За какво служат децата?

  • 2 255
  • 65
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 740
Каката ми служи като депо на тоалети и козметика.
Синковците - да ме държат във форма.
Всичките ги ползвам за зарядни устройства. Аз съм енергиен вампир! Twisted Evil

# 16
  • гр. София
  • Мнения: 4 774
Леле, валерия, това с 6те яйца на земята ако ми се случи след това няма да съм жива...... ooooh! И целия квартал сигурно ще разбере какво е станало  #Cussing out
Затова все гледам да я уча, каквото прави да го прави чисто, без цапане. Горе-долу се справя.  Laughing
При майка обаче всички дейности са й разрешени и тя е доволна, пък и не й се карат.......

# 17
  • Мнения: 1 059
мале сега като чета колко други неща съм забравила  newsm78 та то и мете или поме така си мисли де и прах бърше даже и печката на няколко пъти се оптва да чисти ( ние сме на дърва) без да го караме. мисля скоро да го накарам и дрехите да си пере  Wink  Joy

# 18
  • Мнения: 843
ОО, започнах да изполвам "Чавето"  чак към 4-5 години..  Иначе беше обратното.. Много  палаво и непримиримо хлапе-.  Но след това се "донагодихме " / боже, какаво дума.. моя си е/
с него:-)) Аз на него, той на мене.  как ми липсвааа:-))

# 19
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
А, да....как забравих, че и за миксер я ползвам:)
Когато правя баница или палачинки се качва на плота, сяда и помага в каквото успее да докопа.
Само дето наред с разбъркването на смесите за баница похапва доволно и от суровите кори, а чупенето на яйцата за палачинките се превръща в "тука има, тука нема"...каквото излезе се събира с лъжичка....после си чисти...уж:)

# 20
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Ами, моето е безполезно  Simple Smile Grinning Laughing Joy

Излъгах, бърше пода, по цял ден

# 21
  • Мнения: 510
Понеже кучето ми унищожи очилата,а съм с много висок диоптър късогледство,сутрин детето ми помага да прогледна-подава ми контейнерите с лещите-моите очи #Crazy

Помага ми за укротяване на кучето,което между другото й принадлежи и по документи Wink

 цвета , аз съм от същата порода  Mr. Green , детето ми се е превърнало в основен източник на забавление  Laughing

Служи ми за извинение,заедно с кучето, когато отказвам да отида на някоя досадна среща  Embarassed

Служи ми и като платен треньор,пак заедно с кучето- яки тренировки упражнявам всеки ден  Simple Smile

 Joy

# 22
  • София
  • Мнения: 39 773
О, да, Дияна-извинението го забравих, много добра функция бих казала Simple Smile

# 23
  • Мнения: 3 405
Моето ми служи за гушкане и мачкане, ноооо откакто поотрасна не ми дава да извършвам подобни действия върху него. Пуска отвреме-навреме малко аванта Mr. Green
За дистанционно, да налее вода, да изгаси лампата, да донесе нещо от хладилника, както всички деца Grinning
Valeria, синчето ми много се впечатли от дъщеря ти, особено от сърмичките:
- Това момиченце само ли ги прави, мамо?  Heart Eyes

# 24
  • Пловдив
  • Мнения: 2 141
За какво ли не. Но КПД-то на дъщеря ми е в пъти по-голямо от това на брат й. Прави доста неща - бърше праха в цялата къща, изпразва миялната, оправя техните легла /отскоро научи брат си да отговаря за своето/, слагат и вдигат масата, Наталия меси кайма и бърка разни гозби, когато може, пере си някои работи сама, които иначе трябва аз да изпера на ръка, носи и пренася в несвяст каквото се сетим, размачква баща си чат-пат, подреждат си сами нещата в стаята, Наталка обслужва всички ДВД и видео-системи вкъщи, защото брат й все още не може, а аз мразя да прекосявам цялата къща за глупости и т.н, и т.н. И смятам занапред още по-пълноценно да експлоатирам детския труд.

# 25
  • София
  • Мнения: 2 958
Това е хем ужасно, хем необходино. Спомням си как баща ми на няколко пъти ме е будил, за да м узавъртя телевизора и да изгася лампата в хола.  #2gunfire Тъкмо съм легнала и съм се унесла и той с най-строгия си тон ми крещи :"Дидка, ела тука!" И аз със страх отивам, защото не знам какво съм направила, а той с най-мекия и мил тон ме моли да му свърша някаква услуга. Направо беше ужасно. Иначе сестра ми беше дистанционното в нас. Точно преди да заживея с мъжът ми дори от погледът ми разбираше какво искам  Crazy После ми отне доста време и мъжо да прислужва  Laughing Сега като му посоча нещо, което искам ме моли поне да кажа "МММММ". Та да се сети, че искам нещо  Blush

# 26
  • Мнения: 229
Вие сте истински експлоататорки smile3532

# 27
  • София
  • Мнения: 13 206
О, за хамали и аз ги използвам  Crazy , също си подреждат вещите, а с нетърпение чакам времето когато ще ходят на пазар и ще хвърлят боклука  Grinning.


Ели, имам една приятелка дето и тя така викала... обаче докато ти си чакаш това време малките маймуни неусетно наред с ходенето на пазар, миенето на чинии и пр. полезни дейности са влезли в пубертета... Crazy Crazy Crazy и почва якото разиграване. Тамън си мислиш, ето вече имам спокойствие, а то.... Rolling Eyes Crazy Crazy Crazy

По темата - и аз моята я ползвам за хамалим. Лошото, обаче е, че не иска да си подрежда и прибира играчките. Само като чуе за това си взима клавиатурата (има си нейна), сяда пред нея и заявява "Имам работа!"  Joy hahaha hahaha Joy

# 28
  • София
  • Мнения: 7 242
Подходящо домашно приложение не съм й намерила все още. От време на време я ползвам за метачка, бърсачка на прах, миксер, хамалин, но то е по-скоро инцидентно. А иначе ми е идеално оправдание да ходя по излети, в парка, в зоологическата, на театри, концерти, в Мак Донълдс и на много други места, да чета детски книжки, да си играя.... Аби изживявам си второто детство покрай нея Mr. Green

Последна редакция: чт, 09 мар 2006, 12:34 от Лекси

# 29
  • София
  • Мнения: 171
Аз се опитвам да използвам дъщеря си като домашна помошница, но тя се реализира основно като радио.   ruporuu Как не я заболява устата не знам!  Joy

Общи условия

Активация на акаунт