Модерно vs. Удобно?!

  • 2 099
  • 54
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 629
Удобното преди всичко Naughty модата и без това се сменя бързо Wink

# 16
  • Мнения: 377
Удобно, като съответно се съобразявам и с модните тенденции, но без да им робувам. Единствено понякога правя компромис, с неудобни обувки, но има случаи, в които високият ток е задължителен.  Flutter

# 17
  • Мнения: 4 629
Горе долу гледам да съм в крак с модата newsm03 Но, ако нещо не ми стои добре или ми е много неудобно не го нося.

# 18
  • sofia
  • Мнения: 8 938
Гледам да ми е удобно.
Еми зимата (а и не само зимата) няма да тръгна с панталон с ниска талия и палтенце над пъпа Mr. Green Или пък с ботуши с тънка подметка и токче като игла, а то една поледица....

# 19
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 827
За мен е важно облеклото да ми е удобно. Ако съвпадне с някоя модна тенденция чудесно Simple Smile
Именно Simple Smile
Никога не бих се навряла (или поне не повторно!) в неудобна дреха/обучка, само защото било фЙешън... така де, да не съм на 13 (когато е тооооолкова важно всичко да ти е последна мода с текущата улична 'униформа')...

# 20
  • София
  • Мнения: 1 621
Опитвам се да съчетавам и двете.Но категорично не бих сложила нещо адски неудобно, само защото е модерно. Peace

# 21
  • Sofia
  • Мнения: 288
Удобно - аз съм стар човек newsm27

А иначе се обличам класически - най-много някое шалче или бижу за разкош на костюма.

А модата не винаги я възприемам. Ще ме прощавате ама панталони шалвари или толкова ниска талия, че прашката да ти се вижда, или блузка с много пайетки, или блузка като комбилизонче - дантелка и сатенче или много остри/тъпи обувки - не това не е за мен  Stop

# 22
  • Мнения: 7 186
Обикновено гледам да е по модата това, което купувам, но съобразено с моя вкус. Не купувам сляпо нещо, само защото било модерно. Ето например от тези обувки със заоблените върхове посмъртно не бих си купила. Не ми харесват и това е. Sick Иначе общо взето обичам да се точа. С 10 см ток си ходя в ежедневието и толкова съм свикнала, че изобщо не ми прави впечатление, даже си ми е много удобно. Въпрос на навик е. Дрехите ги подбирам в зависимост от това дали ми стоят добре, а колкото до удобството- най- удобно ми е вкъщи по анцуг и чехли, ама не мога така да ходя и по улиците. Simple Smile

# 23
  • Мнения: 1 202
Опитвам се да съчетавам и двете.Но категорично не бих сложила нещо адски неудобно, само защото е модерно. Peace
Аз също! Rolling Eyes Laughing

# 24
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Удобно. Последните няколко години може да си облечена и "коконски" и пак да ти е удобно.  bouquet
Иначе, от чиста проклетия, нарочно избягвам това, което се носи масово.  Twisted Evil

# 25
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Аз също предпочитам да ми е удобно, и честно казано не съм от най- модерните Peace

# 26
  • Мнения: 790
С две ръце за удобното!
 Когато ходех на работа, следях тенденциите и се съобразявах с тях - какъв костюм с какви обувки, с какво чанта и палто и т.н. Да, ама тогава от колата -  в офиса. Не правех и 20 крачки пеш.
А сега, когато минавам километри на ден, качвам детето и багажите по стълби 2 етажа, основно съм по парковете и по пътищата - просто гледам да ми е удобно.

# 27
  • Мнения: 10 758
За мен е важно облеклото да ми е удобно. Ако съвпадне с някоя модна тенденция чудесно Simple Smile
И за мен също. Peace  bouquet

# 28
  • Мнения: 3 537
Удобно предпочитам да ми е. Peace

# 29
  • Мнения: 35 968
удобното Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт