Китайски капсули за отслабване - 11

  • 161 368
  • 757
  •   1
Отговори
# 750
  • Пловдив
  • Мнения: 132
Момичета в момента и аз съм в цикъл , но деня преди да ми дойде бях мнооого гладна и ядох.сега всичко е наред , дори смятам да пробвам да ги пия през ден. На почивка съм и не съм се теглила, но като се върна ще дам отчет🙂

# 751
  • Мнения: 158
Момичета, никъде няма Био Лида или Лида Стронг... да изчакаме ли или има нещо друго, което действа в момента?

# 752
  • Мнения: 23
Когато потърсих Лида Стронг в сайта на оригинална лида пишеше, че нямат в наличност. Заради това и бях попитала във форума. Но пробвах да поръчам и се получи, пратиха ми имейл и после и самите хапчета по Спиди. Нядавам се това да е случая пак, така де.

Момичета, отчет при мен - значително много съм отслабнала, почти не се храня и концентрацията ми е доста висока ( принципно не мога да седна на едно място и да чета, сега по цял ден това правя..) Забелязали ли сте и вие такова нещо? Също така имам ужасна сухота в устата, постоянно. Даже отбягвам да говоря много, адски некомфортно е. А пия по 2 литра вода на ден.. Ще премине ли сухотата в устата по някое време? Защото имам чувството, че колкото повече взимам, толкова по-често става.

Друг въпрос- някой пробвал ли е да спортува докато взима хапчетата? Преди няколко дена отидох на фитнес( ходя редовно, но не съм ходила от месец, защото започнах да тичам навън). В момента в който се качих да тичам адски много пот и сърцебиене, а принципно мога по доста да тичам. А тогава.. за 10 минути точно.
 

# 753
  • Пловдив
  • Мнения: 132
erinsilver забелязах , че сухотата в устата изчезва , когато хапна малко, иначе колкото повече не ям тя става по-голяма.Аз ги пия вече трета седмица и не е като в началото сухотата. До сега съм - 5 кг, все още не съм спортувала но като че ли се потях повече в началото , а по принцип не се потя.Не знам при вас как е , но при мен от време на време ме побиват тръпки , много е странно. Това е за сега от мен bouquet

# 754
  • Мнения: 23
И мен ме побиват тръпки! Много странно! А когато се потя още повече. Скъпа Жади, да попитам нещо... Как си когато излезнеш за разходка? Защото аз в момента в който походя малко, освен че трябва да пия повече и повече вода, ами усещам и как леко се задъхвам.

Наистина се надявам тези ефекти да не са дългосрочни, защото...

# 755
  • Пловдив
  • Мнения: 132
erinsilver , не се задъхвам . Мисля , че ще мине при теб, а дали не е от жегата просто това задъхване?

# 756
  • София
  • Мнения: 39 761
Моля пуснете нова тема.

# 757
  • Мнения: 448
НОВА ТЕМА  http://www.bg-mamma.com/?topic=989942.new#new

Последна редакция: вт, 08 авг 2017, 11:23 от dani_part

Общи условия

Активация на акаунт