АПРИЛчето е любопитно и с крачици пристъпва ситно :)

  • 30 501
  • 736
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 670
Ехее, до 10.30-11ч. спах последно преди повече от 10мес., тогава последно съм спала и цяла нощ непробудно, завиждам за такива деца.  Crossing Arms
Моята не ѝ е нито топло, нито студено, нито зъб я боли, нито е гладна, нито жадна, просто не си спи. Пробвала съм хиляди неща, ефект 0. Онази вечер я оставихме за първи път на баба ѝ да я приспива, че излизахме, прибрахме се към 3ч. - не се беше будила. Ако си бях вкъщи до това време поне 2-3 кърмения да сме прекарали.  ooooh!

# 31
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 437
И то е, като имаш предвид, че съм доста ранобуден човек, спя малко съм ставала преди 7:30 - независмо дали е уикенд или не  Peace

Сега се изкалпазанявам да стоя до късно, защото когато всички заспят утихва и си почивам Simple Smile Затова и ставам по-късно Simple Smile

Последна редакция: ср, 28 яну 2015, 23:06 от a.l.e.n.a

# 32
  • Мнения: 51
Привет и от мен в новата тема!
Бързам да се похваля, че и Руми си има две зъбчета вече Grinning излязоха през ден.
Лошото е, че цялото семейство ни тръшна ужасен вирус, аз бях първа. Много температура, хрема, мъчителна кашлица... Много се надявах да опазим поне бебката но не успяхме Sad дано минава бързо че е кошмар...
За неспокойния сън и аз не съм намерила решение и също го отдавам на зъбките...

# 33
  • Мнения: 288

При кой лекар? Д-р Такова - до колкото зная замина за Франция, дали се  върнала?
Д-р Златанов. Д-р Такова е във Франция.

# 34
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 437
Доволни ли сте?

# 35
  • Мнения: 606
Някакъв задължителен ли е този преглед-при уролог  Rolling Eyes

# 36
  • Мнения: 288
Да, много сме доволни. Преди 1 месец ходихме.
Ниа видях, че сме писали заедно. Ние ходихме за консултация, защото не сме забелили още.

Последна редакция: чт, 29 яну 2015, 02:41 от Myrcella

# 37
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 437

При кой лекар? Д-р Такова - до колкото зная замина за Франция, дали се  върнала?
Д-р Златанов. Д-р Такова е във Франция.

По каса се полага ехография на бъбреците и ние ходихме при доц.Анадолийска по настояване на педиатъра по каса.

Със забелването сме до никъде и ще трябва да се допитаме до уролог. Аз предпочитам да ходя в Токуда, затова се интересувах от този лекар  Peace

Myrcella, как протече прегледа? Какво предложи?

# 38
  • Мнения: 288
Оказа се, че има леко възпаление. Мазахме го 5 дни с един унгвент. След като се оправи го почисти. Леко цепна кожичката под локална анестезия. От тогава няма проблем.

# 39
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 437
Благодаря  Hug

# 40
  • Мнения: 606
При нас една сестра "сладурана" насилствено, без питане го забели още в 3-тия месец. Надали ще повтори на друго бебе... Оттогава частният педиатър ни коригира, ако изостанем. Трябва редовно забелване в началото, защото се връща в изходна позиция.

# 41
  • Мнения: 288
Ужас, тази сестра не знае ли че не е нейна работа. Да трябва редовно да се забелва в началото, за да не фиброзира след насилственото забелване и да не стане фимоза (истинска). Добре, че бебо няма да помни.

# 42
  • Мнения: 606
Слава Богу, успя само донякъде да забели. Няма последствия за бебо.  Simple Smile Опази Боже от такива разбирачи в бели престилки.  ooooh! Радвам се, че и вие сте добре вече.

# 43
  • Мнения: 794
И ние сме за уролог. Ще вщема направление като ходим сега на преглед. Забелено е до някъде, но според педи трябва още.

Какво представлява самата процедура? Може ли малко повечко подробности? И аз не знам към кой лекар да се насоча.

# 44
  • Мнения: 547
Нас ни пратиха в Пирогов да му го забелят, честно казано не мога да обесня точно какво представлява процедурата, защото като видях доктора да вади някаква ножица и лошо ми стана и го оставих мъжа ми да го държи, но противно на очакванията ми, стана много бързо и сравнително малко рев. Много съм доволна и от лекаря, каза, че идваме и в подходяща възраст, за да няма спомени после. Но кошмара беше после, при всяко пишкане беше невероятен рев с пищене, направо сърцето ми се късаше, не го бях чувала никога толкова истерично да плаче Sad но след два дни всичко си беше ок  Peace  и го мазахме около 6-7 дни с лидокаин по 3 пъти на ден.

Общи условия

Активация на акаунт