Нашата сватба през 2015 - тема 3

  • 30 734
  • 755
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 1 602
При това условие, цената ми се струва много много висока.

# 736
  • Мнения: 199
В максито ще сме, в студентскиград  Simple Smile

ее супер аз съм била там на сватба и беше много хубаво Simple Smile
Дано, че доста се притеснявам и вълнувам Blush

# 737
  • Мнения: 39
В максито ще сме, в студентскиград  Simple Smile

ее супер аз съм била там на сватба и беше много хубаво Simple Smile
Дано, че доста се притеснявам и вълнувам Blush

Много ще е хубаво Simple Smile ако имате повечко приятели, които са пушачи говорете с управителя т ако не  ви е разрешили да се пуши в ресторанта да направят нещо по върпоса, защото по едно време доста от гостите се оказват на улицата и пушат

# 738
  • Мнения: 199
В максито ще сме, в студентскиград  Simple Smile

ее супер аз съм била там на сватба и беше много хубаво Simple Smile
Дано, че доста се притеснявам и вълнувам Blush

Много ще е хубаво Simple Smile ако имате повечко приятели, които са пушачи говорете с управителя т ако не  ви е разрешили да се пуши в ресторанта да направят нещо по върпоса, защото по едно време доста от гостите се оказват на улицата и пушат
В интерес наистината управителя предложи, но тук и двамата с любовчето сме твърди - не на дима !  Laughing Който иска.. навън. Иначе като е затворено, а и лято.. ще стане кофти. НЕ искам на снимките кълба от дим  Joy

# 739
  • Мнения: 39
хаха права си и ти   Peace

# 740
  • София
  • Мнения: 545
и аз така мисля. Виж в сайта които ти пратих над сто човека с с панделки, за всяка маса украса с живи цветя и украса с булченската маса като включва панделки камъчета органза камачета и за на гостите масите са към 4,80лв на човек и това са горе долу 600лв.

Вие в кои ресторант ще се жените?
В максито ще сме, в студентскиград  Simple Smile
Най-хубавото е, че тази агенция, която даде се е вихрила и там и има снимки.. определено ще ги посетя!!! Много ти благодаря   bouquet

Ще чакам отзиви за агенцията, аз гледах пакета Класика , който е по 6,20 на човек и естествено имам въпроси по него, та като отидеш сподели какво са ти предложили

# 741
  • Мнения: 199
и аз така мисля. Виж в сайта които ти пратих над сто човека с с панделки, за всяка маса украса с живи цветя и украса с булченската маса като включва панделки камъчета органза камачета и за на гостите масите са към 4,80лв на човек и това са горе долу 600лв.

Вие в кои ресторант ще се жените?
В максито ще сме, в студентскиград  Simple Smile
Най-хубавото е, че тази агенция, която даде се е вихрила и там и има снимки.. определено ще ги посетя!!! Много ти благодаря   bouquet

Ще чакам отзиви за агенцията, аз гледах пакета Класика , който е по 6,20 на човек и естествено имам въпроси по него, та като отидеш сподели какво са ти предложили
Няма проблем  Peace, евентуално може би петък или четвъртък, че вече с тези срещи след работа е някаква лудница   Simple Smile

# 742
  • Мнения: 39
и аз така мисля. Виж в сайта които ти пратих над сто човека с с панделки, за всяка маса украса с живи цветя и украса с булченската маса като включва панделки камъчета органза камачета и за на гостите масите са към 4,80лв на човек и това са горе долу 600лв.

Вие в кои ресторант ще се жените?
В максито ще сме, в студентскиград  Simple Smile
Най-хубавото е, че тази агенция, която даде се е вихрила и там и има снимки.. определено ще ги посетя!!! Много ти благодаря   bouquet
Ще чакам отзиви за агенцията, аз гледах пакета Класика , който е по 6,20 на човек и естествено имам въпроси по него, та като отидеш сподели какво са ти предложили

Добре няма проблеми. Кажи си ако искаш въпросите аз ще ги питам ако искаш и ще ти кажа Simple Smile

# 743
  • Мнения: 5
Здравейте, момичета Simple Smile и аз съм нова булка - сватбата ми е през май месец, вече съм се ориентирала за повечето неща, но сега съм на тема торта... Бях на дегустация в цеха на Didy's cakes&sweets и съм много доволна от вкусовете, които предлагат - много ни беше трудно с мъжа ми да изберем! Хората там ни обърнаха много внимание и имат идей, но реших да попитам и вас преди да взема финалното си решение. Някои поръчвал ли е вече там и може ли да ми сподели отзиви?
Също ме интересува някой има ли впечатления от "Резиденция ТЕРА"?

# 744
  • София
  • Мнения: 545
Ми мен ме интересува в този пакет класика може ли да се комбинират два цвята, може ли да се сложат шлейфове на масите и евентуално свещи

# 745
  • Мнения: 1 464
Аз мога да препоръчам агецията, на която се спрях. Кава се Шейла, това е сайта sheila-bg.com . Цените са напълно нормални. На мен за живи цветя на всяка маса(общо 9 маси), панделки на столовете, младоженска маса, едни воали за под вазите пак на всяка маса, булчински букет, букет за хвърляне, бутониери и цветя за менчето, ми излиза 700 лв.

# 746
  • София
  • Мнения: 22 956
Леле колко много сте изписали от сутринта  Hug Ние сме решили след 1 танц,да има още една бавна песен,на която дж да покани родители,кумове и изобщо,която двойка има желание да стане да танцува,не искам да се струпват 3,4 бавни песни една след друга. Украсяване на столове,маси за гости (около 9,10 , маси за 120 гости) и нашата маса ще излезе  300 лв,като гледам за какви цени пишете вие,направо свят ми се зави  Rolling Eyes Няма да има живи цветя,цялостно украсата обаче ще ни излезе по-скъпо,защото ще имаме дъжд от балони за 1 танц,преплетени балони зад нашата маса,както и други балони с хелий ( май ще наблегнем на балоните повечко  Laughing) , а и също така решихме да имаме заря  Laughing

# 747
  • Мнения: 1 602
seangelova, как организирахте зарята? Знам, че трябва да се извадят разрешителни от общината и има ограничение до кога може да се пусне зарята. Може ли да споделиш повече инфо, тъй като и ние искаме заря, но още не сме намерили пиротехник.

# 748
  • София
  • Мнения: 22 956
seangelova, как организирахте зарята? Знам, че трябва да се извадят разрешителни от общината и има ограничение до кога може да се пусне зарята. Може ли да споделиш повече инфо, тъй като и ние искаме заря, но още не сме намерили пиротехник.

Ами за нашата заря всъщност ще използваме някаква батерия ( предполагам,че се води любителска заря или нещо подобно) от която дефакто излиза зарята,в ресторанта ще има човек,който ще я пусне.Това беше идея на жената,която ми организира украсата,именно с цел да не се налага вадене на  разрешителни и т.н.

# 749
  • Мнения: 528
Момичета, сумите за агенциите ви наистина ми се струват ужасно високи. Тъй като сама ще си подготвя всичко, заедно с цветята няма да ми струва повече от 350-400 лв.макс. Нашият ресторант е хубав и нов, след ремонт и не искаме много украси. Категорично съм отказала кълъфи по столовете, ненанвиждам ги. Ще имаме фенери, балони с хелий, украса, живи цветя, кутия за подаръци, тейбъл картички и подаръци за гости... няма да минем със всичко тези 400 лв. Най-много още 100лв. Така че не мисля че 1000 лв за агенция са оправдани пари.
Мис Б., баща ми ще ме заведе. Ритуалът е изнесен, по залез, няма никакъв проблем.

Общи условия

Активация на акаунт