www.feelunique.com - 13

  • 75 655
  • 780
  •   1
Отговори
# 600
  • София
  • Мнения: 9 563
Стискам палци да се разрешат нещата в твоя полза. Hug

# 601
  • София-Младост
  • Мнения: 23 380
Хакнаха ми картата,източиха я до дупка за 2 мин,скоро няма да се поръчва нищо Tired  Плащала съм само с ПП..
Много неприятно Sad Дано всичко завърши в твоя полза...но къде е връзката с FU? Само в този сайт ли си пазарувала с тази карта?

# 602
  • Мнения: 31 352
Много неприятно, дано парите не са били много и банката реши да ти ги върне! Hug  bouquet

# 603
  • Мнения: 4 421
Хакнаха ми картата,източиха я до дупка за 2 мин,скоро няма да се поръчва нищо Tired  Плащала съм само с ПП..

Ох, ужасно е това!

А ПП не трябва ли да се включат и те? Щом си плащала само през тях, значи данните са засечени по време на транзакция с ПП.

И аз спокойна като ползвам ПП, че дори и да стане нещо, ще поема отговорност.  Tired

# 604
  • Мнения: 762
Ужасно неприятно. Ако е безкасова транзакцията банката може да я спре и парите да останат само блокирани. Ако е теглене в брой не може да спре нищо. Има си процедура за оспорване на плащането и твоята Банка ще ти върне парите. А за теглене на банкомат ползвала ли си я или да  си се разплаща на ПОС устройства?

# 605
# 606
  • Пловдив
  • Мнения: 5 120
Ще пиша какво е станало,още чакам решение. Скоро ще ми свърши Драмата на Ланком и ще трябва да я купя от Бг.

# 607
  • Мнения: 14 503
Копче писах,в банката,в полицията..никакъв мейл не съм получавала. Просто получих sms от банката ,че плащам с картата на някой билетите до Малта. Надявам се и моята банка да приключи нещата в моя полза.

Коя банка е това?

Питам защото наскоро пазарувам от Yoox.com, зареждам си виртуалната карта през онлайн банкирането, пускам поръчката в сайта и ми дава - отказано плащане. Буквално в следващата минута ми звъни мобилния телефон, от банката ми, и ми казват - имате наредено плащане с недостатъчна наличност, вие ли плащате в интернет. Казвам - да, аз, явно при онлайн банкирането се е получило забавяне на отразяване на парите във виртуалната карта.

Изумиха ме как реагират!

# 608
  • Berlin
  • Мнения: 11 306
И все пак данните чрез ФЮ ли са откраднати?
Защото последно сайтът ми отказа плащане директно с карта и после си платих с ПП. Скоро говорих с банката да питам защо и оттам провериха и ми казаха да плащам с ПП по-добре, но без подробности.  newsm78 засега нямам нерегламентирани плащания, но аз рядко следя онлайн, не получавам СМС-и за тази карта.

# 609
  • София
  • Мнения: 10 332
Те данните могат да са откраднати по много начини... едва ли е от FU или РР. Особено ако има вирус на компютъра който да засече данните на картата.

Във FU от 3-4 месеца плащам с карта, че ми блокираха РРла заради дублиран акаунт, проблеми не съм имала.

# 610
  • Berlin
  • Мнения: 11 306
Да, но е съобщено сякаш ФЮ са виновни с нещо.

# 611
  • Пловдив
  • Мнения: 5 120
Няма кой да ми отговори как точно е станало или не могат да засекат. Оказа се ,че в момента има бум на източвате на карти. Аз си споделих мъката,защото често поръчам от FU,пък сега не мога. Извинявам се ако съм заблудила някой ,че точно този сайт има проблем. Confused

# 612
  • София
  • Мнения: 9 563

FOR 2 DAYS ONLY
 
20% OFF
 
EVERYTHING*
 
With code
TICKTOCK20

# 613
  • София
  • Мнения: 5 518

FOR 2 DAYS ONLY
 
20% OFF
 
EVERYTHING*
 
With code
TICKTOCK20
Докога важи?

# 614
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 810
*Ends midnight BST Monday 20th July. Exclusions apply

Общи условия

Активация на акаунт