X-Factor Bulgaria - Сезон 3, Тема 8 - Финал

  • 24 416
  • 519
  •   1
Отговори
# 450
  • Мнения: X
Ох, и аз имам същите опасения  Praynig
Славин спечели сърцата на хората със своята хрисимост, мил, добър характер, а сега тая шматка се опитва да го направи изтъркания образ на сексапилен метросексуален мачо. За него това не е правилния път. И по-големите опасения са, че тя няма да му даде възможност за чуждестранно продуциране, за да може да го юрка по кръчмите и площадите за жълти стотинки и тя да си прибира комисионите. Както виждаме започва се- тази вечер ще пее в Рубаят  Tired
За клип нищо не се чува???

# 451
  • Berlin
  • Мнения: 11 321
Славин ми е много далеч от "сексапилен метросексуален мачо", a и не виждам някой от музикален формат да е преуспял чак толкова, така че и с него така.

# 452
  • Мнения: X
Ами по другите държави точно победителите от този формат успяват. А относно видът му сега - и аз това казвам, че това не е той. Тъпо е да го вмъкват в този образ, при положение, че той има уникално, естествено излъчване, което рядко се среща. И милия нали още е зелен и наивен им вярва и не смее да се противи.
Славине, устоявай себе си  Naughty

# 453
  • Мнения: 972
Аз пък мисля,че Славин определено имаше нужда от освежаване на външноста.За бога,все пак е на 21 или 22.Така изглежда младежта.Добре,че са го модернизирали малко.

# 454
  • Мнения: X
Аз пък смятам, че достатъчно го модернизираха във формата. Това от снимката- бяла риза с камъчетата на яката...... Stop ми е прекалено сладникаво, да не каже друго, че ще го обидя. Това не е неговия уникален образ, а някакъв до болка изтъркан от 80- те години в стил Джордж Майкъл.
Най- много си му отиваше типично рокаджийската визия от изпълнението му на Can't let you go- тениска, черни кожени дрехи. За изчистена визия му отива с тъмно обрано поло и дънки, задължително с по-груби обувки.

От тази снимка прилича на 30+ Sad, а не на 23 годишен младеж.

Последна редакция: пт, 20 фев 2015, 20:15 от Анонимен

# 455
  • Мнения: 387
Малко на Таркан ми прилича ама нищо де, нека да е в крак с модата, щом това продава  Mr. Green

# 456
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 444
Аз много се надявам Невена да намери своето място и да я чувам  Peace

# 457
  • Мнения: 18 037

От тази снимка прилича на 30+ Sad, а не на 23 годишен младеж.


А на кастингите на колко годишен приличаше?
Аз пък харесвам новата му визия, но не харесах новата му песен  Mr. Green
Желая му по- добри  Wink

# 458
  • Мнения: X
И аз харесвам новата му визия. Не харесвам визията му от конкретната снимка. По- точно начинът, по който е облечен. Иначе Славин си е прекрасен.

# 459
  • Мнения: X
Гледам аз днес снимки и разни клипчета от първото му официално участие като "артист- изпълнител" в "Рубаят" и ми стана толкова мъчно Sad За това ли беше борбата и това ли е музикантската мечта? Да пееш по кръчмите и да викаш "наздраве", докато хората ядат? Като си помисля, че Жана за цяла година има едно собствено парче, Рафи за две и той толкова, та си мисля, колко ли още време и Славин ще пее чужди кавъри по кръчми и площади? И заслужаваше ли си да прекъсне образованието си за това?

Последна редакция: сб, 21 фев 2015, 22:33 от Анонимен

# 460
  • Мнения: 200
Добре че е Графа, че горките фактори нямат успех със Саня. То май по-добре рано да отпадат, както тия две сладурки и Михаела Филева.

http://vbox7.com/play:2f9d9cac1b
Тия две момичета са много сладки и пеят добре, определено мисля, че ще имат успех.

# 461
  • Мнения: 3 499
Желко Йоксимович съдия в новия сезон на Х Фактор? Хлъц. Simple Smile
Скрит текст:
http://www.trud.bg/Article.asp?ArticleId=4618668
Това пък хептен не го разбрах: „Нямам търпение да се срещна с младите таланти, което ще се случи веднага след концерта ми в София. Като техен ментор ще им предам опита, който съм натрупал през годините.“ – коментира новината Желко.
С кои точно таланти ще се среща, от кой сезон? Като техен ментор?

# 462
  • Луната ни пази
  • Мнения: 3 008
Желко Йоксимович съдия в новия сезон на Х Фактор? Хлъц. Simple Smile
Скрит текст:
http://www.trud.bg/Article.asp?ArticleId=4618668
Това пък хептен не го разбрах: „Нямам търпение да се срещна с младите таланти, което ще се случи веднага след концерта ми в София. Като техен ментор ще им предам опита, който съм натрупал през годините.“ – коментира новината Желко.
С кои точно таланти ще се среща, от кой сезон? Като техен ментор?
Сигурно сръбския?

# 463
  • Мнения: 3 818
Желко Йоксимович съдия в новия сезон на Х Фактор? Хлъц. Simple Smile
Скрит текст:
http://www.trud.bg/Article.asp?ArticleId=4618668
Това пък хептен не го разбрах: „Нямам търпение да се срещна с младите таланти, което ще се случи веднага след концерта ми в София. Като техен ментор ще им предам опита, който съм натрупал през годините.“ – коментира новината Желко.
С кои точно таланти ще се среща, от кой сезон? Като техен ментор?
Ох, написали са статията с краката си, както обикновено Laughing Ще бъде ментор в сръбския Х фактор (той не е само сръбски всъщност, вътре влизат и околните държави, плюс Хърватска ще се включи тази година). На 20-ти март има концерт в София, а след 20-ти март започва техния Х фактор Laughing

# 464
  • София
  • Мнения: 7 967
Между другото предварителните кастинги за шестия сезон на украинския фактор вече са почнали. Иначе и техния формат върви през есента.

Общи условия

Активация на акаунт