НОЕМВРИйче ходи и се смее,бърбори и лудее!

  • 54 830
  • 738
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 97
Има хора, които постоянно си мрънкат от нещо,така че не трябва да им обръщаме внимание! Деца са! Разбира се , че ще вдигат шум! Като че ли техните деца са стояли мирно! Но много бързо явно се забравя.

Ние днес си направихме домашен пластелин и падна голяма игра. Паруш дори го "опита". Аз си мислех,че няма да му хареса и ще спре, но той пък за моя изненада постоянно искаше да си го хапва Simple Smile
Целият килим после беше в пластелин и едвам го изстъргах от там Simple Smile Но важното е ,че детето се забавлява Simple Smile

# 196
  • Мнения: 197
puhelin, обривът почти мина. Много се надявам до неделя да е съвзем изчезнал и да направим прощъпулника, че го отложихме, за да не се гледа след години с пъпки по снимките Simple Smile За щастие няма друга реакция от ваксината засега.

Biskvitka87, радвам се, че сте добре след инцидента. Защо мислиш, че отношението във Варна или София щеше да е лошо?

# 197
  • Мнения: 520
Имам си количка, имам си количка. Днес ми пристигна новага гума и ми я оправих в една гумаджииница. Прибрахме се в 21 часа  Embarassed  Whistling . Много съм щастлива.

Бисквитка важното е, че не е станало нищо сериозно. Ламарината се оправя.

# 198
  • Мнения: 1 298
Бисквитка, важното е, че всичко е наред, малкото зло е било  Hug
Честит Св. Валентин и Трифон зарезан на всички   bouquet, весело изкарване.

# 199
  • Мнения: 837
Честит празник на любовта ,честито и на любителите на вино  txtloves
Празнуваме  и 2г от направата на Николче ние също днес  1dating
И момичета нали знаете ,че бебетата направени днес ще ги чакаме Ноември -та които иска Скорпионче да действа  Grinning

# 200
  • Истанбул
  • Мнения: 329
Честит празник на всички празнуващи!
Стефи изкушаващо е предложението ти, но сякаш ми се иска да умешим зодиите. Да не са все скорпиончета!

# 201
  • Мнения: 97
Честит празник,момичета!
Бъдете много обичани и обичащи! И не само на днешния ден, а през всички 365 дни от годината!  Heart Eyes newsm76 txtloves  loveuuu

Ние отпразнувахме 2 години от направата на нашето злато на 10-ти Simple Smile

# 202
  • Мнения: 837
От известно време Никол не ми харесваше ястията -нито варени зеленчуци,нито супичка пиле,нито елдата ,ориза ,нито картофчето с червена чушка .. Banghead.хапваше 4-5лъж и Не върти глава бута лъжицата и край.До оная вечер -бях правила спагети със сос -домати,чесънче и босилек за нас отделих за нея леко пасирах и ооооЧУДО  feeding изкаше и допълнително.Та на обяд на другият ден сварих кус-кус и направих отделно сос -този път сложих лук,морков,домат,чесън и подправки -отново всичко се изяде -извод отглеждам си любител на италианската кухня и днес пак е на паста  Simple Smile,а соса още по богат даже сложих тиква и червена чушка .Сега чакам да се събуди ,че ранко заспа днес и да видим дали и днес ще си хапне .Та пробвайте и вие -може някое друго италианче да открием в бандата  Simple Smile

# 203
  • София
  • Мнения: 10 702
Има има, моята днес обядва спагети с пиле, а спагети от край време обича Wink

# 204
  • Мнения: 72
Честит празник момичета!:)
С какво ще зарадвате татковците?
Ние си разменихме подаръци и сутринта бяхме на закуска навън.
Бисквитка,радвам се,че си добре...всички останали ламарини са бели кахъри.
Стефи,Адриан обожава паста и доматени сосове.От скоро купувам една паста от кафяв ориз,тиква и джинджър..много я харесваме всички вкъщи.
Днес съм цял ден сама до 1-2 през нощта...но все пак смятам да оставя ММ с отворена уста като се прибере:)

# 205
  • Истанбул
  • Мнения: 329
Стефи и Боряна обожава паста! Готвила съм дори и на фурната със зеленчуци. Тя като беше по малка беше още по изберателна на храната от сега. И още тогава открих тайнството на пастата.
За празника, изненади нямаме, ние не го празнуваме. Ще имаме любима вечеря и това е! Весела вечер на всички празнуващи!

# 206
  • София
  • Мнения: 295
Честит празник на всички! С много обич да го отпразнувате!
И аз отглеждам италианче. Като види спагети с додом.сос и направо започва да подскача до масата, опитвайки се да стигне до чинията. Явно пастата е много вървежна.

# 207
  • Мнения: 520
И в нас е на почит,обожава и болонезе.  Соса аз сама си го правя.
Днес обаче дечко беше на купешко пюре (останали са точно 2 вида които яде), защото скиторих цялллл ден. Такава разходка си направихме. Беше много хубаво. Тук имат карнавал няколко дни. Маскират се с различни костюми и мятат ботбони, в неделя май  Thinking. Днес навсякъде виждах тигърчета, принцеси,  вещици, рицари, костенурки и какво  ли още не.
Е и един магазин обиколих...  Whistling . Утре ще ходим на басейн с малчо и племениците.

Празници няма да празнувам, няма и с кой. Обаче може да си сипа чашка вино като заспи детето.

kamiTG  поздрави за ентусиазма.   bouquet

# 208
  • Мнения: 837
Добро утро,
И при нас има карнавал -само ,че е във столицата и ние няма да ходим ,че много хора иначе и Никол има костюм една баба малтиика и го подари още мин.година ,обличах я за Хелуин -даже я снимах ,той и е по голям та и за следващата година  за карнавала ще го ползваме -тигърче е .
Тук за Баба Марта ще събираме децата в Малта на празник -та на него се реши които иска да е детето в костюм ,по-големите ще изработват мартенички -по малките ще гледат  Simple Smile,важното е да се учат на БГ традициите .

# 209
  • София
  • Мнения: 295
Мммм карнавали, колко хубаво!  И Баба Марта наближава,  пролетно ми става, а навън е -7°...но малко остана от зимата, вече с по-големи деца разходки навън. Иска ми се да се съживя  и аз малко. Нещо много изморена се чувствам и съм се поизоставила малко. Та да се нагласим и двете за повече разходки навън. Освен за външния си вид, искам да се погрижа и за физическото и духовното си здраве.  Първо да започна да ходя на йога, веднъж седмично, ннай-много уикендите, за да има кой да гледа малката. Още малко да порасне и ще я водя и нея на йога за родители и деца.  Малко фризьор и други от този род,  ударно, че да ми стане по-хубаво.
Джудже,  радвам се, че звучиш така приятно след перипетиите!  Hug
Стефи, много хубаво сте го замислили. Тук в България по-малко се организират хората. Пък и 3-ти март следва-една  важна дата за българите.

Общи условия

Активация на акаунт