Отговори
# 720
  • Мнения: 16 079
Линче Hug Heart Eyesлека

# 721
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Рени, Hug,Габи, Hug,Профи, Hugблагодаря,сега ще погледна. Ще кажа и на милото да погледне утре,че къвто съм индианец аз .Благодаря отново newsm51 newsm51 newsm51
Много ми се доспа,запътвам се да   grinning012 и после   sleepuu.Лека нощ Hug.
Изкъпи се първо ма... Naughty Само зъбки ли ше миеш... ooooh!

# 722
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164

Че и без това ти останаха пушкала от ОС-а, че нещо ги нямаше Мехмед и Чепика много в серията Mr. Green hahaha hahaha hahaha

# 723
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Тоя па Керем къФ е мишок... ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh!

Направо с тоя ми мязат скрити гейове Naughty

# 724
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 12 003
За този, дето играеше с Дамла Сьонмез в Една любовна история (БАХ) ли става въпрос? Там се явяваше биологичният баща на героя на Сечкин Йоздемир и близначката му. Peace

Габи, не съм гледала Една романтична история, а русата дето не я харесах е точно главна. Да не се бъркаш с въпросната Дамла Сьонмез? Не говоря за нея, а за една много руса.

# 725
  • София
  • Мнения: 1 426
Рени, Hug,Габи, Hug,Профи, Hugблагодаря,сега ще погледна. Ще кажа и на милото да погледне утре,че къвто съм индианец аз .Благодаря отново newsm51 newsm51 newsm51
Много ми се доспа,запътвам се да   grinning012 и после   sleepuu.Лека нощ Hug.
Изкъпи се първо ма... Naughty Само зъбки ли ше миеш... ooooh!
Мчи ти къ мислиш,още преди вечеря,че после ме домързява Heart Eyes

# 726
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 12 003
Днеска не е неделя! Naughty Стига сте хабили този природен ресурс, че стана кът в световен мащаб. Crossing Arms

# 727
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Днеска не е неделя! Naughty Стига сте хабили този природен ресурс, че стана кът в световен мащаб. Crossing Arms
Е, също... Mr. Green то за тва преливат язовирите, че сички се къпят редовно... hahaha hahaha hahaha

# 728
  • Мнения: 16 079
 #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out за Н-ти път ми изчезва отговора

Русата съм я гледала в 1001 нощ и там играеше гаднярка както и в Розите ,с Дамла са съпернички

# 729
  • Мнения: 30 820
Днеска не е неделя! Naughty Стига сте хабили този природен ресурс, че стана кът в световен мащаб. Crossing Arms
Е, също... Mr. Green то за тва преливат язовирите, че сички се къпят редовно... hahaha hahaha hahaha
Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 730
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
За този, дето играеше с Дамла Сьонмез в Една любовна история (БАХ) ли става въпрос? Там се явяваше биологичният баща на героя на Сечкин Йоздемир и близначката му. Peace

Габи, не съм гледала Една романтична история, а русата дето не я харесах е точно главна. Да не се бъркаш с въпросната Дамла Сьонмез? Не говоря за нея, а за една много руса.

За Една любовна история ставаше дума, бях я объркала думичката, но я оправих после  Laughing Peace
Да за Дамла говорех, но не се сещах за името й в момента Laughing Peace
Аз разбрах, че не е за нея, че няма как да е руса Laughing Peace Joy Joy

# 731
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 12 003
Аха, схванах картинката. Wink

Казвам лека, за да не почна да пиша скоро  ;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;Cry(((((((((((((((((  Joy 
55

# 732
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Аааа, тези задълбочени постове са патент на Систъра hahaha hahaha hahaha
Много обичам да разсъждавам върху тях...да се давя и бълбукам...да се давя и бълбукам... hahaha hahaha hahaha
Аз примерно бием глава у клавиатурата и не знам кога ше си произведем некоя дзундзурица Mr. Green

# 733
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Аааа, тези задълбочени постове са патент на Систъра hahaha hahaha hahaha
Много обичам да разсъждавам върху тях...да се давя и бълбукам...да се давя и бълбукам... hahaha hahaha hahaha
Аз примерно бием глава у клавиатурата и не знам кога ше си произведем некоя дзундзурица Mr. Green

Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

Хайде, ще полягвам вече, че да не те вкарвам утре в разсъждения върху дълбоките ми постове  Joy Joy Joy Joy Joy Joy

Капичвам се, лека от мен  Grinning Hug Hug Hug Hug Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 734
  • Мнения: 16 079
  tiptoe  Rolling Eyes всички са се хоризонтирали  smile3508 ох чИ кеф ,отивам да си хапна нещо сладичко

Общи условия

Активация на акаунт