Професионални серии за коса - тема 74

  • 55 852
  • 772
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 293
Много хитро от страна на рибата.Първо вдигнаха цените, а сега пускат промоция.

Според мен не е хитро, а адекватно. На мен ми омръзна да чета постове на н .....т женоря. Наистина е много досадно за всички, на които не им е в природата само да мрънкат, просто може ли да има в темата нещо смислено да се чете за продукти.

Споделете кои продукти ползвате, от какво сте доволни, но конкретно. И аз сега им обръщам внимание на Напура, благодарение на всички тея разправии, поне да си купя нещо, вече е наистина досадно да се повтаря едно и също и да се мрънка.

# 751
  • Мнения: 785
Аз пък си мисля, че направо се е**ват с нас Crossing Arms Къде им отидоха сега аргументите за вдигнатите от вносителя цени Outta Joint

Момичета, хубаво сте се разписали, ама ще ни заключат Laughing
Някой наема ли се да подготви нова тема newsm78

P.S. Виолетова, досега не беше ли ти мрънкащата срещу Арлен? Ти имаш право на мрънкаш и дори да обиждаш, а сега се изнервяш на това, че срещу Рибата се надигна вълна от недоволство...основателно недоволство при това!

# 752
  • Добрич
  • Мнения: 219
А какво ще кажете за тези:
http://www.zlatnaribka.com/napura/napura-stilizanti/napura-nxt-a … nakadryane-300-ml
http://www.zlatnaribka.com/napura/napura-stilizanti/napura-nxt-t … a-kadritsi-150-ml

Търся лак, който да не ми бетонира косата, но да държи дълго време и нещо за къдрици, което да не ги клечкосва


Аз ползвам този лак и съм супер доволна
http://www.zlatnaribka.com/napura/napura-stilizanti/napura-nxt-i … -fiksaciya-250-ml

# 753
  • Мнения: 293
Аз не мрънкам и обиждам, просто копирах тук разни потребителки, които са тенденциозни и на които личи от километър за какво се борят. Просто ги бъзнах и те захапват бързо.  Ами не мога да разбера какво е това разнищване, доколкото помня и Арлен стартираха с по-ниски цени на Алтерна, може и да бъркам, но никой не видях да мрънка. Просто сте изключително досадни и неприятни с това недоволство.

Ами, ако наистина са им вдигнали цените? Някой въобще предположи ли такъв вариант? Как така мрънкате срещу нещо, което не знаете как е?  Не успях да прочета какво пише на стената във ФБ, но прочетох тук какво пишете и доколкото разбирам сте недоволни от увеличението, после сте недоволни от намалението. Със сигурност от всички сайтове четат, не вярвам да падат от Марс и може да са решили да ви угодят.

Жалко, защото аз не прочетох нито един пост,в  който да има Напура - това прави, от това съм доволна и т.н. Наистина ще е добре да се пише в темата за продукти, защото повече тук се държат като от детската градина, и гледат една от друга, сакън да не се отпишат от стадото. А за продуктите няма нищо.

# 754
  • Мнения: 284
Аз си поръчах хидратиращите, които посочих по=горе. Надявам се утре да са при мен и ще споделя, потърсих в търсачката не намерих много отзиви за тази серия.
Поисках си и мострички и от по-широко обсъжданите, дано имат и да ми изпратят  Hug

# 755
  • На ръба..
  • Мнения: 2 123
Златна рибка: "Здравейте, приятели!
Тъй като независещото от нас увеличение на цените на Напура се случи твърде изненадващо, дори и за нас, ви предоставям възможност да закупите продуктите на по-ниски цени до 15-и февруари включително".....пуснаха четките в действие  Joy

# 756
  • Живее на Луната
  • Мнения: 3 468
Предлагам в новата тема въпроса да е за продуктите на Напура - и без това е актуална тема точно сега  Laughing

# 757
  • Мнения: X
Споделете кои продукти ползвате, от какво сте доволни, но конкретно. И аз сега им обръщам внимание на Напура, благодарение на всички тея разправии, поне да си купя нещо, вече е наистина досадно да се повтаря едно и също и да се мрънка.
Ето моите отзиви за Напура  Heart Eyes

-шампоан за растеж на косата - първия ми техен продукт. Измива прекрасно, нежен е и от него започнах да виждам реален ефект, затова взех и ампулите.
-ампули за растеж-не омазняват, имат прекрасен състав, определено има ефект откъм растеж, че и някак заздравяване на по-нежен/чувствителен скалп.
-ампулите за фоликули-много осезаемо уплътняват косата. Имам и много нови косички, но мисля че все пак е от комбинация и с маслените маски.
-ампула за детоксикация на скалпа-уникално чувство при нанасянето,освежава моментално, придава страхотен обем, косата буквално стои отлепена от главата, скалпа е заздравен, без раздразнение, сухота, сърбеж, дълготраен е и ефекта - достатъчно за поддържащ ефект е 1 ампула месечно.
-шампоан за балансиране на Ph-то - характерното за марката нежно измиване, но не за сметка на обем и чистота, усеща се протеинов ефект при мен, спокойно мога да го комбинирам с протеинова и хидр. маска, по преценка на измиването. Имах го от проба, но ще си го взимам скоро.
-кератинови шампоан и маска - най-хубавите продукти с подобна насоченост, които съм пробвала. За разлика от Афоджи тук имах страхотен обем и уплътняване, но не и пресушаване. Реших вместо deep care да си заложа на напура маската, даже си взех да пробвам и 2 кератинови терапии.
-шампоан за фоликулите - ами ползвах го от проба, за него нямам толкова бистър спомен, за да дам някакво описание, но знам, че ми хареса... обаче бих заложила на ампулите.

Дано не съм пропуснала нещо, и макар липсата на красноречивост, защото малко бързам с писането, надявам се да съм била полезна. Простете, че не давам линкове, но наистина нямам много време сега.  Peace

# 758
  • Мнения: 35
На мен днес ми дойдоха бамбуковата термозащита с масло от кенди - нея я знаете и три минутния блясък ще го пробвам о вдднага ще споделя мнение

# 759
  • Blondeville
  • Мнения: 2 843
Ами не се стърпях и поръчах Alterna Caviar Overnight Hair Rescue. Ще споделя отзиви след няколко нанасяния.

И отново да похваля Chronologiste шампоана - този път го ползвах с балсама за обем от бамбуковата серия на Алтерна и ефектът отново е много хубав - блясък, виталност, лигавост. Този път имаше повече обем от предишния път, когато сложих от маската за коса и скалп на Mediceuticals.

# 760
  • Мнения: 35
Споделете кои продукти ползвате, от какво сте доволни, но конкретно. И аз сега им обръщам внимание на Напура, благодарение на всички тея разправии, поне да си купя нещо, вече е наистина досадно да се повтаря едно и също и да се мрънка.
Ето моите отзиви за Напура  Heart Eyes

-шампоан за растеж на косата - първия ми техен продукт. Измива прекрасно, нежен е и от него започнах да виждам реален ефект, затова взех и ампулите.
-ампули за растеж-не омазняват, имат прекрасен състав, определено има ефект откъм растеж, че и някак заздравяване на по-нежен/чувствителен скалп.
-ампулите за фоликули-много осезаемо уплътняват косата. Имам и много нови косички, но мисля че все пак е от комбинация и с маслените маски.
-ампула за детоксикация на скалпа-уникално чувство при нанасянето,освежава моментално, придава страхотен обем, косата буквално стои отлепена от главата, скалпа е заздравен, без раздразнение, сухота, сърбеж, дълготраен е и ефекта - достатъчно за поддържащ ефект е 1 ампула месечно.
-шампоан за балансиране на Ph-то - характерното за марката нежно измиване, но не за сметка на обем и чистота, усеща се протеинов ефект при мен, спокойно мога да го комбинирам с протеинова и хидр. маска, по преценка на измиването. Имах го от проба, но ще си го взимам скоро.
-кератинови шампоан и маска - най-хубавите продукти с подобна насоченост, които съм пробвала. За разлика от Афоджи тук имах страхотен обем и уплътняване, но не и пресушаване. Реших вместо deep care да си заложа на напура маската, даже си взех да пробвам и 2 кератинови терапии.
-шампоан за фоликулите - ами ползвах го от проба, за него нямам толкова бистър спомен, за да дам някакво описание, но знам, че ми хареса... обаче бих заложила на ампулите.

Дано не съм пропуснала нещо, и макар липсата на красноречивост, защото малко бързам с писането, надявам се да съм била полезна. Простете, че не давам линкове, но наистина нямам много време сега.  Peace
.   
Ампулите за разтеж какъв ефект усети- порасна ли ти косата и за колко време колко, ако ползвам само тях дали ще има ефект Simple Smile

# 761
# 762
  • София
  • Мнения: 3 271
Виолетова,
Наистина темата е място за споделяне на отзиви за продукти, но е напълно нормално да се коментират и сайтовете, които се използват за купуване. Аз бях първата, която заРиби  Mr. Green с Напура. Бяха ми подарили от Италия и страшно ми хареса. После, когато с Руса Мамма коментирахме състава се оказа, че изключително нежен, билков, с естествени съставки, масла, без СЛС,  затова и се ползва на суха коса за терапия на скалпа преди миенето.
И започнах да ги хваля и назад в предишните теми много сме ги обсъждали. Аз пазарувам от Златна рибка от няколко години и не бях обърнала внимание на марката до преди да пробвам подаръка от Италия,  но си взех и други неща и споделих с момичетата. Почти всички са доволни от Напура.
Може следващата тема въпроса за запис да е за Напура, както предложи Bell@.
 Linnda много добре е описла продуктите на Напура   bouquet

Време е за нова тема, Жана Hug  bouquet

# 763
  • Мнения: 491
Момичета, този сайт също предлага продуктите на Напура, цените са достъпни.
http://www.greenzonevitality.com/manufacturer/50/napura-lechebna … e=1&view=list

# 764
  • Добрич
  • Мнения: 219

Аз го ползвам и съм доволна. Живея в Добрич, а при нас водата е изключително лоша и се налага да ползвам доста грижи за скалпа.

Изобщо за цената  на която се предлагат за мен продуктите на Напура са много приятна изненада.Благодарности на Магнолия, че ни заРиби Simple Smile

Последна редакция: пн, 09 фев 2015, 16:39 от kate_p

Общи условия

Активация на акаунт