"Kara Para Aşk"с участието на Туба Бюйюкюстюн и Енгин Акюрек- 51 тема

  • 44 996
  • 739
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 219
Дейзи,ами точно защото е висока класа и в момента няма работа Керем Чатай би могъл да му се помоли да довърши сериала ни.Още повече,че той е работил вече и с Туба и с Енгин и се е изказвал ласкаво и за двамата,така че би могло да се получи супер нещо.Ама защо ли си ги пишем тези мечти. Sick

# 31
  • In the light side of the Moon!
  • Мнения: 5 735
а нЕмаме нужда от Керем Дерен, 4е и на него сме му кусали попарата  ooooh!

# 32
  • Мнения: 4 133
Дейзи,Керем Дерен и Пънар не бяха ли и на предния сериал на Туба-20 минути newsm78

Да. Но аз не съм гледала този сериал. Той е СЦ и режисьор на МСП на Енгин.

Меги, я разкажи накратко, че само слушам, че сте му кусали попарата в 20 дакика, ама не мога да разбера как точно и защо? Къде е сгафил?  newsm78 Все си мисля, че при него нещата са логически последователни.

# 33
  • Мнения: 2 229
Дейзи,ами точно защото е висока класа и в момента няма работа Керем Чатай би могъл да му се помоли да довърши сериала ни.Още повече,че той е работил вече и с Туба и с Енгин и се е изказвал ласкаво и за двамата,така че би могло да се получи супер нещо.Ама защо ли си ги пишем тези мечти. Sick

Вели,imkansız Naughty Те са с договор при Чатай.Не е възможно Tired

# 34
  • Мнения: 3 219
Меги,негов е и Езел и Малкия септемврийски проблем,които са си класика в жанра. Peace
Както и да е,все едно това няма да се случи,от тези двете спасение няма. Sick
Детелинка,по принцип Керем Дерен също работи с Ay Yapim.

Последна редакция: вт, 03 фев 2015, 21:56 от velijana

# 35
  • Мнения: 2 645
Дети, точно те бяха и на Минутите сценаристи и не бих казала, че там блеснаха с толкова много изобретателност. Дори и във филма, в който участва Енгин и който е хубав, няма нищо новаторско. Всичко е нещо, което вече под една или друга форма сме гледали. Просто филм, който е добър, но не е уау. За мен новаторско спрямо турската дизи индустрия, ( а не по принцип) беше другото им дизи- Езел.

# 36
  • софия
  • Мнения: 1 053
Привет и от мен в новата тема  Hug
прекрасна както винаги  Hug


Дейзи,Керем Дерен и Пънар не бяха ли и на предния сериал на Туба-20 минути newsm78
тамън това щях да кажа.
Аз пък хич не харесах интенрпретацията на екипа на минутите.
Не виждам голяма разлика с КПА - заплитане на истории, подхвърляне на разни идеи, после нищо и половина.....а за любовта на Мелек и Али... мани мани... пълно с дивотии беше...
Лично мнение  Peace


абе тия фенове много са ни захапали сценаристките бе.... Joy ужас, съчувствам им вече..... не че няма от какво да се оплакваме, ама чак пък толкоз...  newsm78 newsm78



п.п.
Меги, Димони  Peace Peace

Последна редакция: вт, 03 фев 2015, 21:58 от freespirit

# 37
  • Мнения: 2 645
Ами , Спиритче, като се появят такива като Вели и Мая в туита и стой та гледай.  Joy Joy Joy Joy Joy То и аз да съм , няма да им правя кефа. В края на краищата, който има претенции и критикува за всичко, да вземе да стане сценарист и да пише тия хубави сценарии, че и да ги гледат хората, пък и ще бъдат заплатени. Така ще изместят от пиедестала всички некадърни сценаристи.  Joy Joy Joy Joy Joy И ние ще намажем, че ще гледаме нещо по-качествено.

# 38
  • Мнения: 3 219
Димони,аз ако чакам тези две кокошки да ми правят кефа ще съм си направо за мустака. Joy Joy
Еми как да станем сценаристки като такива като нашите СЦ са окупирали все и вся-и де да беше това само в сериалите.Освен това си имам доста по-интересни занимания от писането на сериали,така че покрай мен нищо няма да намажете. smile3533 smile3532

# 39
  • Мнения: 4 133
Не знам аз Езел и МСП ги изгледах с кеф, много добри бяха. Друго на Керем Дерен не съм гледала, но ми се струва, че е човек с идеи и богато въображение и умее да пише интересни неща.

# 40
  • В Града на Липите
  • Мнения: 5 073
Ринка  newsm51

Цитат
Аз пък хич не харесах интенрпретацията на екипа на минутите.
Не виждам голяма разлика с КПА - заплитане на истории, подхвърляне на разни идеи, после нищо и половина.....а за любовта на Мелек и Али... мани мани... пълно с дивотии беше...

 newsm10

Не ми пречат чак толкова на мен сценариските, на пет серии веднъж-дваж ме качват на черешата. Обаче другаря режисИор и другаря оператор, са си чисто за уволнение.
Лично мнение  Peace

# 41
  • софия
  • Мнения: 1 053


Не ми пречат чак толкова на мен сценариските, на пет серии веднъж-дваж ме качват на черешата. Обаче другаря режисИор и другаря оператор, са си чисто за уволнение.
Лично мнение  Peace
Peace Peace
 и другаря гримьор  Laughing


според мен СЦ се справят доста по-добре с образа на Ел, отколкото на Йо.
За второстепенните да не говорим ..... ooooh! ooooh!


# 42
  • Мнения: 3 219


Хайде Комисарио оправи новата градинка. Joy
Хриси,не че режисяорът ни е върхът на сладоледа,ама ако няма читав материал върху който да работи,какво да прави сиромашкият.Добре че актяорите спасяват положението,че досега да сме последвали съдбата на останалите 75 сериала,които са спрени миналата година.

# 43
  • Мнения: 4 252
Канти,  Hug засега всичко говори, че детето е на Йомер. Точно това ми дава основание да си мисля, че ни пързалят. Не че не вярвам на Верулка, напротив, но е възможно и източникът ѝ да иска да не ѝ отнема изненадата. Обаче както спомена вече Дива, може да получим и фалшификат ДНК изследване. Щом става дума за Хю и леля, всичко е допустимо. Излъгани можем да бъдем всички. Но в крайна сметка ще приемем щем не щем всичко, защото не ние пишем сценария.  Peace


Димони, Меги  Hug и според мен се опитват да "ни водят за носа" и да ни набиват в очите факти, че детето е на Йо. Но и аз съм на вашето мнение за детето Peace

Понеже този материал ми се появи във фейса и много ми хареса. Споделям го с вас защото е нещо, което на пръв поглед като се погледне няма никаква мисъл, но от разстояние нещата изглеждат по съвсем друг начин Peace Прекрасни картини изписани на снега  smile3521

Скрит текст:
Този човек работи в снега. Но по начин, който е напълно уникален.

Това е Саймън Бек. Той чака с нетърпение и копнеж да завали сняг. Защото тогава той може да започне да ходи..

Той прави това в продължение на часове. С това е известен. Ако се отдалечите от него, ще разберете защо.









Невероятно е какво пространствено усещане трябва да има този човек. Той ходи в продължение на часове и никога не губи от поглед общата картина

http://unikalnisnimki.com/%D0%B8%D0%B7%D0%B3%D0%BB%D0%B5%D0%B6%D … 88-article15.html

Та да се върна на мисълта си защо ви сложих тази красота. Защото сега като гледаме сериала "на парче" се дразним и искаме нещата да са логични, да има последователност с повествованието, да няма голяма промяна в характерите на героите и т.н. Но когато продукта е завършен, тогава се вижда цялостната концепция на авторите. Peace Да, има доста изцепки в някои моменти особено от страна на оператора, режисьора, гримьорите и монтажа. Надявам се до края СЦ да успеят да си довършат темите, които започнаха - и за диамантите, и за донорството. И то не съшити с бели конци  Peace

На тези мисли ме навежда ето този момент с  Бате още в първи епизод. Според мен с този жест по някакъв начин се опитва да й поиска прошка на Сибел. А тогава изобщо не можехме да допуснем, че той е убиеца й. Така, че СЦ още в самото начало са имали ясната представа за развитието на сюжета по-нататък Peace





ПП. Хриси Peace явно сме на еднакво мнение за това кой е по-по-най от екипа на КРА Wink

Последна редакция: вт, 03 фев 2015, 22:24 от kanti

# 44
  • Мнения: 2 645
Вели,ама те на теб не се сърдят, защото ти само нас ни облъчваш с критиките си.  Joy Joy Joy Това е друго. Тук можем да си критикуваме , колкото си искаме. Но да започнеш директно да казваш на един професионалист как да си върши работата, без изобщо да упражняваш неговата професия, това си е хайде да не казвам какво. А да превземеш първите места като сценарист, не е толкова лесно. Все нещо трябва да има у тези двете, че да ги гледат точно тях.
За Керем Дерен покрай Езел си бях съставила хубаво мнение, но с всички следващи проекти ме отдалечи от първоначалното впечатление.

Не мога да посоча кой сценарист би ми бил на сърце. Според мен всички си служат с клишета. В момента гледам Счупени парчета и там е пълно с клишета, но засега действието ми е интересно и съм любопитна поне за развитието на 2 образа. Да видим дали ще успеят да задържат любопитството ми до края.

Общи условия

Активация на акаунт