Туба Бюйюкюстюн, Запленяваща сърцето и проектите преди и след това-209 тема

  • 46 458
  • 737
  •   1
Отговори
# 15
  • Сливен
  • Мнения: 3 118
           

# 16
  • Мнения: 5 735
Здравейте Hug
Привет на нощната смяна  wavey wavey
"Истинската любов позволява всеки да следва собствения си път със съзнанието, че това не го отдалечава от другия."
" Брида"


Тъжна е Елиф.Много неща и се струпват  и тя за всичко трябва
да намери изход.Смятам, че тя ще каже на Йомер за това, което знае.
Нилю е непредсказуема и ще донесе допълнителни ядове на Елиф
Хубав и успешен ден.    
Боби Hug

Последна редакция: вт, 27 яну 2015, 08:57 от vdleri Вичона

# 17
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Добро утро!  Hug

Боби, Вичи  Hug

Добре, че сте заредили хубави картинки с поздрави и кафе   bouquet, че аз не само се успах, но....  ooooh! нямам достъп до фейса - защо ли?  newsm78 Не знам дали това е на местна почва или и при вас е така?  newsm78

Но...  Wink как да е - ще се оправим и без фейс  Simple Smile засега

Та... вторник е, само ден до следващата доза КПА  Simple Smile



А не мога да не споделя и нещо, което открих в туитър късно снощи ( и не ми се пишеше вече, тъй като сънят ме бореше  Laughing)

Трейлър , направен явно от чилийски или други испано-говорящи фенове на КПА - на мен много ми хареса с много разнообразни и както казва в коментара си авторката ''сцени с висок волтаж''  Simple Smile



Хубав ден ви желая  Hug - зареден с много усмивки и прекрасни срещи!  Peace

# 18
  • Мнения: 6 546
  Добро утро и от мен!

   Приятен ден ви желая!



  Аз ще съм така

# 19
  • Мнения: 10 004
Добро утро!  Hug



В другата тема сложих част от интервюто на Ойко - преведено от рускините. В него, тя кязва, че Ипек е женският вариант на полицая Йомер, което предполага честност, професионализъм и доброта. Дали е така?  newsm78

Не съм много убедена. Ще видим. Очаквам Ипек да излъже за нещо, и ако комисарят го усети, ще повярвам, че няма перде към Ипек, и следователно няма чувства. Но ако не усети... Няма какво да се говори.  Cry

На въпроса, ще има ли нещо между И. и Й., Ойко, разбира се, не отговаря!  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Дали мама Елван не е шпионинът на леля, който трябва да разбере, дали детето на И. е и на Й.? Защото имаше снимки, че Елван е в полицейското...

Много въпроси, малко отговори...
Ще видим.  Laughing Laughing Laughing



Желая ви приятен ден!  Hug

# 20
  • Мнения: 6 546


ще трябва да видим, колко е тактичен Омер с Елиф и ревнивата ситуация
а може да е мъжка му работа, колко и да е романтичен

Скрит текст:
[video]https://www.youtube.com/watch?v=lHbr2JgDNp0[/video]

Последна редакция: вт, 27 яну 2015, 10:14 от sabina_k

# 21
  • Мнения: 10 004
И още нещо.
Видях, че аяклито и куп други сайтове, са отразили смяната на часа на излъчване.
Защо, като сериалът е назад в рейтинга, толкова се стараят?  Mr. Green

Може би заради това



Май твърде много се гледа в интернет... И това е на турски, а като го преведат на всички езици?



Дано не ги разделят, макар и скарани, да са заедно, че са радост за окото...  Peace

# 22
  • Мнения: 6 546
  Лина, това е във връзка с въпроса на Ваня-е от събота. След като искат да се взима и гледаемостта извън Турция за рейтинга, те туитнаха тази снимка, че онлайн гледането в тубето да се взима под внимание. Посочват, че в канала Кара пара ашк 1 серия е гледана от 1 571 177(погледнах - вече са повече. И така за 12 и 13-та. 30 серия със Сапанджа е гледана до вчера от около 850 000 - това е само канала на турски, А ако се вземат каналите с преводи от други страни - става значително повече. За това засега не съм засекла отговор. За хаштага казаха и го обясних накратко.

   Но за канала не знам, дали се има предвид, доколкото серията там е без реклама. Та - всичко опира до пари.

  Отново с пародията на доктор Хаус ви приканвам да бъдете бдителни с грипа:

Скрит текст:



# 23
  • Мнения: 41 756
Добро късно утро! Hug Hug Hug

Зареждам още кафе за такива като мен,които вечер до късно гледат сериали и на др.ден им трябва голяма доза за да се събудят! Joy



 Боби HugЦвети HugСабина HugЛинка Hug

Интересни размисли в/у фрагмана прочетох! Hug Да видим какво е тревожи Елиф! Peace



Желая ви хубав ден! Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover

# 24
  • Мнения: 6 546
  Ох, пак слагат някакви техни си доводи. Rolling Eyes  Какво значение има рейтингът? Rolling Eyes




и един "Турски марш" в унисон със сериала (турски) на рождената дата на Моцарт



# 25
  • Мнения: 5 735
Привет Hug

[/quote]
Цитат
В другата тема сложих част от интервюто на Ойко - преведено от рускините. В него, тя кязва, че Ипек е женският вариант на полицая Йомер, което предполага честност, професионализъм и доброта. Дали е така?  newsm78

Не съм много убедена. Ще видим. Очаквам Ипек да излъже за нещо, и ако комисарят го усети, ще повярвам, че няма перде към Ипек, и следователно няма чувства. Но ако не усети... Няма какво да се говори.  Crying or Very sad

Лина newsm10 и аз не съм убедена.




Последна редакция: вт, 27 яну 2015, 11:35 от vdleri Вичона

# 26
  • Мнения: 4 535
С цветенце в новата тема и аз Wink Барабар Надин с Хасретки, Елифчета, Асита... Grinning

  Розовото ми червило е избрано специално за розовата ни къщичка Wink

Желая хубав ден на всички!  love001

И розовото е красиво в тези картини на художник Калина Тонева Peace Затова не ме притеснява къщата на Елмерите, има кой да я барне  Grinning





# 27
  • Мнения: 41 756
Днес е церемонията по връчване на 22-те награди на ITU,в които Туба е избрана за ''Най-добра актриса на годината''! Peace

Дали ще има предаване на живо? newsm78 Очаквам поне снимки! Peace

# 28
# 29
  • Мнения: 10 004

Злати  Hug от кой ли епизод са?  newsm78
Тук Елифче мечтае и е щастлива...  Heart Eyes

Ама скоро ще й секне усмивката.  ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт