Евтините козметични продукти, от които сме доволни - 29

  • 80 131
  • 735
  •   1
Отговори
# 480
  • Мнения: 1 484
Напълно съм съгласна за малките стикчета на Рексона.  Simple Smile Ами да ви питам за дезодорантите на Bourjois някой има ли мнение за тях?  Grinning

# 481
  • Мнения: 2 299
Имам и дезодорант на bourjois. Подарък ми е, този който имам аз е с оранжево не ми харесва особено мириса.

# 482
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 017
От кой точно балсам сте доволни на Cien или от всички? Техен шампоан съм си купувала няколко пъти (преди години, още когато тук магазин Лидъл беше сравнително нов), мисля, че само зеления тогава съм взимала и ми харесваше. Много различни шампоани започнах да си купувам и не съм взимала пак от техните, но в скоро време мисля да си купя някой Simple Smile

# 483
  • Мнения: 24 351
Не ти препоръчвам на Cien шампоана против пърхот

# 484
  • Мнения: 73
Аз съм доволна от термозащитния крем за изправяне с арганово масло и кристали с ленено семе на Victoria beauty. Ухае много хубаво, има антистатичен ефект, не омазнява като самите кристали при изправяне.. слагам си го на косата дори след баня, защото спомага и за по-лесно разресване. Друг ефект сякаш не съм забелязала Simple Smile

# 485
  • Мнения: 1 484
Точно се сетих да кажа, че съм супер доволна от кристалите за коса на bioPharm. Много много ми харесват и не са много скъпи, около 4-5 лева са. Амиии да ви питам отзиви за някои кристали за коса, защото искам да пробвам нещо ново. Simple Smile

# 486
  • Мнения: 4 864
Не ти препоръчвам на Cien шампоана против пърхот

+1 Ужасен е!

# 487
  • Мнения: X
Аз съм доволна от гъбката на DOVE
 Купих си този балсам
Скрит текст:
- сега го пробвах и не съм много доволна.
  Засега си оставам фен на CIEN за боядисана коса .
Скрит текст:
-не намерих с новата опаковка.
 

# 488
  • Мнения: 4 864
На мен Хималая също не ми хареса..Къпах се с техен шампоан ама ми стои тежка косата.

За сега съм доволна от този шампоан:

Скрит текст:

# 489
  • Варна
  • Мнения: 5 886
А някой с отзив за какаовия шампоан на Жая? Ето този:
http://goldenshop.bg/index.php?route=product/product&path=81 … mp;product_id=116

Много ми харесва маската от серията, но шампоана и балсама не съм купувала още.

# 490
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 017

  Засега си оставам фен на CIEN за боядисана коса .
Скрит текст:
-не намерих с новата опаковка.
 

Ето ги новите опаковки:
Скрит текст:


# 491
  • където ми харесва
  • Мнения: 4 086
Мерси Wink Ами, ще си взема тогава 2-3 мини-стикчета на Рексона Wink
Иначе, моята свекърва използва този шампоан
Скрит текст:
, мирише много свежо, веднъж го ползвах и аз, но в общи линии на втория ден, косата ми беше за миене.

# 492
  • Мнения: 24 351
Само добри отзиви съм чела за Жая, но някой ползвал ли е интимен сапун от тази марка? Много видове са, а в момента са на промо в Лили и се чудя дали да пробвам

# 493
  • Варна
  • Мнения: 5 886
Аз ползвам в момента този с хиалуронова киселина и съм доволна, няма дискомфорт, няма дразнене.
Опаковката е огромна, ароматът не е дразнещ.

# 494
  • На ръба..
  • Мнения: 2 117
Г-жа Рамацоти Използвам този . Доволна съм  Peace

Общи условия

Активация на акаунт