Сватба само в ресторант/хотел

  • 1 115
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 548
Здравейте, живея в чужбина и ще организирам българската част от сватбата само в ресторант. Ще подпишем тук, а за БГ ще си оставим само партито.
Обаче, не съм ходила на сватба от 4 годишна и имам подозрения, че нещата са се променили от тогава   Laughing
От вас, като по вещи искам мнение, какви са нещата, които ще ми трябват за ресторант. Знам, само че кола не ми трябва  Grinning
Искам да направя сметка на бюджета, разбира се. Сватбата ще е в провинцията (Шумен), защото от там е половинката ми, повечето ни приятели са там и определено ще излезе по-евтино отколкото в София, от където съм аз. Ще трябва да се осигури нощувка или две  newsm78 за около 30 човека.
Говорим за събитие с около 100 гости.
Моля, дайте идеи.

# 1
  • Мнения: 313
Искате ли водещ? А изнесен фалшив ритуал? Ще наемате ли агенция, която да се занимава с декорации, панделки, покани и т.н.? Има ресторанти/хотели, които предлагат диджей, декорации за  масите и др. Но трябва вие да си търсите фото и видео заснемане.
Помислете си по тези въпроси, може да разгледаш сайтовете на сватбените агенции в Шумен и да прецените дали имате нужда от услугите им. Всяка агенция може да ви планира сватбата от-до.

# 2
  • Мнения: 548
Само фотограф имам Simple Smile

# 3
  • Мнения: 313
Помисли наистина за агенция. Ще ти дойде по-скъпо, но щом не сте в БГ и ако няма кой да се ангажира тук, най-добре да си наемете някого.

Общи условия

Активация на акаунт