Лидл ::58::

  • 67 899
  • 748
  •   1
Отговори
# 45
  • Щастлива мама на 3 слънца
  • Мнения: 2 169
След вашите отзиви ще взема макароните и доматите за проба.  Mr. Green
Инхалатори дали има останали някъде?
Във Варна има много

# 46
  • велико търново
  • Мнения: 588

А на касите Део се беше наередил зад мен  Grinning
-----------------------------------------------------------------------
И какво си купи Део? Laughing

# 47
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 639
Нищо не ме грабна следващата седмица. Пропуснах макароните, нямах път тези дни към Лидл, а в понеделник няма да са на промоция.

Мандарините в Била са чудесни тази седмица, 1,19 лв. Едри, имат малко семки, но са сочни и сладки.

# 48
  • София
  • Мнения: 16 234
Благодаря за новата тема.
Едрите мандарини у нас се харесаха. Белят се лесно, сочни са и без много семки.
Но аз ги подбирам една по една.
Чудя се на сладкиша с ябълки или череши. Сигурно ще е вкусен, но пък калориите ...

# 49
  • Мнения: 2 765
 Заредих с биричка XXL , купих и клинче и мандарини на кг. Харесаха ми мандарините. Peace

 Има ли при вас боза със захар 1л.? При нас ( Ловеч) има само два литра, е какво да ги правя?

# 50
  • Мнения: 194
Хлебчета, понички винаги си взимаме на влизане в магазина и малката си хапва,докато пазаруваме,но до сега никога Не сме забравяли да си платим! Но аз веднъж на какво станах свидетел - Еднин млад мъж направи поне 4-5 кръгчета на магазина и все около насипните ядки Кашу ,Бадеми се въртеше,да не ви разправям колко изяде!!!! Това става въпрос за Козлодуй,така че - Вярвам че тук четът от Лидъл ,да си стегнат охраната или да направят нещо! Не ми се мисли после как всички там после ще плащат,а персонала са страхотни, винаги са били вниматели и отзвичиви!

# 51
  • Пловдив
  • Мнения: 6 679
Инхалатори дали има останали някъде?
В тракийския Лидл (Пловдив) има много Peace

# 52
  • Мнения: X
Преди Коледа си купих веро W 5 . Отдавна не бях купувала и рекох да си взема - аз харесвах това с балсама -ама пак не открих такова.
 Та да попитам някой срещал ли е  с балсам или вече не произвеждат или не доставят такава разновидност.
 Та сега съм със зеленото W5 -зелена ябълка и ми се струва много рядко и като че ли не мие така добре като преди.
  Аз съм си купувала или със балсам преди или синьо .
 Според мен не трябва да има разлика в качеството ,а само в цвета и аромата . Някой да сподели менение -на мен ми се струва ,
че е влошено качеството на верото или наистина е така.
 За сега това е верото ,което не ми изсушава ръцете и като цяло от това съм доволна - измива добре - но ми се струва ,че с преди беше по-хубаво.

# 53
  • Мнения: 128
След вашите отзиви ще взема макароните и доматите за проба.  Mr. Green
Инхалатори дали има останали някъде?
Вчера в Асеновград имаше инхалатори мярнаха ми се около 3 бр. Понеделник като ходя за памперси ще погледна дали стоят и те и четките за лице.

# 54
  • Щастлива мама на 3 слънца
  • Мнения: 2 169
Хлебчета, понички винаги си взимаме на влизане в магазина и малката си хапва,докато пазаруваме,но до сега никога Не сме забравяли да си платим! Но аз веднъж на какво станах свидетел - Еднин млад мъж направи поне 4-5 кръгчета на магазина и все около насипните ядки Кашу ,Бадеми се въртеше,да не ви разправям колко изяде!!!! Това става въпрос за Козлодуй,така че - Вярвам че тук четът от Лидъл ,да си стегнат охраната или да направят нещо! Не ми се мисли после как всички там после ще плащат,а персонала са страхотни, винаги са били вниматели и отзвичиви!

И моята хапва такова. Винаги си го плащаме. Мой близък работи като охрана. Редовно си ядат ядки каза. Какво да го стяхат за 300 лева на месец. Иди се занимава и кукувци . Да тръгнат да ядат ей така големи хора на аванта смятай колко са в час.

# 55
  • Мнения: 3 020
Съвсем ви изпуснах. Тези дни не съм ходила, исках клин, но написахте, че е по-тънък и се отказах. Напоследък взимам предимно хранителни. Скоро попадах на салатки по 0,19лв. - много хубави и без пари... дано скоро пак пуснат  Hug

# 56
  • Мнения: X
Какви са тези салатки - обикновени ли .
Някъде има ли останал щанд с намалени зеленчуци и плодове или вече спират тази практика за ЛИДЛ. / Ако е така много жалко .. /
Дребничките макарони са ни любими ,стават и за салати с паста. Но съм болна и скоро няма да излизам.
Крема за мазане със сметана наподобява топено сирене ,но не е точно такова . Това на промо е Клавел ,а топеното сирене е Голдеса / преди беше с марка Пик Фиш и като че ли ми харесваше повече -може и да съм си внушила Grinning /
 Някой пробвал ли  е новият крем за мазане до топеното сирене и зърнестото сирене.?

# 57
  • Мнения: 3 020
Къдрава салатка в пликче - крехка, хубава, евтина. И не много рядка като листа.  Peace

# 58
  • Мнения: X
Виждала съм -ама не и на такава цена ,ще проверя -ама няма да е тези дни май . /Къде лепнах тоз грип Sad /

# 59
  • Мнения: 32
mami21, върнах бяла разновидност онзи ден. На мен ми беше тясна в раменете и не ми хареса материята.

mimeime, постелка имам от миналата година. Хубави са, но са тънички.

Лита, ако си от София имаше онзи ден един в  Лидл -Захарна Фабрика.

Общи условия

Активация на акаунт