WIZZ AIR 16

  • 63 176
  • 787
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 030
Ох и аз ги чакам, че имам за сега само еднопосочни билети. Чакам датите за връщането /дано и цените да ме устройват  Simple Smile/

# 31
  • Берлин
  • Мнения: 4 483
И аз дебна...Искам да грабна билети за Дубай /септември/, още е рано, цените са средна хубост. Но все се надявам на по-изгодни билети. То или ще се прецакам, или ще извадя късмет - няма средно положение

# 32
  • Мнения: 642
В някоя от старите теми бях прочела, че през май месец (19-и мисля) компанията има рожден ден и 2014 са пуснали промоция двама на цената на един. Някой тук дали се е възползвал миналата година и практика ли е това, т.е. да очакваме ли и тази?

# 33
  • Мнения: 19 007
В някоя от старите теми бях прочела, че през май месец (19-и мисля) компанията има рожден ден и 2014 са пуснали промоция двама на цената на един. Някой тук дали се е възползвал миналата година и практика ли е това, т.е. да очакваме ли и тази?

цените не бяха феноменално ниски обаче, т.е. за същата цена може да се намерят 2 отделни билета на по-ниска цена

# 34
  • Мнения: 6 031
...
Надявам се скоро нещо интересно да изпадне, ама се съмнявам. Зарязаха ни и това си е.
В Скопие за 2 години вече има 20 дестинации, в Ниш за 1 месеца вече 2 обявиха, само при нас едно нищо.  Sad За цените не ми се и говори...
Не само те ни забравиха...за съжаление.  Sad
В Скопие имат дотация от държавата май... Mr. Green

В някоя от старите теми бях прочела, че през май месец (19-и мисля) компанията има рожден ден и 2014 са пуснали промоция двама на цената на един. Някой тук дали се е възползвал миналата година и практика ли е това, т.е. да очакваме ли и тази?
Както и в предната тема написах, това беше по повод 10-годишнината на компанията - не е било практика досега.
Имаше и билети на добри цени, но както при ввяка промоция не е еднакво добре за всички.
Аз лично тогава купих билети на добра цена, като целях конкретна дата.

Ако очакванията са ви, че на този ден всичко е на супер цени - грешите.

# 35
  • Мнения: 642
Bradley Cooper, Мимии благодаря за разяснението, нямам очаквания, просто попитах, защото с тази компания пътувах за пръв път едва миналата година и не съм наясно с промоциите им Wink

# 36
  • Мнения: 19 007
Bradley Cooper, Мимии благодаря за разяснението, нямам очаквания, просто попитах, защото с тази компания пътувах за пръв път едва миналата година и не съм наясно с промоциите им Wink

най-добре е да следиш цените за дестинацията, която искаш да посетиш и да купиш билети, когато са ти изгодни, на промоциите не винаги може да се разчита

# 37
  • Пловдив
  • Мнения: 585
Ами то и аз дебна за Валенсия,но те за юли и август такива цени за изпраскали,че и с намаление едва ли ще е изгодно. Миналата година ги взех на 5 февруари с 20% намаление за 1200 три билета двупосочни.А сега като ги гледам и с намаленията няма да се вместим в тази сума  Sad
Жалко,че само Уиз летят до там от Бг  Sad

# 38
  • Мнения: 642
Bradley Cooper да, най-вероятно така ще направя, получавам им newsletter-а и ще следя дали за септември ще има нещо добро за Барселона...

# 39
  • Мнения: 3 231
От майската промоция миналата година пазарувах на кило три дестинации. Цените бяха велики - 100 лв. двупосочни - Барселона, Тел Авив и Франкфурт Хаан.

# 40
  • Част от тайното общество на К.О.Т.К.И.-те
  • Мнения: 2 579
Не само те ни забравиха...за съжаление.  Sad
В Скопие имат дотация от държавата май... Mr. Green

Имат да, 7-8 евро на превозен пътник и годишни бонуси за минимум превозени пътници. За това и цените там са такива.

На Раян вече не се и надявам, чува се че са се засилили към Букурещ много сериозно, очаква се да усетят и югославските гастербайтери и да литнат и те от Ниш...бе, изобщо за нас надежда никаква!

# 41
  • софия
  • Мнения: 25 457
В някоя от старите теми бях прочела, че през май месец (19-и мисля) компанията има рожден ден и 2014 са пуснали промоция двама на цената на един. Някой тук дали се е възползвал миналата година и практика ли е това, т.е. да очакваме ли и тази?

цените не бяха феноменално ниски обаче, т.е. за същата цена може да се намерят 2 отделни билета на по-ниска цена
На нас ни дойдоха много добре - Рим, 3ма, отиване и връщане  голям багаж, за по-малко от 500 лв.  без дискаунт клуб. С него ставаха доста по-ниска цена.

# 42
# 43
  • Пловдив
  • Мнения: 382
Едно питане, че утре летим- в предната тема беше питано за чадър и разбрах, че може да се носи, но това включва ли и тези чадъри големите,т.е. мога ли в ръката да нося голям несгъваем чадър? И прочетох че в регистрирания багаж е забранено пренасянето на лекарства-аз съм накупила разни за всеки случай, все пак пътуваме с деца и съм ги сложила в големия куфар-ще има ли проблем?

# 44
  • Мнения: 19 007
Едно питане, че утре летим- в предната тема беше питано за чадър и разбрах, че може да се носи, но това включва ли и тези чадъри големите,т.е. мога ли в ръката да нося голям несгъваем чадър? И прочетох че в регистрирания багаж е забранено пренасянето на лекарства-аз съм накупила разни за всеки случай, все пак пътуваме с деца и съм ги сложила в големия куфар-ще има ли проблем?

не, няма, може да се носят лекарства

Общи условия

Активация на акаунт