Сватба Пловдив - ресторант Санкт Петербург

  • 8 427
  • 15
  •   1
Отговори
  • Мнения: 24
Здравейте всички. Поздравления на тези които ще се омъжват скоро!!!  Надявам се да има повече бъдещи булки от Пловдив с които да споделим идеи, мнения и разбира се цени относно организацията на събитието. Мисля, че ще е полезно да има такава тема в която информацията да е по-систематизирата и конкретна, именно затова в темата присъства и името на ресторанта. В хотела ми казаха, че до края на годината почти всички съботи и недели са заети за сватба - да видим колко от тези булки са във форума  Laughing

Започвам с кувертите в Санкт Петербург - от 37 до 48 лв, което включва задължителен алкохол на стойност 9 лв. / пет степенно меню/
За допълнително внасяне на алкохол се доплаща по 1 лв на гост.
Украсата на ресторанта / агенциа Диаманти, Нина Стил и  Галла/ започва от 1000 лв - което включва сватбената маса + обличане на колоните, парапетите и стълбите - без украса от тавана.
Специално осветление в избран цвят - 500 - 600 лв.
Дисководещ - 450 лв за 5 часа + 70 лв на всеки следващ час /Дидо, Миро/
Фотограф Д. Яков - 1200 лв  Shocked за 5 часа снимки + албум
След последната цена спрях за малко с организацията понеже се шокирах  Laughing

Моля споделете и вашите впечатления Simple Smile

Последна редакция: пн, 26 яну 2015, 09:33 от bubanka

# 1
  • BG
  • Мнения: 2 458
И аз се шокирах с твоя рестУрант...  Shocked  Ако искаш го коригирай, ама само ако искаш, не е задължително! Весела сватба!  Peace

# 2
  • Мнения: 56
Мое мнение-ресторантът е излишно скъп,а другите цени,които казваш са повече от шокиращи...Моята сватба беше преди година,но мога да препоръчам някои неща.Много от по-малките фирми,в стремежа си да удовлетворят клиента,в много от случаите се справят по-добре от утвърдените.Сватбената ми агенция беше "Тиара"(невероятни!!!) (цената,още повече,много достъпна),фотографът ни беше Денис Василев(мисля,че той си работи с агенцията),а ресторантът-Кадифе,прекрасно обслужване,наистина се съобразяват с желанието на младоженците,а не само с цел печалба,цени-изключително достъпни.Ако не се лъжа даже този редторант работи само за сватби.Надявам се да съм била полезна!Каквото и да избетеш най-- важно е да има много любов и надтроение!

# 3
  • Мнения: 24
Ние също не искаме да плащаме излишно само заради наложило се име, все още събирам мнения и съм ЗА достъпните цени  Hug  Кой беще вашият DJ ?

# 4
  • Мнения: 56
Ди-джеят беше Николай,той си е към ресторанта,но може би работи и самостоятелно.От него също бяхме много доволни(Заклети фенове на рока сме и повечето от гостите,следователно цяла нощ пускаше само такава музика,а с парчетата,с които не разполагаше,на момента сваляше от интернет.)  P.S. Ди-джеят и украсата си бяха включени в цената.Даже мисля,че последно имаха и промоция-безплатна укараса и -20% на фотографа,но трябва да се провери. Simple Smile

# 5
  • Мнения: 93
О БОЖЕ! Предстои ми сватба и искаме в Ленинград както и фотографа Яков, мислих с агенция Нина Стил, но ми казаха, че и Ван Оли е много добра и е по-евтина от Нина. Но с тези цени, които ми каза ми падна ченето. Знаех, че Якови са скъпи ама баш толкова... и само за снимки. Ами отделно видео?!?! А за хотела не предполагах, че куверта е толкова скъп, а и да си доплащаш по 1лв на човек за внесен алкохол... Сори ама нашите гости ще са от 100-120 човека (дано да не станат 150)  #Crazy #2gunfire  Как по дяволите ще ни стигнат 8-10 бона не знам :Х newsm25

# 6
  • Мнения: 24
Пропуснах също да кажа, че след 23:30 часа се плаща по 100 лв на час за ресторанта. Като сложим 70 за музиката, 70 за фотографа и 70 примерно за видеото - става прекрасната сума от 310 лв на час за забавление  Laughing никак не е евтино
Не съм правила запитване към Ван Оли - имат добри идеи в сайта, ако някой знае цени да каже.

# 7
  • Мнения: 93
Ееее не, това за ресторанта след 23:30 ме довърши  Joy Айде за ДЖ, фото и видео окей, ама 100лв на час... Всяка жена иска красива сватба няма какво да се лъжем, красива украса, лиготийки и прочие, обаче това си е чист грабеж  Naughty Добре, че си организирам от по рано нещата.
  Но идете при Ван'Оли Олга Балабанова, ако не сте избрали на 100% Нина Стил.

# 8
  • Мнения: 551
Ако сватбата ти е в ресторанта - това ти е фотографа така ли? По-точно да попитам ако сватбата ти ще е там, това от изброените неща ти е изборът?? Не можеш ти да си намериш фотограф, агенция, DJ ?

# 9
  • Мнения: 24
Всичко си подбирам сама с нищо не ме ограничават от Санкт Петербург. А относно Ван Оли - чакам оферта, надявам се да е на разумна цена  Praynig

# 10
  • Мнения: 93
Единствено те ограничават с тортата демек избираш си торта и те я правят на еди-каква си цена, не може да си я внесеш от друга сладкарница.

# 11
  • Мнения: 10
Привет и от мен. Аз ще се омъжвам на 25 април и ще сме в хотел Марица. Много изгодни куверти- около 25 лв. Без такси за алкохол и т.н. дори нямат over time такса  Grinning. Украсата ми я направиха ot Dream agency- много готино работят и ми предложиха много семпла, евтина, но много стилна украса. Фотографът ми е Калин Явашев- 550 лв. и 120 лв. за фотокнига, ние избрахме фотоалбум. А какви са тези цени 1200 лв. за фотограф не знам просто от къде ги мислят.

# 12
  • Мнения: 3
Здравейте и от мен!
Тъй като дълго време се опитвам да намеря мнения за сватби в Пловдив, реших че вече е време да се включа по-активно и със споделянето на информация....
Ние ще бъдем в Санкт Петербург. Ресторантът го запазихме през октомври, като за моя огромна изненада беше зает за началото на юни и отидохме на няколко седмици след това. Факт е за цените и наистина ще се окаже доста по-скъпа декорацията отколкото очаквах.
Фотограф и агенция си имаме, но DJ и видео все още не......
Моля препоръчайте, тъй като и не съм от Пловдив и не сме били на сватба скоро там.

# 13
  • Мнения: 93
Здравейте и от мен!
Тъй като дълго време се опитвам да намеря мнения за сватби в Пловдив, реших че вече е време да се включа по-активно и със споделянето на информация....
Ние ще бъдем в Санкт Петербург. Ресторантът го запазихме през октомври, като за моя огромна изненада беше зает за началото на юни и отидохме на няколко седмици след това. Факт е за цените и наистина ще се окаже доста по-скъпа декорацията отколкото очаквах.
Фотограф и агенция си имаме, но DJ и видео все още не......
Моля препоръчайте, тъй като и не съм от Пловдив и не сме били на сватба скоро там.


Dj Миро и Дидо, Dj Алекси
Видео - Студио 1 (но са много скъпи пакетите), Galex vision, Neodigital, Видео Зани

# 14
  • Мнения: 3
И на мен ми предстой сватба, но тепърва започвам. Аз също се бях ориентирала към Санкт Петербург, но цените ми изглеждат твърде високи и май ще се търся друг ресторант. Ако имате добри предложения ще съм ви много благодарна.

Общи условия

Активация на акаунт