Евтините козметични продукти, от които сме доволни - 29

  • 80 158
  • 735
  •   1
Отговори
# 15
  • Перник
  • Мнения: 728
Привет! Можете ли да ми препоръчате розова вода от която сте доволни  Rolling Eyes

# 16
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 021
Относно розовата вода - чела съм, че на Lema е много добра, че нямала допълнителни съставки.
Иначе крема за ръце на Balea с папая и аз го имам и много ми харесва, много готино мирише и ми прави ръцете много мекички.

# 17
  • Варна
  • Мнения: 5 886
Най-доволна съм от розовата вода на Алтея Органикс, но тя като че ли е най-малко подходяща за тази тема. Най-малката опаковка от 100 мл е с цена над 5 лева.

# 18
  • Щастлива мама на 3 слънца
  • Мнения: 2 169
благодаря  Peace а какви разновидности има и на каква цена върви?
Тези са около 2 лв.
Има и едни в стъклени шишенца -тях не съм пробвала - около 2  и нещо са
Доволна съм

# 19
  • Мнения: 1 831
да не е само запис в новата тема да кажа ,че след като се епилирам си мажа краката  с крем Здраве.След епилация краката ми стават ужасни.Едно ,че и косъмчетата растът навътре и се получават пъпки.Не намирам друго решение..Преди време бях ходила на козметик  и ми изписа мъжки крем за след бръснене,ама той беше златен ... ако някоя знае съвет срещу това ,моля да помогне  Peace

# 20
  • Мнения: 524
благодаря  Peace а какви разновидности има и на каква цена върви?
Тези са около 2 лв.
Има и едни в стъклени шишенца -тях не съм пробвала - около 2  и нещо са
Доволна съм
супер, цената е много достъпна, дори да не получа желания ефект, няма да загубя   bouquet

Относно кремовете за ръце, много съм доволна от този, поръчах го ей така, оказа се много хубав. Опаковката е големичка, ползвам го от няколко месеца и още има много  Peace

# 21
  • Мнения: 331
И аз използвам САМО сухата Рексона - нямам изпотяване, не лепне, не се чака за да изсъхне. Има версия и за черни дрехи  Peace

# 22
  • В къЩи.
  • Мнения: 2 189
 Ролките на Cien цапат ли дрехите?

По темата- харесвам това млеко , незнам как се справя със спирала,аз свалям само ФДТ с него.

Много трудно последно време си избирам душ-гел.  ooooh! Моля, препоръчайте ми някой.

# 23
  • Мнения: 524


Като чуя рефан правех асоциация само с парфюмчета, скоро разгледах сайта им и имали какви ли не неща, на няколко пъти си купувам дезинфектанта им с passion fruit, онзи ден ходих до техен магазин, взех си крем са ръце, гъбичка с вграден сапун и още неща с този аромат. Направо съм пристрастена  Embarassed

# 24
  • Мнения: 421
Това са моите фаворити и само тях си ползвам. Като свърши единия, купувам от другите. Измиват добре, без да пресушават кожата и ухаят божествено.  Heart Eyes
Скрит текст:






# 25
  • Мнения: 440
да не е само запис в новата тема да кажа ,че след като се епилирам си мажа краката  с крем Здраве.След епилация краката ми стават ужасни.Едно ,че и косъмчетата растът навътре и се получават пъпки.Не намирам друго решение..Преди време бях ходила на козметик  и ми изписа мъжки крем за след бръснене,ама той беше златен ... ако някоя знае съвет срещу това ,моля да помогне  Peace
Аз след епилация се мажа с розова вода. Преди време някъде бях чела, че предотвратявала врастването на косъмчетата. При мен не се появяват такива косъмчета, а червените точици, които остават след епилатора, изчезват много по-бързо.

# 26
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 219
Да преместя питането си
В нашата парфюмерия видях три околоочни крема на eveline
   третият не си спомням.
Някой може ли да сподели отзиви?

# 27
  • Щастлива мама на 3 слънца
  • Мнения: 2 169
От аз да питам за душ гел. Яко ми се присушава кожата от тях.

# 28
  • Мнения: 524
лосион за тяло след къпане  Peace

# 29
  • Варна
  • Мнения: 5 886
От аз да питам за душ гел. Яко ми се присушава кожата от тях.


Търси продукти без SLS. От дрогерийния клас можеш да провериш Алверде. Ароматите не са кой знае колко трайни, но има разнообразие и не би трябвало да пресушават кожата.

Общи условия

Активация на акаунт