"Песен за огън и лед" - 15 Лъжи и арборско златно

  • 30 397
  • 742
  •   1
Отговори
# 510
  • Мнения: 10 017
Санса си призна пред Ройс и протекторите коя е. Някак си не виждам как би се развила ситуацията....

Абсолютно съм съгласна, че Кутрето е маниак, но тази степен на фен фикшън ми идва в повече.

# 511
  • Мнения: 276
Чак сега успях да видя трейлъра. Няма да коментирам относно приликите и разликите, аз сериала и книгите ги приемам като различни неща  Mr. Green Относно Варис и Тирион само ще кажа, че са страхотна екранна двойка. Така, че удобрявам да ги гледам двамата на екран Hug

# 512
  • Мнения: 1 469
Аз още нещо забелязах, тия маскираните явно са бронзовите зверове. Но нападат неопетнените.  Интересно е, че тоя зад Мисандей и Денерис прилича на Джора.
Доста промени ще има и тука явно.

 

# 513
  • Варна
  • Мнения: 18 000
Не само прилича, ами е Джора. Grinning От тези, които бяха в ложата липсват Хиздар и Тирион.
Сигурно това е атентат срещу Денерис, вместо отровените скакалци.

# 514
  • Мнения: 10 017
А пред нея е Даарио? Къде е сър Баристан?

# 515
  • Варна
  • Мнения: 18 000
А пред нея е Даарио? Къде е сър Баристан?

Баристан го нямаше и в ложата. Или е мъртъв или го е пратила някъде извън Мийрийн.

# 516
  • Мнения: 10 017
Баристан е в Юнкай вместо Даарио.  Cry

Тирион ще пусне драконите. А Хиздар? Крие се под седалката?

# 517
  • Варна
  • Мнения: 1 233
В книгата Баристан май не беше в ложата също, но беше в ямата - видя как Денерис язди дракона, затова беше сигурен (или почти), че е жива.
А Хиздар... замита скакалци  Mr. Green

# 518
  • Варна
  • Мнения: 18 000
В книгата Баристан май не беше в ложата също, но беше в ямата - видя как Денерис язди дракона, затова беше сигурен (или почти), че е жива.
А Хиздар... замита скакалци  Mr. Green

Не е бил в ямата във филма.
Баристан е в Юнкай вместо Даарио.  Cry

Тирион ще пусне драконите. А Хиздар? Крие се под седалката?
Не, Хиздар беше в Юнкай, връща се и предлага да нападнат първи с драконите. Денерис слиза при тях и разбира, че не може да ги управлява, вероятно тогава ги изпуска.(може Баристан тогава да изгори). След сватбата, в ямата хората на Хиздар нападат Дани, Мисандей и Даарио, Джора ги защитава, Дрогон идва, Дани отлита. Мисандей, Джора и Даарио са пленени. Къде е Тирион?


П.П.
 Опция 1: отишъл е да пусне една вода (по почина на Черната риба)
Опция 2: отишъл е при курва.
Опция 3: яхва втория дракон. Mr. Green
Опция 4 ?

Последна редакция: пн, 02 фев 2015, 00:06 от Хексе

# 519
  • Мнения: 1 469
Покрил се е някъде да не го скъсят с една глава Simple Smile

# 520
  • Мнения: 276
Нали Тирион пътува заедно с Варис към Мийрин, защо Варис го няма никъде?  Mr. Green

# 521
  • Русе
  • Мнения: 657
Интересно ми е дали при главоломно разширяващата се пропаст от разлики между книгите и сериала Джон Сняг ще има една майка в едното и друга - в другото Confused

# 522
  • Мнения: 18 377
 EEEE - нали  специално на материята за майката Мартин ги е препитвал!
 явно е трябвало да ги препитва повечко.

Първият сезон нямаше някакви фрапиращи разлики, ама от средата на втория станаха груби изменения просто а вече третия и четвъртия просто няма думи - пълно опростачване.
какво искате - филм като за американци.. нали са тъпи и всичко трябва да им е смляно.
 какво са тия племенници на Станис?  пък и  мелисандра ражда сенки, след някакъв секс с него, дето никой не бил го вядял? я да направим едни клонинги-деца! Мелисандра ще ще поразхожда малко гола, а Станис ще пръхти от желание. нека всеки идиот схване какво се случва - Войната на клонингите! Grinning Grinning Grinning
Церсей - бясна истеричка с параноя? на кого е е нужно като може да е просто пияница с  изстъпления?
Джейми  -изнасилвач на сестра си гроба на баща си? (еми как иначе ще стане ясна на зрителят колоко е отвратително това престъпление) Ама той изкупвал греховете си -абе карай сега!
Джейми идва, вижда смъртта на Джофи, не я предодвратява, не свидетелства на процеса срещу Тирион #2gunfire....нямам думи. Слабо, слабо, слабо! Grinning
Аз вече казах - новия сезон няма да го гледам, опропастиха филма.
А уж Мартин бил казал, че им е казал съдбата на всеки герой, и че са казали че ще се съобразяват със сюжета, дрън-дрън! Явно само някакви насоки им е казал  и те сега си фантазират...

# 523
  • Вестерос
  • Мнения: 38 328
Има резон да е сватба, трябва да легитимират Рамзи. Изглежа като че ще посрещат някой важен, а Рамзи е в средата...
Алис Карстарк? newsm78

Dywen/ Дайуен/Дивен? Laughing ги усети и той, но беше късно.

Юмрука е хълм, да не би да е обитаем.... newsm78

Дивен. Grinning
Юмрука е бивша крепост на Първите, още отпреди създаването на Вала, вече почти напълно разрушена, но са останали част от стените. Въпреки това Манс счита, че е почти непревземаем.

П.П. Току що прочетох някакви спекулации, че Кутрето във филма ще ожени Санса за Рамзи под името на Аря... бляк..
Нееее, както казах в началото като гледах трейлъра  Sick

# 524
  • Мнения: 10 017
Хексе, идеята ми беше, че Юмрукът, който е хълм, е обитаем под земята. Чада и прочее....Нещо не е наред там.
Засега нищо не съм намерила, освен налудничави истории през които плъзгам поглед.

Общи условия

Активация на акаунт