Нашата сватба през 2015 - тема 3

  • 30 751
  • 755
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 245
Алечка, благодаря ти за темата :*
Мими91,взимането и ритуалната зала ще е в бургас, а ресторанта в поморие. По време на лятото трафикът е ужасен и затова оставям толкова време. Фотосесията ни ще е по пътя така че хаххаха. Ресторанта ще посрещне гостите с кафе или бяла вина Grinning

# 31
  • София
  • Мнения: 913
Дами, да се запиша и аз  Grinning

Алечка, благодаря, че се грижиш за нас!  Hug

* Miele*, текстът на поканата ме изпрати в космоса! Р.Дж. е велик!  newsm51

Пепел ми на устата, но май се спряхме на балната зала в хотел Макси. Стискайте палци, утре ще знаем със сигурност!

# 32
  • Мнения: 92
И мен сте ме пропуснали в списъка за булки  Embarassed ... Аз не , че пиша много често , но все пак  Whistling   ... Темата с подаръците и поканите  много ме тормози  и то не толкова поканите колкото подаръците за гостите ...  #Crazy #Crazy . Някой да помогне по въпроса ??

# 33
  • Мнения: 74
Алечка , мерси за новатоа тема , супер е . И аз сега съм на тема обувки иска ми се да са много високи ( че аз съм си 160 ) , но на дебели токчета , поне да са стабилни , е такова нещо няма ...  Sad или поне аз не съм намерила  Crossing Arms А за вечерта за танците мисля да ги сменя с едни платформи ама и тях още не съм харесала .
 Иначе да се похваля днес ходих до една агенция , да я организирам за украсата на църквата , много хубаво ще стане , ние сме си избрали Катедралата . ( товае един от символите на Варна , прекрасна и величествена е )

Алади и аз съм в същото положение ... искам наистина обувките да са ми високи и с дебел ток, за да са ми стабилни, защото и аз като теб съм 160, а мм си е голям мъж ... За вечерта и танците и аз съм обмисляла варианта за платформи и повярвай и до сега не открих нищо, а доста обикалях, но не се отчайвам все още има време и се надявам да намеря, това което искам, така че и ти не се отчаивай ще намерим мечтаните от нас обувки все в някой магазин Simple Smile

# 34
  • Мнения: 14 349
Леле, audace, извинявай, добавих те пак  Embarassed
Петя__Димитрова кога е щастливото събитие?

Извинявайте, момичета, но ъпдейтвам списъците и правя темата докато работя и ми се случва да изтърва това онова....

# 35
  • София
  • Мнения: 545
Момичета вчера записахме дата в ритуалната на Красно село за 05.09  Crazy, аз мислех за 12.09 ама то се оказа че е работен ден и се отказахме. Утре отиваме да видим църквата , която харесахме и ресторант Централ Форум. Някой ако има впечатления от там може да сподели

# 36
  • Мнения: 2 536
Момичета, записвам се и аз при вас със сватба през септември и в почти бесен яд след като и моята резервация беше за злополучния хотел Берлин. Сега търсенето на нов хотел/ресторант и църква започват наново, а аз се изморих честно казано. Скапана работа. Направо не ми се занимава.

Иначе имаме фото, видео и диджей (и църква, ама явно там ще си изгубя капарото, защото тя е в Бояна и не е удобна за друг ресторант)

# 37
  • Мнения: 274
Бубулеса Бубълска, радвам се че ти е харесал текста Simple Smile А още повече се радвам да срещна фен на Р.Дж.  bouquet  Радвам се, че може би, сте се спрели на ресторант.

Оххх за обувките какво да ви кажа, харесах си едни в сватбения център за 80лв. Мисля обаче сега като пуснат по магазините да пообиколя и да разгледам, ако не си харесам ще се върна и ще си ги купя Simple Smile Иначе и аз обмислям да си взема ниски обувки за танци, има вероятност да издържа на токчета, ама аз да съм поготвена предварително Grinning

Наистина много съжалявам тези от вас, които са резервирали Берлин, ужасно е. Чак аз се ядосвам, а си представям какво ви е на вас. Успех с търсенето.

# 38
  • Варна
  • Мнения: 283
audace - Ходих до една агенция , която е по " улицата с роклите " зад операта , VS се казва . Момичетата ми изглеждат доста добри , личи си , че имат опит , мисля че ще се получи добре .
Агенцията е към магазина за рокли Алегра. Когато мерих рокли при тях ми дадоха визитка на агенцията, но не стигнах до нея. Харесах си Феите. Ние ще работим с тях. Дано да ти свършат работа наистина.
 Петя__Димитрова за подаръчета аз ще правя бурканчета с мед. Аз в началото мислих доста, после бях изключила подаръчетата изцяло. После обаче като говорихме с наши приятели, се оказа, че на хората им е приятно да си приберат нещо за спомен от сватбата. И така. Но намерих в интернет от къде да си поръчам бурканчетата с меда направо и ще си ги украся сама Simple Smile

# 39
  • Мнения: 2 536
И аз мисля за бурканчета с мед, ще си поръчам само бурканчетата и ще си ги пълня и украсявам сама. Струва ми се хем симпатично, хем някой ако не иска да му събира прах може да си го хапне Laughing

# 40
  • Мнения: 17
Патенце, I ♥ , извинявайте, кажете си датите, все още мога да редактирам Simple Smile
Ако има някой друг пропуснат или нещо объркано - казвайте, не се притеснявайте Simple Smile
Аз не присъствам,но няма проблем! Simple Smile
Може би,защото рядко пиша,просто съм в застой....както казах,останаха ми дребни неща,но така като гледам те са ми най-големия дерт  #Crazy  Тази украса ме скапва....много идеи в главата ми,а не мога да ги формулирам...
Това искам-онова искам.....ВСИЧКО ИСКАМ! Grinning ама не става!
Сега оглеждам сайтове за тишлайфери и панделки.Гледах в алито...мн ме блазнят с тези цени,но пък риска е голям! Скоро пък гледах сатен на 5 лв. метъра.Представям си ,кралско син тишлайфер с бяла дантела от двете страни (като кант) и сатенени панделки за столовете с 2-3 пръста широка бяла дантела ,като акцент...Снощи пък попаднах на една сватбена агенция от Шумен с доста атрактивни цени....Първоначално бях с мисълта да си купя нещата и после да ги продам,защото агенциите вземат доста пари,но и сам да се оправяш не е работа...

# 41
  • Мнения: 18 569
И аз в новата тема! Алечка, благодаря ти, страхотно оформление, виждам, че и мен ме има  Simple Smile
Обувчиците ти са много сладки  Heart Eyes

Цитат
Момичета, а за бижутата за сватбения ден мислили ли сте ???
Това е единственото нещо за което не съм мислила и ще ми е най-трудния избор след роклята.
Дори и за прическата няма да се чудя толкова, колкото за бижутата.

Вчера ходихме при две агенции в града. Едната харесахме-тази ще е нашата. Много любезен човек, с дълъг стаж в областта, много мил, внимателен, изобщо като отношение невероятно.
Нещата му са стилни и хубави, говорихме повече от час. Показа ни снимки, нарисува схема на масата, казах му какво искам, даде ми съвети, показа ни снимки на сватби в ресторанта, в който ще бъдем-убедих се нагледно, че розовото никак не отива. Избрахме цвят праскова.
Изготвихме бюджет и днес ще му носим капаро.
Ди джей си имаме вече. Вчера ни дойде на гости, и с него говорихме, много съм доволна, много! Party
С видеооператор също се срещнахме, и той ни допадна. Днес остана фотото-най-важното нещо.
Досега нещата са супер и супер бързо и безпроблемно минават.

За стреса и тягостното настоение-още не съм го усетила час толкова, защото е прекалено рано, вчера определено ни се запалиха главите от толкова разговори и обяснения.
Иначе страдам от безсъние-това откакто са ми предложили  Mr. Green много е неприятно, притеснявам се, не мога да спя по цели нощи и се чувствам гадно.
Но при мен безсънието е почти хронично вече и съм свикнала.
Мисля ако продължи така да мисля  за по-сериозни мерки.
Темата е супер, обичам теми, в които се пише много и бързо. Връщам се да ви чета!

# 42
  • Мнения: 2 469
Днес запазих църквата за 17 часа. Надявам се да успеем да се вместим в този един час.
Макар, че още не сме уредили въпроса с кумовете, запазихме, пък после ще му мислим.

Бижутата на този етап са ми последна грижа. Имам доста неща за вършене, пък и рокля си нямам.

ралица 21, много е сладка роклята, която сте избрали.

audace, на какъв грим си се спряла?

Бубулеса Бубълска, запазихте ли залата?

Miss_Bingley, колко ще ви вземат от агенцията, на която сте се спрели? И ще използвате агенцията само за украсата на ресторанта в самия ден или ще ви помагат и за нещо друго?

# 43
  • Мнения: 303
Наистина темата върви супер .За грима аз искам нещо семпло много държа на хубавата основа  и дълготрайно червило  много целувки ни чакат сватбата ще е дневна и освен очна линия не мисля не си падам по сенки ,но не искам и да изглеждам много обикновено  Blush  За бижутата аз ще съм с перли наскоро четох  имало поверие че перлите са сълзите на булката и нещо такова  Sad аз държа на перлена огърлица и обеци .

# 44
  • Мнения: 5
Здравейте и от мен! Аз все още съм на етап булчинска рокля и не знам от къде да я подхващам. Бюджетът ми не е много голям, а във всички магазини в които ходих цените  на по-хубавите рокли започват от 1000 лв.  Rolling Eyes  Та се чудех сега какво да правя. Разглеждах някакво рокли втора ръка, но някак си не ми се иска  да не съм първата, която се е женила с тази рокля. Замислих се и за роклите от Китай, но там пък ме притеснява дали ще дойде това, което съм поръчала. Сватбата наближава, а не знам какво да правя. Вие как смятате Китай или втора ръка?  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт