МЕДИЦИНСКИ ЦЕНТЪР "СВ. ИВАН РИЛСКИ" - ГР. ТУТРАКАН

  • 103 734
  • 833
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 2 573
Отиди с готови изследвания.  И ако има възможност да ти направят снимката .
Обясни на регистратурата. Точно това което си написала. Ще те питат кога очакваш цикъл и ще ти кажат кога да отидеш с хормоните. Не съм много наясно с нещата, но аз бих направила така.  Успех.
И аз трябва да им се обадя ,че темата е станала доста пуста ...никой не казва нищо  Crossing Arms

# 736
  • Мнения: 222
Момичета знаете ли от кога започват да издават болничен след положителен резултат?

# 737
  • Варна
  • Мнения: 1 185
Аз имам въпрос ,който ми е малко неясен.Януари ходих при Л.Бойчев,понеже от около 2 години правим опити за бебче,но не се получава.Като първоначални изследвания ми каза да си пусна 5 хормона,между 3-ти и 5-ти ден от МЦ.И после да се обадя да запазя час за цветна снимка,която тряббвало да се направи до 3-5 дена след МЦ,и спермограма на М.  1-2 месеца нямаше как да си пусна хормоните,затова сега мисля да отида,но не ми е ясно кога точно трябва да се обадя дали веднага като ми дойде,или като пусна хормоните,дали пак ще се чака 1-2 месеца за цветната снимка или веднага ще ми я назначи след пускането на хормоните.А и след това и за самата цветна снимка,ме е страх.Просто има много неща ,които не са ми ясни.
Обади се по телефона на регистратурата и кажи какво сте се разбрали с доктора. По принцип,когсто вече си пациент на някой от лекарите и сте се разбрали за някаква процедура , не се чака дълго.
Успех!

# 738
  • Мнения: 2 573
Дали някой може да подготви нова тема Embarassed
Станислава  Hug повишава ли се по план чхг/то  Praynig
Ще ходиш ли в клиниката?

# 739
  • Мнения: 222
Дали някой може да подготви нова тема Embarassed
Станислава  Hug повишава ли се по план чхг/то  Praynig
Ще ходиш ли в клиниката?
Е ми да 8ден 276,3 на 10 ден 654,3 на 14 съм на преглед ,защото до 13 март доктора няма да го има.И аз си го мислих за темата ,но уви аз не зная как се прави  newsm78 Ще се радвам много ако някой реши да направи ,защото ни е в голяма помощ  Hug

# 740
  • Мнения: 442
Относно цветната снимка прави се преди овулация в чист ден след цикъл. Вземете си парички за упойка, става за бързо, а ако тръбите са добре може и без упойка, но знае ли човек.
А за лапароскопията влизаш предния ден, пускат изледвания, клизма вечерта, сутринта пак, самата процедура и ако всичко е наред на другия ден си вкъщи. Храна няма в тази болница, но те и от обяд до другия ден ти забраняват да ядеш до самата операция.

# 741
  • Мнения: 2 573

[/quote]Е ми да 8ден 276,3 на 10 ден 654,3 на 14 съм на преглед ,защото до 13 март доктора няма да го има.
[/quote]
БРАВО Simple Smile
Криси, благодрая . Въпроса е до колко часа трябва да си там в деня на постъпване.  Пътувам от Бургас и заради това питам. Явно ще се звъни в клиниката.

# 742
  • Мнения: 442
Аз съм гледала все за 8ч да съм там и аз също не съм от Тутракан, но след изследванията би могла да излезеш отново, ако има с кого. Болницата е в края на града.
Някой питаше и за болнични. На мен ми казаха, че ог Тутракан преди 12гс няма да ми дадат болничен и не ме искаха и за БХС. Вземете си от личния лекар, ако се налага някой ден.

# 743
  • Мнения: 2 573
За кои изследвания става дума? Дадоха ми списък за кръвна картина,диабет асат, алат, урина и т.н ....Доста са . Също ми искат кръвна група. Трябва да отида с тях . Освен тези има и други ли?  Whistling

# 744
  • Мнения: 442
Да тези изследвания, но те си ги пускат там при постъпване. Ако има кого питай пак, защо да те бодат и да плащаш допълнително.

# 745
  • Мнения: 2 573
Интересно  newsm78 Защо ще ме кара да ги правя ....при положение , че и там ще правят същото?  Грешка няма как да е станала ,тъй като изчислява че може да си ги пусна и преди цикъл (на 28.02 или 01.03) М/у другото в една друга болница ми бяха казали същото ...Да отида ден преди цикъл и да ми кажат какви изследвания да си правя.
Може да взимат кръв за друго  newsm78 знае ли човек.

# 746
  • Мнения: 181
Здравейте мен април месец ми предстои хистероскопия в тутракан . Ако някоя от вас е правила хистеро там моля нека разкаже как е минало всичко мн съм притеснена ..

# 747
  • Мнения: 222
Здравейте мен април месец ми предстои хистероскопия в тутракан . Ако някоя от вас е правила хистеро там моля нека разкаже как е минало всичко мн съм притеснена ..
[/quote                                         Аз правих януари мина много добре.Отидох предния ден да ме запишатв болницата направиха ми кардиограма и кръв ми взеха.След това ме пусна да се прибера с мъжа ми в хотела тъй като се падаше неделя ,но на сутринта 8часа да съм на линия.Предния ден спрях да ям до към 18 часа.Не правят клизма спокойно Simple Smile Трябва да си с празен мехур и се прави с пълна упойка.След това имах болки около час два ,но ти скагат свещички за болка още докато си под упойка и като почнат да действат болката отшумява.Първия ден покрървях повечко превързки да си вземеш със сигурност.След това имах цяла седмица зацапване ,но болки не...Това е най безобидната манипулация ,която са ми правили.Успех!

# 748
  • Мнения: 181
Благодаря за отговора надявам се да мине добре много съм притеснена още повече ,че е април месец и сега ще има да го мисля докато дойде. Радвам се , че няма да им клизма честно казано бая се бях наплашила Praynig

# 749
  • Мнения: 222
Благодаря за отговора надявам се да мине добре много съм притеснена още повече ,че е април месец и сега ще има да го мисля докато дойде. Радвам се , че няма да им клизма честно казано бая се бях наплашила Praynig
Хич не го мисли  Wink

Общи условия

Активация на акаунт