Зимата навън притихва, Декемврийски бебо се усмихва!

  • 39 944
  • 767
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 8 657
Моето пък едва го виждахме. Трябваше да се надигам, за да може да го види лекаря. Двама лекари де. За това поне съм сигурна, че не се е виждало добре наистина, не че онзи калпав лекар и на видеозон не може да гледа. И после нали не видяхме сърдечна дейност. 
А пък като разбрах втория път, че съм бременна вече си бях като ударена през очите. Едва отидох на работа, звънях от метрото на мъжа ми. Той по-късни дойде до работата и съм го снимала как седи в склада ни със снимката в ръцете и гледа като застрелян  Joy Много хубаво беше, всички прегледи накуп, супер бързане..радостта , че всичко е наред. После на море и как си изравях дупка в пясъка за корема и лягах. 

# 16
  • на брега на морето
  • Мнения: 2 482
Мимченце, благодаря за новата темичка! Hug  bouquet Прекрасна е!
Радвам се, че ви хареса предложението ми за заглавие! Hug
Благовещение се празнува на 25ти март. Тогава като ми стана лошо, бях сигурна вече, че съм бременна. Иначе се усъмних още по-рано, към средата на март. Имаше откриване на един кораб. Бяхме отишли и първо се разхождахме из кораба да го разглеждаме, затова се замотахме. Като отидохме там където щеше да е почерпката, хората вече бяха омели основното, и бяха минали към десерта. Изпитах някакъв пристъп на внезапен глад и си натоварих чинията с мъфини и дребни сладки. Хем ме хвана срам, че хората(бяхме с приятели българи) ще си помислят, че съм отишла там за да се наям Embarassed, хем ми стана едно вкусно. Crazy Тогава всъщност се усъмних за 1ви път, че съм бременна. Simple Smile Heart Eyes Hug

Последна редакция: пн, 02 фев 2015, 11:51 от Мелина_3

# 17
  • Мнения: 61
Хоп и аз в новата тема  Hug Мимченце, страхотно оформление   bouquet
Не си спомням, кога си направих тест, но нямаше нужда  Simple Smile бях сигурна, какъв ще е резултата.Правихме опити, вече 2ра година и аз постоянно следях за симптоми.Та теста беше само, за да поднеса новината на таткото..Голяма радост, много ми е мило за този момент..

# 18
  • Мнения: 1 421
Цоп и ние с Ивчо в новата тема Simple Smile
Мимченце, прекрасна тема :* ще те помоля да редактираш списъчето - родих нормално и бях с термин 17.12 Simple Smile благодаря предварително Simple Smile  Heart Eyes

# 19
  • Мнения: 80
Мимче, супер темичка си ни спретнала - както винаги  bouquet Станала си голямо про с тея слингове, а на мене все още ми изглежда доста сложно! Но съм си поръчала и аз, да не изостана по-назад Mr. Green Та тея дни, като дойде, ще падне увиване и връзване на възли...

После на море и как си изравях дупка в пясъка за корема и лягах.

Много ми хареса това с дупката Mr. Green Аз много исках масажно легло с дупка, ама може би за следващата бременност ще измислят такова Grinning

Момичета Hug Историите ви за двете чертички са много мили и наистина ми става много хубаво! Припомням си и разни подробности за моето грахче, които съм забравила, и ми е адски слънчево Heart Eyes


# 20
  • Мнения: 139
И ние с Надежда да се запишем в новата тема  Simple Smile
На 17,04,14 си направих кръвен тест,който беше положителен,но с ниска стойност.Не можех да се зарадвам вече бях изживяла ужаса на биохимична бременност.На 21,04 заминах за София и там повторих теста.С треперещи ръце отворих резултата и получих най-големия дар бях бременна.На 28,04 се потвърди,а на 05,05 чух най-хубавия звук сърчицето на бебка Simple Smile

# 21
  • Мнения: 90
Когато чертичките станаха две таткото щеше да получи удар.  То не че аз му помогнах. Предната вечер преди да си направя теста той беше втора смяна и съответно се прибра много късно. На 25.03 в 06.30 сутринта аз връхлетях в спалнята размахвайки теста и крещейки "Две са, две са". Той имаше едно такова никакво изражение хем сънито хем изненадано. Той изобщо не подозираше че ще правя тест. Самата аз също не бързах идеята за него дойде от свекърва ми. Една седмица ме гони горката из апартамента да го направя аз все отказвах от страх да не видя отново една чертичка. ... Какви спомени само.... Simple Smile

# 22
  • Великобритания
  • Мнения: 1 974
чудесна тема в нов отдел.. колко ги чакахме да се появят, никак не ми липсва бременността , радвам си се на всеки нов ден и все чакам да започне да прави нещо по различно  Simple Smile
а сега като се сетя как си направих първия тест(щото правих 3 ) ..като видях две чертички и се стреснах честно казано.. седнах на ваната и почаках да видя дали втората черта ще се махне или не  Laughing Laughing ама не се махна..ММ пък беше много щастлив и постояно ме успокояваше че ще се справим ...ех спомени  Simple Smile

# 23
  • Мнения: X
Запис и от нас .Мимченце ,страхотна както винаги   bouquet

Сега като заговорихте за кой кога е видял двете чертички с такова умиление и носталгия прочетох първата ни тема  Embarassed Heart Eyes

# 24
  • Варна
  • Мнения: 261
Хихи, и аз до преди малко преглеждах първата тема Simple Smile Много мило и на мен ми стана.  Blush
Иначе аз моите чертички ги видях на 29ти март. Мъжът ми имаше РД на 25ти и тогава се надявах да го зарадвам, но ми дойде точно на същия ден, но за мое учудване спря до вечерта и беше съвсем слабо. Тогава се обнадеждих, но изчаках до 29ти да направя теста и тогава се появи една бледа чертичка. Чак не можах да повярвам!  Heart Eyes Сега си гушкам чертичката!  Heart Eyes

# 25
  • Мнения: 658
Мимченце, благодаря за страхотната нова тема   bouquet  bouquet  bouquet

Момента с местенето в "родени" ми се струваше много далечен, много неусетно мина времето Heart Eyes

Ние опитвахме от 10 месеца и в началото бях много ентусиазирана да правя тестове, подпуквах ги още на 1-вия ден от закъснението на мц, но след това решихме да изчакваме по-голямо закъснение, за да не се разочароваме. Последният ми мц беше на 27-ми февруари, към края на март вече ме боляха гърдите и се изморявах много бързо. След 10 дни закъснение вече бяхме сигурни, но направих теста чак на 06 май, мм искаше да е на Гергьовден, че да съм запомнела датата Grinning На 12 май бяхме на лекар, бебето вече имаше крака Mr. Green От кабинета направо отидохме в спа хотел, където на 14 май си празнувах рождения ден. Няма да забравя, как ми се обади майка ми да ми честити и ми пожела на тази почивка да направим бебето, а аз нали вече знаех, само хихиках и едвам се сдържах да не се издам. Като се прибрахме събрах нашите и брат ми с гаджето под претекст, че ще ги черпя за рождения ден, като мислех да съобщя новината на тортата, обаче я изстрелях още на салатата Laughing

# 26
  • Мнения: 180
Моите две чертички се появиха точно на Цветница, за първи път усетих Боби в коремчето си на Еньовден и за малко да се роди на Бъдни вечер или Коледа, но се появи на 26.12. - денят на бащата.
А сега милият ми е такъв шавлив вече и как хубаво ми се усмихва. Остава другата седмица да каже педиатърката и че е наддал грамчета и ще е супер.

# 27
  • София
  • Мнения: 8 657
Бях при педиатърката днес за бележката за детските. Склони в крайна сметка и ще оперираме ръцете другия месец на 9-и. Само, че не иска да отлага ваксината, а месец преди операцията не трябва да има такова нещо. Според нея нищо нямало да стане.
Забравих да я питам за изхождането. Той не е акал от онзи ден, вчера и днес няма нищо. Кога трябва да предприема нещо и какво да е то? За пръв път му се случва.

# 28
  • Мнения: 90
Когато ние не се изходим два ни на трети вече и помагам с термометъра. Опитах ме с млека с допълнителни пробиотици но не ни помогнаха... бебка вече взе и да се радва на клизмата вместо да се понапъне тя се залива от смах. Иначе преди да стигнем до клизма разтривам коремчето по посока на часовниковата стрелка но и това не помага в нашия случай.  Надявам се да съм ти била полезна

# 29
  • Мнения: 74
Ей , че хубава е станала темичката Simple Smile  Hug


По въпроса с чертичките - аз ги видях началото на април, но си усетих доста по-рано..особено като започна да ми закъснява, но понеже все таях някаква надежда , че може да ми дойде и не си правих тест. Вече като не ми издържаха нервите отидох до аптеката Simple Smile Като видях 2-те чертички и ревнах..Въобще много трагично приех всичко. Постоянно повтарях "Какво ще правим сега?" , а ММ само ме гушкаше и ме успокояваше , че ще си го гледаме . На другия ден проверявах дали не са изчезнали чертичките Simple Smile Сега..не си мислете, че не съм искала дете, ама не го бяхме планирали, а и не се чувствах готова и все си мислех, че можем да почакаме още малко .
Сега съм много щастлива Simple Smile Особено като ми отвърне с усмивка сутрин Simple Smile

Иначе - Днес беше втората консултация на Диди. Наддала е 700 гр. за месец и сега тежи 4600. И е пораснала до 58 см  Simple Smile Биха й ваксините, вкл. шествалентната. Поплачка малко, но тати като я гушна и заспа  Simple Smile И общо взето цял ден спи. да чукна на дърво няма температура. Иначе всичко друго й е наред.  Simple Smile До преди да я боцнат се усмихваше чаровно на докторката  Simple Smile

За изхождането - Диди не се беше изхождала 4 дена. Чак на 5-тия. Аккото си беше нормално жълто. Не се притесних, защото не издаваше признаци за безпокойство. Спеше си, усмихваше си се, хапваше си, не се е напъвала . И бях изключила варианта запек. А и тя е само на кърма. Просто по-добре усвояваше кърмата. След този случай нямам друг такъв. Сега си ака 1 път дневно.

Общи условия

Активация на акаунт