! yes След това да се качи в колата си,където на задната седалка в столчето собствения му 5 годишен син си играе със сертификатите на диамантите и да
отпраши с мръсна газ към неизвестното! Peace Това определено би ми харесало Peace,а и ще е отворен край за историята,за най върлите фенове. bowuu
Всичко това трябва да ви подскаже,че гласувах синчето да е на ченгето,а и потвърждава теорията ми,че Ипек ще бъде ликвидирана в сериала! #2gunfire
Като казах гласуване,искам да ви припомня,че онази викторина все още за мен не е приключила  Naughty и съм на път да позная,че 10 седмици ще е верният резултат в нея за който гласувах само АЗ! bowuu Все пак въпросът бе :"Колко време / в епизоди/ ще е необходимо на Елиф и Йомер за да преодолеят шока от плана на Недрет и Хюсеин? Peace  Те и затова двамата ходят замаяни все едно са ги ударили с електрошокова палка bash или като Кубрат Пулев след нокаута от Кличко в Хамбург! box Mr. Green
В края на тази седмица започват тестовете за новия сезон на Ф1   car003 и интересът ми се прехвърля в това направление,но все пак ще хвърлям по някой поглед в темата,защото бабето няма да ме остави на мира ако не и нося преведените серии!  Wink На всички ви здраве и късмет и умната ей! Hug

# 545
  • Разград
  • Мнения: 8 243

# 546
# 547
  • Разград
  • Мнения: 8 243

# 548
  • Мнения: 2 645
Привет, девремки! Тим Hug

Днес ли артистът, който изпълнява ролята на Хюсеин , щеше да отговаря на въпроси на зрителите?

https://vine.co/v/OTrVIx3rvFY

# 549
  • Мнения: 10 240
Здравейте елмерчета!  Hug
Приятен следобед!  Hug


Привет, девремки! Тим Hug

Днес ли артистът, който изпълнява ролята на Хюсеин , щеше да отговаря на въпроси на зрителите?

https://vine.co/v/OTrVIx3rvFY

Да, във фейсбук: https://www.facebook.com/atv?fref=ts

в туитър:   https://twitter.com/atvcomtr

# 550
  • Разград
  • Мнения: 8 243
Хюсеин аби е на линия.



Последна редакция: вт, 27 яну 2015, 15:24 от vania_e

# 551
  • Мнения: 92
Здравейте,момичета!
Следя редовно темата,но май съм пропуснала тази част с рейтинга на сериала newsm78
Дали това което прочетох е вярно....?

 "Черни пари за любов" трябваше отново да се пребори с ниските рейтинги и най-после да постигне някакъв задоволителен рейтинг, за да може от екипа на ATV да вземат решението дали да продължат сериала. (http://serialiofbg.televisionbg.net/)

# 552
  • AMS
  • Мнения: 6 446

SAYGIN SOYSAL




Из интервюто със Сайгън Сойсан по DiziTV

*Когато попитахме Сайгън каква е тайната на неговия успех и защо зрителите го обичат толкова много, той отговори както винаги скромно:
- Такива хвалебствени думи, не знам, малко са преувеличили, но правя всичко по силите си. Прекарвам достатъчно време със сценария, режисьорите са ми стари приятели, с момчетата на сета също се познаваме, а и брат Еркан... Еркан Джан е до мен. Всички ние заедно по някакъв начин привеждаме сцената под общ знаменател. Не знам доколко е подходящо.
* Ти казваш: „Не съм талантлив, а трудолюбив”. Какво направи, когато за пръв път в ръцете ти попадна сценарият с образа на Фатих? Как се готви за него?
- Като говорим за трудолюбие, преди снимки аз прекарвам известно време със сценария. Само че, когато снимаш сериал, времето за подготовка е много малко. Все пак, отделям толкова, колкото мога. Тогава за мен снимките са по-леки.
* Любовта променя ли човека?
- При истинска любов и дума не може да става.
* Любовта всичко ли прощава?
- Въпросът е ще може ли самият Фатих да прости на Нилюфер?
Подробностите ще научите в 33 епизод.


https://www.facebook.com/147354205378843/photos/a.15162976828462 … ype=1&theater

# 553
  • Разград
  • Мнения: 8 243


Последна редакция: вт, 27 яну 2015, 16:07 от vania_e

# 554
  • In the light side of the Moon!
  • Мнения: 5 735
привет  Hug

Дива, мерси за интервюто с Сайгал, скромен както винаги. Направи ми впе4атление последния му въпрос - ще може ли Фатих да прости на Нил?какво ли ще направи Нил  newsm78

някой следи ли Хюсеин, какво ще каже  newsm78
то само на турски пишат  Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт