Енгин Акюрек в „Kara Para Aşk”, нови и стари проекти – Тема 300

  • 46 084
  • 726
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 858
Здравейте в месеца на Любовта ,Виното и Пролетните послания-кокичетата!
 Голямо четене падна!Голямо писане е било!
 Мислех да кажа как разбирам аз позитивизма,но виждайки ,че за ревността имаме различни определения, то явно и с другото е така. Нормално!
  Една закачка от Малике!
 Не разбира от любов,но знае как да задържи един мъж!
 

 

     Когато за първи път видях тази снимка- стар е,но....
     
          
 
.....ме впечатли приликата!Не зная дали е случайна или  роднинска и не ,че има значение прост го казвам.

       

.............. И темата наистина стана „Богат-беден”, но, разбира се, безкрайно елементаризирана, защото за тази тема си трябва Ъруин Шоу.................

          Значи ще се повторят!Вече спрегнаха ,,Кузей-Гюней,, за турският еквивалент на
        ,,Богат - Беден,,! Не съм го гледала ,,К-Г,,  ,четох в някакво списание това сравнение!
        Повторенията не ми допадат! Много бях разочарована от описаната прилика м/у раняването на Йомер и часовника ,и същата ситуация  в ,,Каrad...,,  в една и съща седмица!Но това съм го писала да не се повтарям!
        Всъщност турските сериали си имат схема,това вече всички го знаем.Но имат едно отличително качество-свършват!
   Не са ,като някои поредици ,дето бях млада ,студентка,омъжих се децата ми пораснаха ,а те са на екран!Вече си мисля ,че това е един телевизионен експеримент!


         

Последна редакция: ср, 04 фев 2015, 16:59 от Giya

# 31
  • Мнения: 2 293

 newsm51
Здравей и на теб, Джия! Какво ще кажеш за тоя поглед, а? Аз лично довечера чакам този момент...Красота в един миг...
А иначе това са вечни теми и няма как да не се повтарят, въпросът е как  ги представят...Едно от нещата, които ме дразнят, е че се захващат със сериозни проблеми и после ги претупват...Да не говорим за задължителния "хепи енд", но тук ми се струва, че ще изневерят на него, защото няма как иначе любовта да е "легендарна"...

# 32
  • Пловдив
  • Мнения: 34 182




Оставащите сряди в които ще има мачове и живот и здраве ще гледаме сериала от 22,00 ч.
4 февруали, 11 февруари, 4 март, 8 април, 29 април, 20 май и 3 юни.
.........................
Марта, сега репетират в туитър за довечера - това е хаштага с който ще има акция по време на излъчването на серията: ‪#‎sonsuzadek/ "завинаги заедно"

# 33
  • Мнения: 23 317


Естествено, че ще се включа и аз !

# 34
  • Пловдив
  • Мнения: 34 182


Да починем, да свършим домашната работа - има около 4 часа до началото.

# 35
  • Мнения: 858
Пак съм тук!
   Love....,
 ще се съглая с теб! Обсебена съм от очите на Енгин в този сериал! Да той винаги е  играел с тях ,
 о и то как е играел само! Чакам погледите всеки път!
   

  А за сценария ....По принцип и в живота съм си сложила едни розови очила,упорито гледам през тях и  все се надявам да изскочи  зайче и да оправи нещата!  Да, така позволявам на илюзиите да ме завладеят! Вятър!Но тук поне мога да си го позволя!
 Приятно гледано ! Енгин  ще е там !


 

# 36
  • Пловдив
  • Мнения: 34 182


Хубавите очи на Йомер, ще получат ли отговор тази вечер?



А тези гугутки?

Последна редакция: ср, 04 фев 2015, 18:50 от mariana51

# 37
  • Мнения: 23 317
Много хубаво клипче  newsm10

ASK!!!

# 38
  • Мнения: 2 293

 newsm51
Прекрасен...

# 39
  • Пловдив
  • Мнения: 34 182


Тук дали са в новата къща?

# 40
  • Мнения: 23 317


Тук дали са в новата къща?

Ами, да ! Даже си я гледат отвън / застанали са срещу къщата /

# 41
  • Мнения: 2 293



 newsm51
Страхотна снимка, нали?
Права си, Дочи, в темата все повече се налагат непозволените средства и задкулисието.
И всичко това "от любов" към Енгин Акюрек...

Последна редакция: ср, 04 фев 2015, 20:16 от loveofmine

# 42
  • Мнения: 2 293

 newsm51
Колкото и да е тривиално, аз бих се радвала, ако детенцето е на Йомер...

# 43
  • София
  • Мнения: 7 893

 newsm51
Колкото и да е тривиално, аз бих се радвала, ако детенцето е на Йомер...
Аз също  Peace С какво може да попречи това дете, ами с нищо. Баща му не е знаел за съществуването му, сега да се откаже ако е негово ли. Абсурд. И без да е "легендарна" любовта при подобни обстоятелства детето не е пречка.
И се възползвам да кажа моето мнение за финала. Аз пък ги искам заедно, щото по друг начин не може да завърши комедийния сериал.

# 44
  • Мнения: 2 293

 newsm51
Колкото и да е тривиално, аз бих се радвала, ако детенцето е на Йомер...
Аз също  Peace С какво може да попречи това дете, ами с нищо. Баща му не е знаел за съществуването му, сега да се откаже ако е негово ли. Абсурд. И без да е "легендарна" любовта при подобни обстоятелства детето не е пречка.
И се възползвам да кажа моето мнение за финала. Аз пък ги искам заедно, щото по друг начин не може да завърши комедийния сериал.
newsm51
Да, едно дете никога не може да е пречка...Но ти пак успя да ме разсмееш, то май верно се оказва, че гледаме комедия и макар и на абсурда, не може да завърши трагично. Никога!

Общи условия

Активация на акаунт