Професионални серии за коса - тема 74

  • 55 923
  • 772
  •   1
Отговори
# 720
  • Русе
  • Мнения: 621
Задължително запечатваш с протеинова маска - аз ползвах 2 мин реконструктор.

# 721
  • Мнения: 1 111
Чета аз, че не трябва да се прекалява с употребата на протеина. Ама колко пъти в месеца да го ползвам, че вече ми е голяма питанка  newsm78 Гледам мнения, че трябва 3-4 пъти, други казват по веднъж. И накрая се омотах  ooooh!

# 722
  • Мнения: 284
Чета аз, че не трябва да се прекалява с употребата на протеина. Ама колко пъти в месеца да го ползвам, че вече ми е голяма питанка  newsm78 Гледам мнения, че трябва 3-4 пъти, други казват по веднъж. И накрая се омотах  ooooh!
Пробвай го, сама ще усетиш през какъв период да правиш терапията, аз съм я правила всяка седмица в продължение на месец два, правила съм я и веднъж в месеца, не заради друго, но не винаги мога да отделя време за нея, а и ми става досадно: миене, излизане, мазане, сушене, и т.н.  Embarassed

# 723
  • Мнения: 785
Освен от Ибей и Амазон от кои други американски сайтове може да се поръча Алтерна?
Мои роднини ще си идват от САЩ и мисля да им поръчам някои неща, но идеята ми е да не ги занимавам, а да ги поръчам сама, с доставка до техен адрес.

http://www.sleekhair.com/haircare-alterna.html Peace

# 724
# 725
  • Мнения: 785
http://www.alternahaircare.com/ Peace
Хвърлих едно око, че в официалния им сайт продуктите са по-скъпи отколкото в sleekhair.

# 726
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 343
Вече съм горд собственик на шампоан и балсам Алтерна Рипеър хайвер.Изпратили са ми мострички на шампоан и балсами от хидратиращата серия хайвер и мостричка на маска от бамбуковата серия.Надявах се и аз да получа мостричка на нощната грижа ама нищо.Опаковките на шампоана и балсама са ми много странни.Досега не съм виждала такива.С някаква мембрана са отгоре Simple Smile

# 727
  • Мнения: 785
Вече съм горд собственик на шампоан и балсам Алтерна Рипеър хайвер.Изпратили са ми мострички на шампоан и балсами о хидратиращата серия хайвер и мостричка на маска от бамбуковата серия.Надявах се и аз да получа мостричка на нощната грижа ама нищо.Опаковките на шампоана и балсама са ми много странни.Досега не съм виждала такива.С някаква мембрана са отгоре Simple Smile

Да, и аз не бях виждала такива. Обаче са и кекави. За нула време ми се отлепи металната лъскава част отгоре и на шампоана и на балсама Confused И сега първо се налага да я махна и тогава да завъртя капачката.
Другото неудобно е, че са твърди опаковките и като понамалее продукта, може да видиш малко зор докато го изкараш Grinning

# 728
  • Мнения: 293
Първите опаковки на Алтерна бях по-различни, доста по-меки, след това ги промениха и станаха твърди. Важното е качеството да не бъде променяно. Това с мембраната на мен много ми харесва. Много е луксозно - няма спор.

# 729
  • Мнения: 494
Момичета, шампоанът на NAPURA -Шампоан за възстановяване на фоликулите, винаги ли е бил с тази цена около 27 лв? Изобщо, защо ми се струва, че шампоаните май бяха с по-ниска цена (около 20 лв) , или греша?

# 730
  • Мнения: 799
Момичета, шампоанът на NAPURA -Шампоан за възстановяване на фоликулите, винаги ли е бил с тази цена около 27 лв? Изобщо, защо ми се струва, че шампоаните май бяха с по-ниска цена (около 20 лв) , или греша?

Ако прочетеш последните няколко страници ще разбереш  Peace  ЗР вдигнаха цените на Напура  #2gunfire  

Магнолия, вместо да се извиняваш за Напура, по -добре си искай комисионна от ЗР  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 731
  • Мнения: 293
Според мен просто са им сложили нормалните цени на Напура. Аз не разбирам тази политика, която фирмите правят - първо пускат продуктите на по-ниска цена, за да зарибяват и след това пускат реалните им цени. Но според мен губят, защото е дразнещо. Това е случаят според мен. Просто се радвайте, че досега сте ги купували на по-ниска цена.

# 732
  • Мнения: 2 576
Руса мамма моля те би ли погледнала състава на този шампоан  Praynig

Скрит текст:
Aqua (Water), Cocamidopropyl Betaine (Coconut Derived), Sorbitan Sesquicaprylate (Coconut Derived), Vegetable Glycerin, Sodium Lauroyl Sarcosinate (Coconut Derived), Sodium Lauryl Sulfuacetate (Coconut Derived), Betaine (Coconut Derivative), Acacia Senegal Gum, Xanthan Gum (Sugar Derived), Phenoxyethanol (Naturally Derived Preservative), Acrylates Copolymer, Parfum (Natural), Sesanum Indicum (Sesame) Seed Oil, Argania Spinosa (Moroccan Argan) Kernel Oil, Citric Acid (Natural Preservative), Polyquaternium 7, Benzoic Acid (Natural Preservative), Gardenia Florida (Tahitian Gardenia) Fruit Extract, Jasminum Officinale (Jasmine) Flower Extract, Anthemis Nobilis (Roman Chamomile) Flower Extract, Lavandula Angustifolia (Lavender) Flower Extract, Ethylhexylglycerin (Natural Plant Preservative), Hydrolyzed Corn Protein, Hydrolyzed Wheat Protein, Hydrolyzed Soy Protein, Emblica Officinalis (Amla Fruit) Extract, Bacopa Monnieri (Brahmi) Extract, Biotin, Potassium Sorbate (Natural Preservative), Polyaminopropyl Biguanide, Dehydroacetic Acid, *Limonene, *Linalool

*Components of essential oils

# 733
  • Русе
  • Мнения: 621
Да бяха казали, щяха да си осигурят един приличен оборот както обичаме да се презапасяваме  Blush

# 734
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 343
В началото на март планирам вземане на връхчетата и тогава мисля да започна да се мия само с шампоана и балсам рипеър. Иначе от това постоянно сменяне на продуктите как да им се разгърнат свойствата Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт