Нашата сватба през 2015 - тема 3

  • 30 773
  • 755
  •   1
Отговори
# 15
  • Sofia
  • Мнения: 331
Запис от мен, за да не ви изпускам! Алечка, благодаря за темата  Heart Eyes Много сте активни и имам да наваксвам от предната тема. Надявам се скоро да мога да се включа  Hug

# 16
  • Мнения: 10
Да ви се похваля и аз имаме си дж,фото,ресторант и агенция.На срещата с агенцията грубата сума ни излезе около 900 лв.Та днес хванах да видя за какво ми взимат толкоз пари...ами познайте половината неща ги сметнах за ненужни,които не искам и мога да намеря част от тях на дотта по-ниски цени,та сумата падна на 550....смятайте как са ме омаяли на срещата,за да казвам механично Да,Да,да

За коя агенция говориш?

# 17
  • Мнения: 1 464
Алечка, няма проблем за датата. Тя е 30.08., а град ще мога да кажа след около седмица, ака не се хвърля от някой мост до тогава. Определено напрежението ми идва в повече и смятам да си взема психическа ваканция от сватби, ресторанти и глупости.

# 18
  • Мнения: 528
Цоп- в новата тема!  Joy

Алечка, благодаря ти, че се грижиш за темата! Надявам се, че си оздравяла и честито за обувките!

Умувам поканите, решено е, че ще ми ги нарисуват - около 10 бр., останалите електронни. Не мога да избера дизайн newsm78 Нали темата е "пътешествие"... имам толкова богат избор!

Мисля, че добре направих като пропуснах агенция- контролираме сами всички разходи и подробности!

# 19
  • Мнения: 862
Да ви се похваля и аз имаме си дж,фото,ресторант и агенция.На срещата с агенцията грубата сума ни излезе около 900 лв.Та днес хванах да видя за какво ми взимат толкоз пари...ами познайте половината неща ги сметнах за ненужни,които не искам и мога да намеря част от тях на дотта по-ниски цени,та сумата падна на 550....смятайте как са ме омаяли на срещата,за да казвам механично Да,Да,да

За коя агенция говориш?
Агенциято се казва ТРИ-О те са от Козлодуй,не знам ти откъде си

# 20
  • Мнения: 548
и аз съм тук, 20.09 - в Шумен

# 21
  • Мнения: 2 475
Не знам защо поста ми от първата страница го няма.

Алечка, благодаря ти за прекрасната тема.   bouquet

I ♥, и аз съм така. Дори още на първия ден от организацията ми идеше да захвърля всичко. Ужасно напрежение е това. Вече четвърти ден съм с главоболие. Всеки ден се намира за какво да плача, но аз и не мога да се сдържам. Когато ми се плаче го правя.  Simple Smile

# 22
  • Мнения: 14 374
Ето ги моите обувки, аз май ги бях показвала:
http://www.ebay.co.uk/itm/Lady-womens-suede-pumps-shoes-bowknot- … sh=item51cad28385

Момичета, не се ядосвайте и не си причинявайте излишен стрес. Няма нужда този толкова специален ден да ви се превърне в тежест. Просто отхвърляйте от раз нещата, които ви дразнят и правете това, което вие искате.

Добавила съм всички, които писаха на първата страничка

# 23
  • Мнения: 74
Пропуснала си ме в списъка  Simple Smile  но наистина темата е оформена страхотно и ми е мн полезна

И мен  Mr. Green
Но ще изчакам до следващата тема   bouquet
Да питам- има ли някоя от вас толкова отчаяна и сдухана, че да иска да захвърли всичко? Аз съм на моменти, но определено сега мисля, че всичко е един огромен кошмар и ми се ще само кротко да си поплача в някой ъгъл...

И нас си ни пропуснала Simple Smile Нашата дата е 12.7
Момичета отново сте изписало толкова много, но ще прочета нещата по-късно като свърша работа Simple Smile

# 24
  • Мнения: 659
Момичета, а за бижутата за сватбения ден мислили ли сте ???

# 25
  • Мнения: 303
Благодаря за темата   bouquet  Алечка честито за обувките в последно време нямам време да пиша ,но съм се захванала с много неща . Миналата седмица докато се разхождах и харесах рокличка за малката за сватбата 45 лева ми се сториха доста а малките бели роклички са пак такива цени и по високи и докато разглеждах алито и я намерих същата и вече е поръчана дано наистина е същата  Peace http://ru.aliexpress.com/item/Baby-girl-2014-kids-flower-christm … /32227471116.html Момичета нямам идеи за покани то не ми трябват много около 10 кажете в Пловдив ръчно правени къде има някой беше споделил.

# 26
  • Мнения: 643
Алечка , мерси за новатоа тема , супер е . И аз сега съм на тема обувки иска ми се да са много високи ( че аз съм си 160 ) , но на дебели токчета , поне да са стабилни , е такова нещо няма ...  Sad или поне аз не съм намерила  Crossing Arms А за вечерта за танците мисля да ги сменя с едни платформи ама и тях още не съм харесала .
 Иначе да се похваля днес ходих до една агенция , да я организирам за украсата на църквата , много хубаво ще стане , ние сме си избрали Катедралата . ( товае един от символите на Варна , прекрасна и величествена е )

# 27
  • Варна
  • Мнения: 283
Браво бе, Алечка, браво, изключи ме от списъка със сватби !   bouquet В кръга на шегата разбира се Simple Smile
Привет на новодошлите Simple Smile
zvezdnashalqlq - честито и евала за бързо-решената дата Simple Smile Имате време за всичко, няма нужда от шашкане. Както някой преди мен каза - тъкмо няма да се разпускаш, а ще си организирана и стегната с организацията.
 I ♥ и на мен от време на време ми се иска да захвърля всичко и да идем да си се подпишем някъде Simple Smile Особено миналата седмица , когато ходихме до ресторанта  с агенцията и с родителите. Беше ми кошмарно изнервящо.
Алечка - обувчиците са супер. Дано да са ти удобни.
Alady до коя агенция ходи ?
Днес бях на пробен грим... и съм МНОГО ДОВОЛНА!  И така де - имам си вече и гримьор осигурен. Утре ще ходя да си взема поканите - готови са Simple Smile По-късно през деня може да ги щракна, за да ви ги покажа.
Между другото днес се замислих как аджеба ще издържа в деня на сватбата. Днес съм станала в 9, в 11 бях на грим, след това на разходка, после на курс, прибрах се преди час и сега едвам си държа очите отворени. Като знам, че нищо особено не ми се е случило днес, а съм толкова изморена...Представям си колко изтощително действат всички сватбени емоции. Как ли ще издържа....

# 28
  • Мнения: 659
Според мен точно сватбените емоции, ще те държат будна и с добър тонус, сигурна съм , че няма да ти се доспи, дори да  се наложи да станеш и в 6 ч. за грим

# 29
  • Мнения: 643
audace - Ходих до една агенция , която е по " улицата с роклите " зад операта , VS се казва . Момичетата ми изглеждат доста добри , личи си , че имат опит , мисля че ще се получи добре .

Общи условия

Активация на акаунт