Случи ми се нещо странно XII

  • 157 126
  • 743
  •   1
Отговори
# 735
  • Sofia
  • Мнения: 2 336
"И аз летя насън. Понякога се нося по-бавно на голяма височина, друг път правя нещо като подскоци вертикални, изстрелвам се рязко и силно нагоре, като забавя пак така се изстрелвам нагоре, накрая ме хваща страх от невероятната височина, която съм достигнала.
Често ми се случва и това със стряскането, все едно съм паднала от някъде. Това се случва, когато съм задрямала леко.
Преди години много сънувах как съм в асансьор и се качвам нагоре, той засилва и не спира на последния етаж, а продължава нагоре и нагоре, на някакви непознати етажи. И надолу се е случвало да пътувам с асансьора по същия начин, след мазето следват още етажи и етажи. Неприятно е."

+1, изцяло подкрепям написаното и аз, като летене и аналогични ситуации със космически височини, асансьори и стрясканици в съня newsm78 

# 736
  • Мнения: 8 803
Това се нарича астрална проекция. Омръзна ми да го обяснявам. Асансьорът е много характерен епизод от астралните излизания. Докато сме в астрала, към нас се прилепват разни астрални същности. Те не са разумни и затова не мога да ги нарека същества. Те дърпат завивките, натискат по главата, може и да ви скачат по тялото. В извънредни случаи могат да бъдат видени. Гледката е меко казано неприятна.

# 737
  • Sofia
  • Мнения: 2 336
Да Ън, вероятно е точно астрална проекция.....просто исках да потвърдя изложеното и с личния си опит, изразен с точните думи.... Peace аз хвърлям поглед и в другата Ви тема - алтернативна, но съм четяща ...за сега Laughing

# 738
  • Мнения: 5 215
Може ли линк към другата тема?

# 739
  • Мнения: 8 803
В другата тема вече няма нищо по тези въпроси. Напълно я променихме и в момента повече прилича на тема за философия, религия, фантастика и недоказани полунаучни твърдения в зависимост от това в какъв момент се чете в нея.

# 740
  • Мнения: 1 536
Това се нарича астрална проекция. Омръзна ми да го обяснявам. Асансьорът е много характерен епизод от астралните излизания. Докато сме в астрала, към нас се прилепват разни астрални същности. Те не са разумни и затова не мога да ги нарека същества. Те дърпат завивките, натискат по главата, може и да ви скачат по тялото. В извънредни случаи могат да бъдат видени. Гледката е меко казано неприятна.
Ън,ти си ги виждала?
Мога ли да те помоля да ги опишеш ?

# 741
  • В Космоса
  • Мнения: 9 879
Ън, в другата тема вече нямало нищо по въпроса. В тази тема не искаш да обясняваш, че се подигравали и си триеш постовете... Откъде да почерпим информация от теб тогава, не мога да разбера. Съжалявам ако съм пропуснала някой достатъчно обяснителен пост от теб тук, пропуск мой е, но като че ли попадам все на твои, в които обясняваш как не ти се обяснява, щото не вярвали и нищо по-конкретно и обяснително не даваш.

# 742
  • Мнения: 5 215
Аз следя тази тема от месеци и не съм видяла негативно отношение към пишещите.

Вече сме на 50-та страница и е време за нова тема, за да не ни заключат тази. Нека някой направи.

# 743

Общи условия

Активация на акаунт