Искам да кажа ... (21)_26.01-01.02

  • 53 509
  • 1 288
  •   1
Отговори
# 210
  • HH
  • Мнения: 3 261
Да не излезе, че сте съседки  Party

Тъкмо изчетох темата Всички ми завиждат. Сега се чудя защо си го причиних, поне се осведомих форумно кой с какъв ИТМ е.

# 211
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 215
на мен ми беше интересна като я четох вчера - забавляват се хората Crazy

иначе за Фактора - и аз съм му фен на Славин Simple Smile
обаче от редките ми гледания на предаването, ми се струва, че Михаела много я тачат, особено Сани. Ще видим.

# 212
  • София
  • Мнения: 1 590
Добро утро на всички!
И аз ИСКАМ ДА КАЖА Wink, че тази тема много ми харесва! Най-вече с добронамерения тон   bouquet и малко се чувствам неудобно да "воайорствам", затова се включвам!
Сесили, от мен същия съвет! Заминавай на обучение!
Преди доста години реших да се преквалифицирам и се наложи да замина за 3 месеца, ... е няма такъв филм!!! Цялата фамилия, с пълководец свекърва ми  Laughingсе обявиха против, то не бяха укори "че съм вече дърта да уча", заплахи че ако тръгна "път назад нямам"... А в последствие (и досега) всички бяха много щастливи да се облагодетелстват - материално - от новата ми специалност bowuu
Тонкабонка (и всички любители на лидълското "бейлис"), какво пише на бутилката? че веднага да отърча да си го купя Twisted Evil
Пожелавам ви успешен и радостен ден на всички!

# 213
  • София
  • Мнения: 18 679
Леле, Утрооо, нашите трябва да ги съберем, да им сипем по едно и да им гледаме сеира. Да се наприказват наволя за болежки и вероятните смъртоносни заболявания, които развиват Crazy Няма да казвам при нас до какви абсурди се стигна от тази негова склонност да се "саморазболява", да не те психирам, само ще кажа - не е хубаво това, не е здравословно и колкото по-рано сам го осъзнае, толкова по-добре. Ако не можеш да помогнеш ти, има си специалисти. Не е срамно, не е страшно и е по-добрият вариант отколкото в един момент да избие чивията нанякъде, накъдето човек не е предполагал, че може да избие.

# 214
  • Мнения: 9 487
И аз се включвам с рода от Добрич,която за мой срам не съм виждала с години. Добре,че майка ми и баба ми ходят че иначе срам...  Embarassed

# 215
  • Варна
  • Мнения: 6 332
И аз си взех мъж от Добрич.  bowuu
Още си спомням моят като ме заведе да ме представи у тях преди 20 години, майка му какви очи беше ококорила. После много се смяхме двамата на майка му:"аууу, варненка, ама тя много слаба, сигурно е проклета". Joy
Прекрасна ми е свекървата, много се уважаваме с нея.

# 216
  • София, Младост
  • Мнения: 2 415
Някой по-напред спомена нахут..
Та искам да кажа, че снощи направих страхотен мус от нахут, или пък нещо като хумус, но без тахан.
Оказа се, че много обичам нахут, но го открих едва преди месец  Laughing

# 217
  • Варна
  • Мнения: 10 607
Моля за рецепта!

# 218
  • Мнения: 9 487
И да я изпратите на бубанка  Mr. Green

# 219
  • Мнения: 8 961
Брей, много момичета се оказаха свързани по някакъв начин с Добрич. Гледай ти какъв хубав роден край съм имала!  Peace

Белинда, лошото е, че въпреки непрекъснатите обиколки по доктори и пускане на всякакви изследвания, ММ не мирясва и това си е.  ooooh! Cry Даже никак не ми е смешно, а ми е плачевно вече. От известно време го гледам, че нещо не е на кеф и се съсипах да се самообвинявам, че може би причината е в мен - заета съм, изнервена, деца, куче и т.н. Страдах си мълчаливо, опитвайки се да се примиря, че явно след 20 години заедно неминуемо сме стигнали до такъв етап - всеки сам за себе си. Вече се почудих какви добавки да пия само и само да се почувствам малко по-добре, но продължавам да се чувствам като в постоянен ПМС. Чудя се вече проблеми с щитовидната жлеза ли имам или съм в перименопауза.  Sad
А то какъв бил проблема за непоносимата атмосфера вкъщи - нашият пак е решил, че е трагично болен.  ooooh! ooooh!
И като знам, че нито преглед, нито нищо няма да помогне. Последният път бяхме в това състояние повече от година.
Отделно от всичко се притеснявам, че с постоянни мисли в определена насока вече наистина ще вземе да се разболее от нещо.  ooooh!


# 220
  • София
  • Мнения: 23 107
Lucie, и ти ли с тоя "бейлис".  Joy Вчера се засрамих и днес съм от трезва по-трезва.
Кралица Марго пише на него, ето го:
Скрит текст:

# 221
  • София
  • Мнения: 7 077
Благодаря за пожеланията за детето.
Ох, Утро, мислех, че хипохондрията е запазена територия за жените, явно греша. Стискам палци на мъжа ти да му преминат притесненията по-бързичко, да ти е жив и здрав.

# 222
  • Мнения: 7 201
Lucie, и ти ли с тоя "бейлис".  Joy
И аз съм в кюпа. Много обичам бейлис и въобще всички сладки напитки. И храните, де. Laughing

За малко изпуснах Утро преди да си редактира снимките и не успях да я видя. Но по коментарите ви разбрах, че е хубава жена.

# 223
  • Мнения: 9 487
Утро,твоя мъж да не е зодия Скорпион?  Mr. Green  и моя ме вбесява с постоянните си заключени "има ми нещо,усещам го". Но и всички от тази зодия около мен направо за психясали на тема болести.

# 224
  • Мнения: 4 892
Светълчо, много ти благодаря за насоките за виното. Видях ги, но  случайно, защото нещо "Искам да кажа" не ми излезе в "нови отговори"  Thinking  Не знам какво се случва. ТелефонЪТ не ми работи, виждам си съобщения от фейса със закъснение, тука нещо проблеми, май както каза някой по-напред - време ми е тотално да мина офлайн. Да, точно така ще стане.

Опасявам се, че с някои бутилки вино съм закъсняла. Ще ги местя днес. Вчера ми беше лошо на коремчето. Ужас. Рядко ме боли корем мен, за разлика от главата. Да не кажа много рядко, но вчера  Sad Днес не се обажда. Може да е от храна. Онзи ден не ми се ядеше нещо и почти не ядох, а вечерта само сурови бадеми и сушени плодове и май се прецаках.

Искам да кажа, че вчера получих колетче от мило приятелче, толкова се зарадвах, че ми идеше да подкачам, ама с тоя корем. Но нищо, сега чакам още едно колетче и за него ще подскачам двойно!

Поръчах си и една книга, мъничка и кокетна, с италиански рецепти. Обожавам малки книжки. Не големите тюфлеци, а именно мънички. Нямам търпение днес да ми я достави куриерът.


Нечии дечица са имали рожден ден, но не се ориентирах чии - да са живи и здрави им пожелавам и всичко най-хубаво.

На някои хора благодарих на ЛС за поздравите за моя РД, но видях, че съм пропуснала несъзнателно други, та  - благодаря на всички ви.

Общи условия

Активация на акаунт