Лидл ::58::

  • 72 469
  • 748
  •   1
Отговори
# 480
  • Мнения: 1 685
От четвъртък ще има лампи от хималайска сол. Някой знае ли колко килограмови са?

# 481
  • Варна
  • Мнения: 25 901
Детските одеала хубави ли са?
Какви са тези детски одеяла, не мога да ги намеря в сайта.

# 482
  • Мнения: 31 712
В брошурата на детската страница долу в ляво
http://www.lidl.bg/bg/Online_Brochure.htm

# 483
  • Мнения: 2 452
Детските одеала хубави ли са?
Какви са тези детски одеяла, не мога да ги намеря в сайта.

Изчезнали са от сайта. Явно са привършили в магазините.
Бяха поларени с голяма картинка- Кити, Маккуин и др.

# 484
  • Варна
  • Мнения: 25 901
Мда, явно.

# 485
  • Мнения: 78 661
Днес сутринта ходих до Лидл-имаше доста детски одеала..
Но явно не се водят складова наличност и няма да могат да ги пренасочат...затова са изчезнали явно от сайта..

Купих доматки в тарелки, намалени на лев и нещо, айсберг и други дреболийки...

# 486
  • София
  • Мнения: 1 260
Как съм ги проспала тези одеала - някъде из София дали има на Костенурките Нинджа?? Praynig

# 487
  • Мнения: 110
Момичета, искам да ви попитам следното - имам подарен комплект от сатен от 2 части в размер L (моя е жълт), но ми се ще да го сменя с нещо по-малко. Дали без бележка - понеже ми е подарен нямам такава, мога да го сменя? Знам от кой магазин е купуван, но бележка нямам Sad 

Успях да направя замяна, макар и без бележка !
Браво на Лидл ! Доволна съм Simple Smile))))))

# 488
  • Mediterraneo
  • Мнения: 43 827
Айсбергът на каква цена е в Лидл в момента?

# 489
  • Мнения: 110
Айсбергът на каква цена е в Лидл в момента?

Айсберга е вече нормален като цена, мисля 1,49 лв. Но е на промоция в момента, после пак ще скокне.

# 490
  • Мнения: 234
Някой обърна ли внимание на плакатите до касата какво е показано да очакваме другата седмица,  аз съвсем изключих да погледна. Благодаря предварително Simple Smile

# 491
  • Мнения: 10 119
Някой обърна ли внимание на плакатите до касата какво е показано да очакваме другата седмица,  аз съвсем изключих да погледна. Благодаря предварително Simple Smile
Аз мернах азиатска седмица и спортни облекла за мъже.

# 492
  • Мнения: 651
Благодаря!
Ако има с подходяща картинка ще взема
.............
Да похваля лещата Екстра и верото за 65ст

За кое веро става на въпрос? Благодаря предварително   bouquet

# 493
  • Мнения: X

Верото е  с марка нещо с Ц /C/ започваше - не е лошо , предпочитам си W5 пред него - от един месец откакто мия с него няма проблем със суха кожа на ръцете ,което се случва с всички останали марки .


Какво открих http://mylookbook.bg/2015/01/3-%D0%B5%D0%BA%D0%BE-%D0%BF%D1%80%D … %B8-%D0%BF%D0%BE/
 На първо място не знаех ,че хартията за печене е еко , Хартията е обозначена с екомаркировката „Северен лебед“, която получават тези продукти, при чието производство се отделя ниско ниво на вредни емисии.
3) Харията може да се рециклира, да се изгаря безопасно или да се компостира .
 Това веро не съм го срещала .
Органично полуобезмаслено UHT мляко  май си е в постоянен асортимент или се лъжа.  Относно млякото това ухт много не ми допада и си предпочитам домашно / или млекомата /

# 494
  • Варна
  • Мнения: 324
това веро /еко/ го пуснаха в седмицата с перилните препарати. доколкото помня имаше само 2 вида, аз си заредих няколко броя нар, другото не ми хареса като миризма /мисля лавандула беше/. иначе като веро е много хубаво.
млякото що така не съм го виждала  Thinking органично какво ще рече, от някакви щастливи крави ли  Sunglasses

Общи условия

Активация на акаунт