Енгин Акюрек в „Kara Para Aşk”, нови и стари проекти – Тема 299

  • 52 744
  • 727
  •   1
Отговори
# 30
  • Бургас
  • Мнения: 405
Добро утро и от мен !
Комет,  newsm10 newsm51
Аз  анализи не мога да правя ,но се понаучих покрай  момичетата Hug Hug Hug на  други неща Blush Пък съм и по темата  Simple Smile

Последна редакция: пт, 23 яну 2015, 10:24 от haqsko

# 31
  • Пловдив
  • Мнения: 34 204


Зад кадър.

# 32
  • Мнения: 20 905
Здравейте,



Лек и приятен денн, момичета!

mariana51,   bouquet за клипчето!

Голямо нападение със снимки!Весело е им....

# 33
  • София
  • Мнения: 1 001
Добро утро и от мен! Как ще се справи комисарят между тези две красавици?



Скрит текст:
Комет, Хаяско, не се затормозявайте с анализи. Високопарното изразяване не винаги е показател за висока интелигентност. Един американски психолог беше написал интересна статия по този повод. Той развиваше теорията, че поради ограниченото време на живот на човека, е много важно всеки да извлече максимална емоционална удовлетвореност от живота, да се наслаждава на това, което прави, да търси красотата и  хубавите преживявания и да избягва негативните такива. Защото какво от това че ще постигнеш висока ерудиция, а си отидеш от живота неудовлетворен. Та този психолог / за съжаление напоследък паметта ми изневерява и взех да забравям  имена/ казваше, че общоприетото разбиране за интелигентност, задължително трябва да се допълни с изискването за емоционална интелигентност.
Тази статия беше останала в някакво ъгълче на мозъка ми, но едва през тази година след някои неща, които преживях, разбрах колко истина има в нея. Затова сега се наслаждавам на играта на Енгин, търся да видя хубавото във всяка ситуация не само в сериала, а и в живота, наслаждавам се на всеки миг, започнах да се занимавам с неща, които цял живот съм мечтала да правя, но поради работа, професия и домашни задължения не съм имала време за тях и се чувствам в пълен душевен комфорт. Затова предлагам да се забавляваме, защото тук е форум за забавления, а не академичен съвет.

# 34
  • Мнения: 20 905


Light,   bouquet, опитвам се! Hug

# 35
  • Пловдив
  • Мнения: 34 204


https://www.facebook.com/ENGINcilerr/photos/a.179045195501975.44 … ype=1&theater

Отдавна не сме слагали нещо от рубриката ни "Другите за Енгин". Нещо от днес, нещо като (сами да преценим) - превод от английски bebo_sn:

    Съвършеството за мен.
    Все едно нахлу буря, проливен дъжд, вихрушка, а пред погледа ми беше ти.
    Вълните се разбиваха. Хората с дни се заключиха по домовете си, часове, докато времето отлиташе – стрелките на часовника замряха.
    Безумно препятствие, за да види причината за това. Да види. Да докосне. Да почувства.
    Погледът ти прониква през облаците и разкъсва оковите. Гледаш как пристъпвам обезумяла, обезумяла от кадифените ти очи, от леката ти усмивка. Извъртам се, сякаш съм разсъблечена. Виждаш всяка драскотина, белег, синина и всеки миг, в който съм се опитвала да шия. Досегът ти изгаря кожата ми. Запечатай в мен миг, който никога да не забравям, миг който да си спомням, когато съм самотна.
    Сякаш усещам отпечатъка ти по сърцето си, с всеки миг, когато то тупти. Като се препъвам, вървейки към теб – без задръжки и прикрития – ти ме „поглъщаш”. Отнемаш болката ми, проблемите, притесненията ми. Толкова силно ме стискаш, че все едно в мига в който дишаш, дъхът ти става и мой.
    Прегръдката ти потушава бурята. Успокоява прибързаните ми размисли, страховете ми, тревогите и емоциите ми. Гледайки в очите ти, виждаш бъдещето ми. Щастието ми. Моята представа за „И заживяха дълго и щастливо”- държейки ръцете си през залеза, в дъжда, в снега. Докато отихват ветровете, докато спре дъжда, докато океанът отихне – виждам те съвсем ясно. Чувствам сърцебиенето ти. Знам, че съм там, където ми е мястото. Съвършенството за мен...

# 36
  • Мнения: 1 285
Добро утро и от мен! Как ще се справи комисарят между тези две красавици?



Скрит текст:
Комет, Хаяско, не се затормозявайте с анализи. Високопарното изразяване не винаги е показател за висока интелигентност. Един американски психолог беше написал интересна статия по този повод. Той развиваше теорията, че поради ограниченото време на живот на човека, е много важно всеки да извлече максимална емоционална удовлетвореност от живота, да се наслаждава на това, което прави, да търси красотата и  хубавите преживявания и да избягва негативните такива. Защото какво от това че ще постигнеш висока ерудиция, а си отидеш от живота неудовлетворен. Та този психолог / за съжаление напоследък паметта ми изневерява и взех да забравям  имена/ казваше, че общоприетото разбиране за интелигентност, задължително трябва да се допълни с изискването за емоционална интелигентност.
Тази статия беше останала в някакво ъгълче на мозъка ми, но едва през тази година след някои неща, които преживях, разбрах колко истина има в нея. Затова сега се наслаждавам на играта на Енгин, търся да видя хубавото във всяка ситуация не само в сериала, а и в живота, наслаждавам се на всеки миг, започнах да се занимавам с неща, които цял живот съм мечтала да правя, но поради работа, професия и домашни задължения не съм имала време за тях и се чувствам в пълен душевен комфорт. Затова предлагам да се забавляваме, защото тук е форум за забавления, а не академичен съвет.

Привет момичета - кокичета,

Свети,


Скрит текст:
Напълно споделям казаното от въпросния психолог.  Но, явно такава е човешката
природа, че докато не се сблъскаме с цената на живота и смъртта не оценяваме това,
което имаме и не умеем да се радваме на мига. А  толкова малко му трябва на човек.
Аз често си мисля, че в темата не ни събира  само и единствено творчеството на Енгин.
Тук сме и заради нуждата от контакт със сродни души. Какво по приятно от разговор с
макар и виртуални познати със сходни интереси.
Затова мисля за правилно всеки да се абстрахира от това кой кой е в реала и тук да сме
от равни, по равни. А това, че едни харесват сериала, а други не е повече от нормално
 и не трябва по никакъв начин да ни разделя.
Какво значи това негативисти и позитивисти. Аз не го споделям. Човек може да е много
позитивен, но просто да не харесва в момента сериала. Това прави ли го негативист?
Както и обратното. Просто уважението към неизвестния човек срещу теб има най-
 голямо значение. Високомерието няма място сред такива мили романтични души,
 като всички нас. Само трябва да сменим тона и всичко ще бъде наред.
Например на мен ми липсва вече  зареждащото "Здравейте прекрасни" на Аурелия.
Дано е добре, че нещо я няма.  Приятен ден.

# 37
  • Мнения: 20 905


https://www.facebook.com/ENGINcilerr/photos/a.179045195501975.44 … ype=1&theater

Отдавна не сме слагали нещо от рубриката ни "Другите за Енгин". Нещо от днес, нещо като (сами да преценим) - превод от английски bebo_sn:

   
Скрит текст:
Съвършеството за мен.
    Все едно нахлу буря, проливен дъжд, вихрушка, а пред погледа ми беше ти.
    Вълните се разбиваха. Хората с дни се заключиха по домовете си, часове, докато времето отлиташе – стрелките на часовника замряха.
    Безумно препятствие, за да види причината за това. Да види. Да докосне. Да почувства.
    Погледът ти прониква през облаците и разкъсва оковите. Гледаш как пристъпвам обезумяла, обезумяла от кадифените ти очи, от леката ти усмивка. Извъртам се, сякаш съм разсъблечена. Виждаш всяка драскотина, белег, синина и всеки миг, в който съм се опитвала да шия. Досегът ти изгаря кожата ми. Запечатай в мен миг, който никога да не забравям, миг който да си спомням, когато съм самотна.
    Сякаш усещам отпечатъка ти по сърцето си, с всеки миг, когато то тупти. Като се препъвам, вървейки към теб – без задръжки и прикрития – ти ме „поглъщаш”. Отнемаш болката ми, проблемите, притесненията ми. Толкова силно ме стискаш, че все едно в мига в който дишаш, дъхът ти става и мой.
    Прегръдката ти потушава бурята. Успокоява прибързаните ми размисли, страховете ми, тревогите и емоциите ми. Гледайки в очите ти, виждаш бъдещето ми. Щастието ми. Моята представа за „И заживяха дълго и щастливо”- държейки ръцете си през залеза, в дъжда, в снега. Докато отихват ветровете, докато спре дъжда, докато океанът отихне – виждам те съвсем ясно. Чувствам сърцебиенето ти. Знам, че съм там, където ми е мястото. Съвършенството за мен...
[/b]

Стопли ме!....

bebo_sn,   bouquet за превода!

# 38
  • Пловдив
  • Мнения: 34 204


komet, Light /Свети/ - страхотни спойлери. Дано! newsm10 newsm10

# 39
  • Мнения: 20 905



Йомер е самият вихър... Heart Eyes

# 40
  • Пловдив
  • Мнения: 34 204


В туитър пишат: "Къде е сряда?" Ето как се справят:
Скрит текст:



https://www.facebook.com/ayyapim.ayyapim/photos/a.25391702479375 … ype=1&theater

Тази вечер ще ни пуснат 2 трейлър към епизод 33.

Последна редакция: пт, 23 яну 2015, 15:36 от mariana51

# 41
  • Пловдив
  • Мнения: 34 204



https://www.youtube.com/watch?v=rVjLktkZrP8&feature=youtu.be

Трейлър 2 към епизод 33.

Последна редакция: пт, 23 яну 2015, 16:14 от mariana51

# 42
  • Мнения: 23 337


Привет момичета  Two Hearts

Явно  всички свикнали с ден "сряда" пренастройват и личното си време.

Аз до такава степен съм се отнесла, че сметнах утрешния ден за почивен...  ooooh! и нямаше да ида на работа.

Направо ми идва да си хапна клавиатурата... Joy Joy Joy

Скрит текст:

Докато се оправя с новите си настройки, излязъл и втори трейлър. Дано е по-ведър от първия.  Praynig

# 43
  • Мнения: 20 905
smile3525

Нови загадки, нова героиня....

# 44
  • Мнения: 20 905


Голяма драма, голямо нещо...

Последна редакция: пт, 23 яну 2015, 16:41 от harmonia_dd

Общи условия

Активация на акаунт