Китайски капсули за отслабване - 11

  • 161 390
  • 757
  •   1
Отговори
# 720
  • Sofiq
  • Мнения: 267
Само да ви кажа,че Лида грийн  шише от сайта на безглад също действа и е по-евтина.  Peace

Хахах и кое е по-евтиното? Незнам действа или не тяхната лида, но всъщност като си платиш доставката цената ляга точно 100 % същата  Joy

# 721
  • от Луната
  • Мнения: 1 752
Аз си ги поръчвам от Китай /защото ми е 2 пъти по-евтино/ и съм много, много доволна. В началото ги пиех всеки ден, никакъв апетит и можех изобщо да не ям, но на започна едно лудо сърцебиене, безсъние и т.н затова започнах да разделям праха в капсулата на 2 и пак отслабвам при никакви ограничения,  без сухота в устата и безсъние. Така че на когото са ми прекалено силни може да пробва моя метод.


И аз моля за линк към китайския сайт  Praynig

# 722
  • Sofiq
  • Мнения: 267
Момичета сега видях в сайта на оригинала лида някакви нови хапченца липозен , някой имали инфо ?


Аз лично нямам инфо, но си поръчах току що мостричка през фейсбук страничката, та скоро ще знам. Пуснали са безплатна мостра на Липозен и слиминг лейди.

# 723
  • Мнения: 20
актифед от къде мога да си го закуп в Бг....?

# 724
  • Мнения: 1 670
Аз пих Слиминг лейди, към края са, като не пия всеки ден. При мен ефект 0. Няма сравнение с Лида в шише. Нито ограничи глада, нито прояви някакви странични ефекти. Искам и аз линк към китайските от китайски сайтове да ги огледам.

Само да отбележа, че нямам за сваляне повече от 3 кг. И не съм показател.

# 725
  • Мнения: 158
актифед от къде мога да си го закуп в Бг....?

Актифед е спрян и го няма в турция, съответно го няма и тук вече. Като цяло производството и вноса на псевдоефедрин е много трудно, поради употребата му в синтетичните дроги.

# 726
  • ...на безопасно
  • Мнения: 3 020
Някой щеше да пуска линк към китайската лида от алиекспрес?
Може и на лично.

# 727
  • Пловдив
  • Мнения: 1 149
Някой щеше да пуска линк към китайската лида от алиекспрес?
Може и на лично.
Аз също се опитвах да открия  в Али експрес Лида,но за сега неуспешно Crossing Arms
Нареждам се на опашката за линка ,към действащ търговец .

# 728
  • Пловдив
  • Мнения: 1 742
Ето това ми прати на мен на лично преди време мисля същата потребителка,но така и не поръчах:
https://ru.aliexpress.com/item/3-bottles-for3-months-SUPPLY-Pure … 0059_303_100030_1

# 729
  • Пловдив
  • Мнения: 1 149
Ето това ми прати на мен на лично преди време мисля същата потребителка,но така и не поръчах:
https://ru.aliexpress.com/item/3-bottles-for3-months-SUPPLY-Pure … 0059_303_100030_1
Благодаря за линка!
 Пише, че е друг вид ,а не Лида ,ще прочета малко  и ще реша.Още веднъж благодаря bouquet

# 730
  • Sofiq
  • Мнения: 267
Ето това ми прати на мен на лично преди време мисля същата потребителка,но така и не поръчах:
https://ru.aliexpress.com/item/3-bottles-for3-months-SUPPLY-Pure … 0059_303_100030_1
Благодаря за линка!
 Пише, че е друг вид ,а не Лида ,ще прочета малко  и ще реша.Още веднъж благодаря bouquet


Не е Лида това, нещо друго е. Интересно изглежда, ама не се ли чака много от Алиекспрес, то докато дойде и почнем да слабеем ще свърши лятото...  Thinking

# 731
  • Пловдив
  • Мнения: 1 742
Знам,че не е Лида,но това ми изпрати потребителката,като я попитах на лични.Може би затова се и въздържам и не поръчвам и аз.

# 732
  • Мнения: 18
Подобно взех и аз само че с по-висок процент , не че знам каква точно е разликата  newsm78 продавача каза, че е почти еднакво . Ще пробвам да пусна линк. Пристигат бързо за около две седмици .
(1 set
 http://s.aliexpress.com/faI7f6Jn
(from AliExpress Android)
(from AliExpress Android)
В магазина май ми се мерна и Лида.

# 733
  • Мнения: 1 612
Не знам дали е тук темата, но някой знае ли каква е разликата между Редуктил и Сибутрил?
Поисках Редуктил а ми донесоха Сибутрил. Едно и също ли е?

# 734
  • Мнения: 1 880
Здравейте. Аз следя темата от доста време и се чудех дали да пробвам Лида. Все ме беше страх, че нещо ще ми стане, дори когато получих опаковката се колебаех. Изчетох всички предишни теми за Лида, както и мненията в ББ тийм форума и почти всички коментари във фейсбук страницата за оригинална лида. Днес ми е втори ден на лида слим стронг и мисля, че ми понася много добре. Поръчах си тази, защото съдържа синефрин, а не сибутрамин като старата и е безопасна. Закусвам и към 12 пия таблетката, като приемът на вода е около 2 литра на ден. В началото след приема имам доста енергия, малко по-късно ми падат батериите и нямам почти никакъв апетит. Ходя до тоалетна през 20 минути и също по голяма нужда 2 пъти на ден. Нямам главоболие или сърцебиене все още, надявам се да ги избегна. Може да се каже, че има една лека еуфория в началото като приятна разсеяност, но не ми пречи да се концентрирам по никакъв начин. По принцип спя много дълбоко и непробудно, но снощи като за първа вечер ставах 2 пъти до wc и се събужда в 5.30 и 6.30, както и чувах всяко измъкване на котката ми. Отчитам това като страничен ефект, тъй като сутринта станах рано и не ми се спеше, а обикновено спя малко - по 5-6 часа. Ще продължа да ги пия всеки ден и ако се почувствам зле ще разредят приема. Започнах от 62 кг. на 169 см. и се надявам да махна между 5 и 10 кг.
Успех на всички дами и пишете как се чувствате и какви резултати имате.

Общи условия

Активация на акаунт