Предстои ми Инвитро/Икси - Да поговорим 54

  • 74 443
  • 733
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 145
Здравейте! При редовен цикъл откакто се помня последните месеци започна да ми закъснява или подранява. Този месец е най-дълго вече 6 дена ми закъснява като от време на време има розово зацапване на хартията. Правих си тест (2 пъти даже) и е отрицателен. От както ми се промени цикъла всъщност и увеличих дозата на фолиевата киселина (neofolik meta 2x1) Mоже ли да е от това? Случвало ли се е на някой?

# 46
  • Мнения: 3
Здравейте и в тази темичка Simple Smile от днес и аз съм на стимулация с Гонал ще правя 1 опит ин витро.Успех на всички!
Здравейте и в тази темичка Simple Smile от днеalt e
с и аз съм на стимулация с Гонал ще правя 1 опит ин витро.Успех на всички!
Здравейте и в тази темичка Simple Smile от днес и аз съм на стимулация с Гонал ще правя 1 опит ин витро.Успех на всички!
Благодаря, Estlar.
И на Вас късмет и успех  Peace.

# 47
  • Мнения: 3
Здравейте и в тази темичка Simple Smile от днес и аз съм на стимулация с Гонал ще правя 1 опит ин витро.Успех на всички!
Здравейте и в тази темичка Simple Smile от днеalt e
с и аз съм на стимулация с Гонал ще правя 1 опит ин витро.Успех на всички!
Здравейте и в тази темичка Simple Smile от днес и аз съм на стимулация с Гонал ще правя 1 опит ин витро.Успех на всички!
Благодаря, Estlar.
И на Вас късмет и успех  Peace.

# 48
  • Мнения: 4 660
Здравейте , и аз започвам с инвитро другия месец, след 4 неуспешни инсета “ Sad  Може ли да ми разкажете по/подробно за стимулациите и инжекциите,как ги приехте и какво ме очаква .....с неизяснен стерилитет сме .Благодаря ! Simple Smile


Ето тук е отговора на въпросите ти
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=819019.0;topicrefid=19

# 49
  • Мнения: 306
Здравейте!Моля ви,ако някой е имал като моя случай да сподели.След два приема на гонал естрадиола ми е мн нисък 230.Утре пак ще пусна хормони,но има вероятност да прекратим опита  Sad.Притесних се много първи опит ми е и така да завърши....макар,че четох,че има шанс да нарастне,доки същото ми каза,че дори е имала такъв случай с  пациентка с пункция на 18 ден,която в момента  е бременна.Много ми е притеснено  ooooh!

# 50
  • Мнения: 379
Ами при мен на 6 ден от стимулацията естрадиола беше 270, а лх се беше покачило много. Ние прекратихме. Дано при теб се получат нещата.

# 51
  • София
  • Мнения: 23 186
kak ще е нисък 230 естрадиол след два приема  newsm78
какво значи два приема? и за какви фоликули е 230?
изобщо това число 230 само по себе си нищо не означава  ooooh!

# 52
  • Мнения: 4 660
kak ще е нисък 230 естрадиол след два приема  newsm78
какво значи два приема? и за какви фоликули е 230?
изобщо това число 230 само по себе си нищо не означава  ooooh!
И аз мисля така .
Та самата стимулация е все още в началото Thinking

# 53
  • Мнения: 306
След два пъти поставяне на гонал се изследвах.Наистина е малко рано и лекарката го каза,но и не отрече,ако не се покачва да спрем опита.Фоликули има по 6-7 в яйчник м/у 8-10мм.Утре пак ще се изследвам.

# 54
  • София
  • Мнения: 23 186
като за след два дни гонал си е направо идеално.
или нещо не сте се разбрали с лекарката или има нещо друго  Rolling Eyes

# 55
  • Мнения: 306
 ooooh! ами нали това се следи Е2 имам и LH ми е 3.54-добре ли е,Prolactin i Progesteron.Наистина бях мн притеснена,но думите й бяха,че очаквала да е двойно на това.

# 56
  • Мнения: 678
 Здравейте!!!  Simple Smile Запис  Simple Smile Аз ще правя опит на лимитиран цикъл, т.е не съм сигурна за наименованието. Започвам на 7ми ден с малки дози Мерионал и Оргалутран. Предния месец правихме един опит и не хванахме яйцеклетката Cry.
Някой правил ли е в 2 поредни месеца и дали не трябва да си почина един месец?Иначе док ми каза да дойда следващия месец, но аз още се чудя и не мога да взема решение.
Успех на всички и много много подути коремчета  preggo, но не от хиперстимулация  Simple Smile  Hug

# 57
  • Мнения: 306
Здравейте,моят Е2 се покачи и май ще стигна до пункция.Някой с мен има ли за средата на другата седмица?Но са ми малко фоликулите само 3-4....Дано имам качествени.Успех на всички в процедури!

# 58
  • Мнения: 678
mamanaEma в една по-стара тема има формула за изчисление на Е2 ако желаеш мога да я потърся и да ти дам линка, но доколкото си спомням трябва да имаш поне 180 единици за фоликул 18мм. Не помня стойността за по-малките фоликули, но добре е че нараства. Успех ти желая  Simple Smile

# 59
  • Мнения: 306
mamanaEma в една по-стара тема има формула за изчисление на Е2 ако желаеш мога да я потърся и да ти дам линка, но доколкото си спомням трябва да имаш поне 180 единици за фоликул 18мм. Не помня стойността за по-малките фоликули, но добре е че нараства. Успех ти желая  Simple Smile
Да,ако може да я видя.

Общи условия

Активация на акаунт