Сладкарничка за книги - тема 31

  • 21 720
  • 725
  •   1
Отговори
# 720
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
Кали, ти недей да скромничиш, ами кажи какъв е телефонът ти. Ако нещо ме грабне, ще ти взема. Няма да се изхвърлям, обещавам ти.  Hug
За уроците си права но за смените - не знам.

Исе, жал ми стана, че си минала през мъка и болка. И онова в ситните букви. Ох... Hug

 Кали не ти ли се прави нова тема, душко?!  Heart Eyes

 "Тайният живот на пчелите" ми хареса, но май не чак толкова. Аз отдавна я четох.

# 721
  • Пловдив
  • Мнения: 17 392
Деви  Hug много прегръдки ти изпращам.

Наричка ти до пощата ходи ли?

# 722
  • София
  • Мнения: 5 252
Кали не ти ли се прави нова тема, душко?!  Heart Eyes
Ако щеш ми вярвай, но я правя от два часа. Форумът е толкова зле, че дори ей сега, за да ти отговоря, ми отваря прозорчето около 5 минути  ooooh!
Чакам да тръгне като хората и ще пусна нова тема  Peace Тъкмо до тогава ще изпишем тази.

А по другия въпрос мълча като комунист на разпит  Naughty smile3505
Не ти давам да ме глезотиш!

# 723
  • София
  • Мнения: 5 729
Дев Hug
Малко диагонално четох.
Днес
Скрит текст:
Хич не съм добре.Температура и лежане.Отскочих само за АБ.Постоянно ми е студено имам лоша кашлица и не съм човек.Дори не мога да видя буквите като хората.На всичкото отгоре ми излезе и мехур на горната джука.Та така.
Иначе и аз се нареждам до исполините в темата с моите 155.

# 724
  • София
  • Мнения: 5 252
С 300 зора...  ooooh!

Заповядайте в

НОВАТА ТЕМА

# 725
  • Пловдив
  • Мнения: 17 392
За последно да не пренасям в новата тема
Сливче, вземи си Ациклостад много ми помага при херпеси  Peace

Общи условия

Активация на акаунт