Фотоепилатор - Me my Elos

  • 62 807
  • 104
  •   1
Отговори
  • Мнения: 35
Здравейте мами, преди една седмица си купих този фотовпилатор - казаха ми,че е по добър от филипс и изобщо,че бил най добрия за домашна употреба тъй като работел на 9J. Та по въпроса както казах го купих преди една седмица точно и днес ми беше втория "сеанс" Laughing Още нямам впечетления и исках да попитам някой,който евентуално го е ползвал- има ли доволни/недоволни Изобщо да споделим мнения и впечетления.  Hug Hug Hug

# 1
  • Мнения: 35
За жалост не успях да кача снимката от телефона - става въпрос за ми май елос 200000 най новия им модел.

# 2
  • Мнения: 3
Здравей, и аз така четох, че бил най-добрия, но ще видим. Питам се дали не става за фотоподмладяване   newsm78

# 3
  • Мнения: 35
Не знам за това- чакай на първо време да видя поне очаквания ефект. За сега нищо май... Sad

# 4
  • Мнения: 0
Е, за една седмица едва ли ще има ефект.... Пиши след месец, за да видим какви са ти впечатленията.

# 5
  • Мнения: 35
Разбира се аз направих две процедури до сега, очаквах ефект още след първата,защото моите косми да най благоприятни за фото и такъв тип епилация - или поне така пише- черни и бяла кожа, ще споделям мнение след всяка процедура. За сега след въората не виждам въпреки че майка ми твърди че са оредели.

# 6
  • Мнения: 20
Здравейте. И аз чакам още мнения за  този уред Wink

# 7
  • Мнения: 1
ще споделям мнение след всяка процедура. За сега след въората не виждам въпреки че майка ми твърди че са оредели.
Аз също чакам с нетърпение да споделиш какви са резултатите, скъпа  bouquet

# 8
  • Мнения: 35
Има резултати,не е уоу обаче както от елоса в клиника... разредили са ми се на ръцете мноооого значително но на другите зони по малко не знам сз ли нещо не правя като хората по принцип ръцете и краката са най трудни  #2gunfire

# 9
  • Мнения: 20
Princeso месец след подследният отзив, какви са резултатите?

# 10
  • Варна
  • Мнения: 2 851
Записвам се и аз да следя темата, че напоследък все повече се замислям за покупка на такъв уред. А горе долу на каква цена е твоят?

# 11
  • Мнения: 7
Здравейте, момичета, и аз много му се чудя на Me my Elos. Преди малко видях че има нов модел с 420000 импулса..
Споделете има ли ефект при вас?

# 12
  • Мнения: 1 715
 Аз не се чудих много. Изтеглих заем и си го взех. Като се замисля колко пари съм дала в салона за една година, съжалявам че не съм следила тези теми досега. Харесах си МИ Май Елос, защото може и да се скубеш, и да се бръснеш непосредствено преди това. Днес се минах за пръв път, от главата до петите за около час и половина. Изобщо не боли. Ходих до ДМ и си намерих хубав и евтин бял молив да покривам бенки и брадавички. Толкова ми е хубаво, че искам всеки ден да се светкам  Laughing

# 13
  • София
  • Мнения: 396
Имам уреда от около 6 месеца. Епилаторът ме скубе и почти не съм го ползвала, но фотоепилацията е страшно ефективна. Аз действах според инструкциите - първоначално всяка седмица, после веднъж месечно. Ефектът е отличен. Моят уред е със 120000 импулса и още показва заряд на 100 процента, изглежда ще ми стигнат до края на живота.😊

# 14
  • through the wormhole
  • Мнения: 2 728
  Ходих до ДМ и си намерих хубав и евтин бял молив да покривам бенки и брадавички.

Какъв е моливът? Специално за фотоепилация ли е?

# 15
  • Мнения: 7
Ох, още му се точа.. вече е с 300000 импулса само, но е 760 лв. Утре май ще го вземе, писах им съобщение.
Имате ли представа дали може да се ползва и на неизбръсната кожа?

# 16
  • София
  • Мнения: 396
Ох, още му се точа.. вече е с 300000 импулса само, но е 760 лв. Утре май ще го вземе, писах им съобщение.
Имате ли представа дали може да се ползва и на неизбръсната кожа?

В инструкцията се препоръчва космите да не са по-дълги от 2 милиметра /според мен и това е много/. Един път ми бяха около два мм. и се получава много неприятна миризма на изгоряло.

# 17
  • Мнения: 1 715
  Ходих до ДМ и си намерих хубав и евтин бял молив да покривам бенки и брадавички.

Какъв е моливът? Специално за фотоепилация ли е?

Не, обикновен дебел молив за гримиране.

# 18
  • Мнения: 515
..... Един път ми бяха около два мм. и се получава много неприятна миризма на изгоряло.
Точно това ме притеснява!При мен няма никаква промяна в космите,камо ли миризма на изгоряло....Sad Чувстват си се чудесно Sad Видимо няма никаква промяна след процедурата и пак трябва да се епилирам.Две години си мечтая за този уред и най-после прежалих близо 1000лв. и сега просто не мога да го прежаля....Sad(((
Помагайте,плиииз......хем се пържа на 3-та степен,уж да има по-добър ефект,а космите са си все така "в отлична форма"......Sad(((При лазерната епилация по центровете като съм ходила изобщо не беше така...Sad(((

# 19
  • София
  • Мнения: 396
Миризма на изгоряло има само ако има косъмчета. Правилно е мястото да се обръсне гладко и след това се ползва фотоепилатора. Аз действах точно по упътването: Около два месеца правех процедурата един път седмично. При всяка процедура минавай мястото 4 пъти като сменяш посоката т.е. по два пъти във всяка посока. След това правя процедурата един път месечно. Първите 4-5 процедури нямат някакъв очебиен ефект, така че не се отчайвай. При мен резултатът беше много добър. Не е 100 процента обаче. Останаха много малко тънки косъмчета само на 2-3 места. Успявям с една от малките лентички за кола маска да ги отстраня /веднъж на 20 дена/.

# 20
  • Мнения: 515
Много ти благодаря!Дано и при мен да има резултат.Минах подмишниците,като бях оставила космите,около 2 мм.,но не се повлияха видимо.Знаеш ли ако мястото е епилирано,т.е. няма фоликул,как светлината се акумулира точно в клетките,които го образуват?За да е ефективна епилацията,трябва точно те да се увредят...

# 21
  • Мнения: 1 715
Ще има резултат, но изчакай първо да ти мине първоначалният ежеседмичен период.
Аз си взех моят, веднага се минах от глава до пети и се разболях. Около две седмици му дадох почивка и сега съм от стартова позиция. Въпреки това усетих разлика. Космите ми са все така черни, но по-меки. Интервалът между бръсненето ми се удължи, пр. вместо през ден, на четири дни, на лицето мъхчетата изобщо не растат, на кръста и врата също. При това не съм повтаряла, а съм се минала еднократно.
Не се програмирай негативно  Hug

# 22
  • София
  • Мнения: 396
В упътването пише, че може мястото да е епилирано т.е. без фоликул, но според мен няма логика. Явно е за да си продават епилиращата приставка, която аз между другото си купих и скубе ужасно. Според мен трябва да е гладко обръснато. Освен това може би има значение това, че аз започнах зимата, когато човек е най-светъл. Това е много важно. Колкото по-голям контраст има между кожата и космите, толкова по-добпи са резултатите.

# 23
  • through the wormhole
  • Мнения: 2 728
...на лицето мъхчетата изобщо не растат...

А преди това махала ли си ги по някакъв начин?

# 24
  • Мнения: 1 715
Да, в козметичен салон. Даже най-вече заради лицето се реших да си го купя, че като сметнах колко пари съм дала в салона само за лице, ми призля. Rolling Eyes
Значи, след фотоепилация, космите се появяват на по-дълъг интервал и след около два месеца става нетърпимо за гледане. Та на седмия или осмия път се вбесих, защото групичките от по-силни косъмчета изобщо не се бяха повлияли, а Мими плаща ли, плаща  #Cussing out

# 25
  • through the wormhole
  • Мнения: 2 728
И аз ходих, но на лазерна епилация-пълен интим и мишници. Много добър ефект при все, че минаха няколко години и само в началото си правих поддържащи процедури. Но много скъпо излиза. Досега да си бях купила два уреда за домашно ползване с парите, които съм дала. ooooh! Лицето го обработвам с конец и за това се насочих към елоса, но и на мен ми е чудно как така може и при отскубнат косъм да има ефект? newsm78 Не намирам информация по въпроса и все още се чудя. Ти как отстраняваш косъмчетата преди процедурите? Мен ме е шубе да ги бръсна точно на лицето.

# 26
  • Мнения: 1 715
Аз бях отскубнала няколкото дебели косъмчета още преди да го купя, а мъхчетата първият път минах леко на сухо с бръсначка.
Вторият път направо, ама се случи след два дни. Третият път пак направо, без обработка. Лицето може да се минава по-често.
Предпочитам да се бръсна вместо да ги скубя, за да ги наблюдавам как и колко растат.
Обяснено е в описанието на самата технология - ЕЛОС - различна от фото- и лазер- защо и как действа и при отскубнат косъм, но не ми се рови да я чета отново.

# 27
  • through the wormhole
  • Мнения: 2 728
milanda, благодаря за изчерпателния отговор.  bouquet


Надявам се авторката да се включи и да сподели какви са нейните резултати към днешна дата.

# 28
  • Мнения: 515
Ето какво пише в първия сайт,кото ми попадна:

Как работи mē фотоепилатора
 
1.Уредът подава импулс  (rf + ipl) за част от секундата.
2.IPL енергията се трансформира в  топлинна енергия, затопляйки космите и космените фоликули.
3.Радиочестотната енергия се насочва към вече затоплените космени фоликули, като ги затопля допълнително и така предотвратява повторния растеж на космите.

П.П.И как ще стане това без косми и космени фоликули.....?! smile3511
Освен това пише,че е IPL плюс радиочестотна енергия,което си е пак фотоепилация в общи линии... Rolling Eyes

# 29
  • Мнения: 1 715
 
  Добре де, ще се бръснем     newsm62

 Джинджър 82    love001

# 30
  • Враца
  • Мнения: 271
Записвам се да ви следя. В голяма чуденка съм дали да поръчам уреда. При едни има резултат, при други -не Thinking

# 31
  • Мнения: 3
И аз наскоро си закупих Ме My elos soft.Направила съм 3-4 процедури, но все още не виждам кой знае какъв ефект.Преди това използвах на Ремингтон Ipl 4000 i-light и Имах много добри резултати, но го смених с този поради скъпия консуматив на Ремингтона.

# 32
  • Мнения: 7
Здравейте, момичета. Както казах вече, купих сиme my elos края на юни и започнах да го ползвам съгласно инструкциите. Началото на август заминах за море и спрях. Миналата седмица поднових процедурите, направих една. Но честно да си призная нещо не съм доволна. Вчера четох в един чуждестранен сайт, че Елоса не е от най-добрите фотоепилатори и се отчаях: ( Направи ми вечатление, че на една процедура трябва да светнеш три пъти, на едно място, за да има ефект. Аз досега само веднъж съм го правила..както в опътването! Нещо н ме кефи, да му се не знае. Ама съм го купила вече. Ще подължа да го ползвам упорито и така...
Какви са вашите отзиви до момента?

# 33
  • Мнения: 1 715
На мен много ми харесва. Изобщо не съжалявам. никога досега не съм имала толкова гладка и нежна кожа на краката.

# 34
  • Враца
  • Мнения: 271
Здравейте,
И аз си купих me my elos, до сега съм направила 3 процедури в три поредни седмици, но резултат все още няма. Ще пиша по-натам да дам отзиви за резултати.

# 35
  • Мнения: 6 559
Към последните момичета, които са купували най-скоро: може ли вече да споделите нещичко  Hug

# 36
  • Враца
  • Мнения: 271
За съжаление при мен след 5 процедури няма видим ефект никаде по тялото.

# 37
  • Мнения: 1 715
Сега се замислих, че ползвам моя Елос вече четвърти месец, по веднъж в седмица. Май трябва да разредя и тогава ще мога да видя какво от космите е останало. Откакто го имам, не гледам дали има косми или няма, просто бръсна, където съм свикнала и минавам навсякъде. Но и бръсненето е "за всеки случай", понеже са тънички вече и не ги забелязвам къде има и къде няма. За да мога да кажа доколко са изчезнали, ще трябва около двайсет дни да не се пипам.  newsm78
Аз и на мъжа си това обяснявах - не ме интересува дали са се свършили космите, аз своя комфорт да имам гладка и без косми кожа постоянно, го получих. За мен наистина това е най-щастливата покупка на живота ми Heart Eyes
Аз пък искам да попитам технически по-грамотните - дали тази светлина на фотоепилатора въдейства на бръчките на лицето в по-добра посока?

Последна редакция: вт, 06 окт 2015, 17:07 от milanda

# 38
  • Враца
  • Мнения: 271
До колкото знам от инструкциите трябва само 7 процедури да се направят една след друга, след това трябва да се разредят. Въпреки, че при мен след 7-мата не вярвам да има ефект щом след 5-тата все още няма:(

# 39
  • Варна
  • Мнения: 484
И аз наскоро си закупих Ме My elos soft.Направила съм 3-4 процедури, но все още не виждам кой знае какъв ефект.Преди това използвах на Ремингтон Ipl 4000 i-light и Имах много добри резултати, но го смених с този поради скъпия консуматив на Ремингтона.
Здравейте! Simple Smile И аз смятам да правя тази покупка, но се чудя между Rwmington и Me my elos. И двата, които гледам са с неограничен брой святкания. Remington е 6500, той е 280ев. Другия 500. Та се чудя има ли смисъл да давам тия 220ев отгоре Thinking Аз не мисля, че при НЕбръснене, резултатът ще е същия, точно поради липсата ма фоликул. Така че едното предимство на My elos отпада. Вие какво ще ме посъветвате? Има ли ефект с този Elos или направо да си вземам Рвмингтон (за него уж има мн добри отзиви)?

# 40
  • Мнения: 1 715
Трябва да отговори някой, който е имал опит и с двата Thinking
Но като гледам поста, който си цитирала, има доволни от Ремингтона, а ако и той е с много святкания, май си заслужава да опиташ.
(Един приятел казва -Не разбирам от вино, ама залагам на скъпото и винаги очаровам гостите)

# 41
  • Варна
  • Мнения: 484
И двата ги дават с неограничени, въпреки че аз като гледах в Бг Elos има най-много с 300 000 Thinking В голяма чуденка съм, а трябва скоро да решавам.

# 42
  • Враца
  • Мнения: 271
Моля някой, който има елоса от по-дълго време да сподели след колко процедури има видим ефект? Аз вече се отчайвам, защото няма ефект при мен.

# 43
  • Мнения: 1
Аз също направих 7 процедури, както е описано в инструкцията,но нямаше никакъв ефект!:(След кратка почивка сега мисля да пробвам отново!Започвам да си мисля че съм дала толкова пари на вятъра:(

# 44
  • Ямбол
  • Мнения: 4
И на мен ми е мечтата този космояд  Simple Smile искам да ви попитам от къде сте си го купили
 bouquet

# 45
  • И аз не знам къде
  • Мнения: 483
И аз се чудя за този уред или Филипс  Thinking Thinking

# 46
  • Мнения: 1 715
И на мен ми е мечтата този космояд  Simple Smile искам да ви попитам от къде сте си го купили
 bouquet
Ако питаш за Филипса - в Техномаркет, Елоса - http://www.krasivotialo.com/%D0%BE%D0%B1%D0%B5%D0%B7%D0%BA%D0%BE … %D0%BD%D0%B5.html

# 47
  • Мнения: 4
Момичета, здравейте! От две-три седмици чета, ровя, питам и накрая се насочих към Me My Elos Touch с 300 000 импулса-дори намерих пари, за да го купя. Не казвам, че е най-добрия, но моите косми са червени, а се оказва, че не всички фотоепилатори могат да им влияят. В krasivotailo.com пише, че се предлага с допълнителна приставка за малки участъци, за която нищо допълнително не е описано-мисля да им се обадя да питам. Но най-вече ме интересува дали е подходящ за пълен интим. Някой има ли наблюдения? Благодаря ви много за отделеното време! bouquet

# 48
  • Мнения: 1 715
С допълнителната приставка се прикрива част от прозорчето, за да осветява по-малка площ. В общи линии излишна част, приставката пречи и пада, карам без нея.
 Аз правя цял интим. По-трудно се поддават на обработка, но все пак оредяват и най вече изтъняват и омекват.

# 49
  • Мнения: 4
Много благодаря за отговора! А можеш ли да ми кажеш като цяло дали си доволна?

# 50
  • Враца
  • Мнения: 271
С допълнителната приставка се прикрива част от прозорчето, за да осветява по-малка площ. В общи линии излишна част, приставката пречи и пада, карам без нея.
 Аз правя цял интим. По-трудно се поддават на обработка, но все пак оредяват и най вече изтъняват и омекват.
А би ли споделила след колко процедури са оредели и изтънели, т. к. при мен няма ефект след 8 процедури?

# 51
  • Мнения: 1 715
Много съм щастлива, че го имам, мисля да купя на дъщеря си от по-малките за Нова година. Ползвам го от началото на юли, но съм писала назад в темите за фотоепилаторите и не искам да ставам като рекламен агент.
Мисля си, че може би има разлика в начина, по който се обработваме. Обяснявам за себе си: Движа го по кожата си доста по-бавно, отколкото е показано в ревюто. Придвижвам след като светне толкова, колкото е широко прозорчето. С пръстите на лявата ръка постоянно проверявам да не съм пропуснала зона, това се усеща по стоплената кожа, не бързам, повтарям на по-проблемните зони. Понякога задържам да светне два пъти без да местя.
Дано съм била полезна.

# 52
  • Враца
  • Мнения: 271
А по колко пъти повтаряте една зона? Аз обрботвам 3 пъти.

# 53
  • София
  • Мнения: 1
Здравейте,
И аз имам елоса от 4 седмици....
Направила съм 3 процедури, тази седмица ще ми бъде 4-тата. Наблюдавам намеляване на космите , абе да си кажа тука има тука няма, започнаха да растат по-бавно като цяло, за мен определено си заслужава! Когато си правя процедурите, не плъзгам както е показано, понеже поне според мен ще изпусна много места и поради тази причина светка местя , светка-местя и така по 3 пъти навсякъде , дори последният път държах да светне по 3 пъти и тогава местя, за да не повтарям после. УСПЕХ!

# 54
  • Враца
  • Мнения: 271
Не знам дали няма да изгориш така като повтаряш 3 пъти. В упътването пише да не се повтаря един участък преди да са минали мин. 10 секунди.
При мен чак сега ( след 10 процедури) започна да има някакъв ефект, но само по краката. Другите зони нищо!

# 55
  • Мнения: 63
Много съм щастлива, че го имам, мисля да купя на дъщеря си от по-малките за Нова година. Ползвам го от началото на юли, но съм писала назад в темите за фотоепилаторите и не искам да ставам като рекламен агент.
Мисля си, че може би има разлика в начина, по който се обработваме. Обяснявам за себе си: Движа го по кожата си доста по-бавно, отколкото е показано в ревюто. Придвижвам след като светне толкова, колкото е широко прозорчето. С пръстите на лявата ръка постоянно проверявам да не съм пропуснала зона, това се усеща по стоплената кожа, не бързам, повтарям на по-проблемните зони. Понякога задържам да светне два пъти без да местя.
Дано съм била полезна.
      milanda,какъв уред точно използваш?

# 56
  • Мнения: 63
И аз се чудя за този уред или Филипс  Thinking Thinking
Филипс е без сменяема лампа,а е по-скъп от елоса! Не виждам разлика и в параметрите на уредите,така че аз лично съм за елос 300 000 импулса! Може би Филипс като доказана марка на пазара могат да си позволят да пуснат продукта си на по-висока цена,или.......?!

# 57
  • Мнения: 1 715
Ами този, за който е темата:
http://www.krasivotialo.com/me-my-elos-soft-%D1%84%D0%BE%D1%82%D … D1%80-126000.html
Но моят го взех и с още една лампа от 150 импулса.
А се оглеждам за нещо такова за подарък:
http://www.krasivotialo.com/silkn-glide-150000-%D0%B8%D0%BC%D0%B … %D0%BE%D1%80.html
Може да има някакви промоции за Нова година, и това ще повлияе на избора ми.

# 58
  • Мнения: 1
Здравейте!

Имам Me My Elos от октомври 2014 г. Оттогава до към април правих процедури на лице и ръце много пъти - и както е описано в упътването, и по-често, и с бръснене, и с епилиране. Имам по над 25 процедури на двете зони. Минавах и по 3 пъти съвсем бавно на 3та степен. Водих си прецизен календар, за да следя резултатите, но единственият резултат, който забелязах, е по-бавният растеж на космите между процедурите. През май спрях процедурите, защото имах дълго пътуване, а след това нямах никаква мотивация да започна отново. След един месец без процедури космите на лицето ми станаха повече и по-тъмни, на ръцете не се промениха изобщо.

Напоследък се чудя дали ще мога да го върна на продавача, или да го продам (макар че ми е съвестно да набутам някого), но като чета толкова позитивни мнения, се замислям дали да не започна отново.

Моля тези, които имат положителен опит, да споделят:
1. Имат ли тъмно окосмяване и светла кожа - нали се твърди, че в такива случаи ефектът е най-забележим?
2. След бръснене или след епилация правят процедурите?
3. Колко често и на каква степен?
4. Има ли пълно изчезване на космите или само "омекотяване" и по-бавен растеж? (Намирам това за доста относителни и незадоволителни резултати.)

Благодаря ви предварително! И успех! Wink

# 59
  • Мнения: 1 091
Здравейте!
Подариха ми фотоепилатор Me my Elos 120 000 импулса,но е купен от Италия и съответно няма упътване на български.Знаете ли дали го има някъде в нета?

# 60
# 61
  • Мнения: 63
Здравейте!
Подариха ми фотоепилатор Me my Elos 120 000 импулса,но е купен от Италия и съответно няма упътване на български.Знаете ли дали го има някъде в нета?
Здравей! Много те моля,ако имаш време,да споделиш какви резултати постигаш с уреда,че и аз съм се навила за такова нещо,но чакам някой да даде отзиви!Благодаря!

# 62
  • Бургас
  • Мнения: 69
И аз се записвам да следя темата, тъй като искам да си купя за вкъщи някакъв фотоепилатор. По принцип мислех да е на Philips, но видях и тази марка. В Технополис има два вида:

http://www.technopolis.bg/bg/Epilators/Epilator-SILK-N-ME-MY-ELOS/p/836914

и

http://www.technopolis.bg/bg/Epilators/Epilator-SILK-N-ME-TOUCH-300-000/p/836922

Вие от кой имате? Като че ли вторият е по-добър? newsm12

# 63
  • Враца
  • Мнения: 271
Аз имам втория и не бих го препоръчала. Ефектът е почти нулев.

# 64
  • Бургас
  • Мнения: 69
Аз имам втория и не бих го препоръчала. Ефектът е почти нулев.
А от колко време го ползвате?

# 65
  • Враца
  • Мнения: 271
От края на лятото.

# 66
  • Мнения: 63
Аз имам втория и не бих го препоръчала. Ефектът е почти нулев.
Може ли малко по-подробно за плюсовете и минусите на Елоса ? Благодаря!

# 67
  • Враца
  • Мнения: 271
Плюсове не мога да кажа, че има. Не съм очаквала да има 100% резултат, но и не очаквах да е толкова неефективен. Първоначално, след 7-8 процедури имаше малки участъци без косми по краката, но след като спрях за няколко седмици да го използвам космите май станаха още повече. Не виждам и да са изтъняли и да поникват по-бавно, както обещават.

# 68
  • Мнения: 7
И аз си взех, за сега съм на първа процедура, след няколко седмици ще споделя резултати Simple Smile

# 69
  • Мнения: 7
Здравейте,
получи се следния проблем, включвам епилатора, всичко светва както трябва, прави един флаш и се самоизключва ... Не знам какъв е проблема

# 70
  • Мнения: 1
Изключително съм разочарована от този апарат. Няма никакъв резултат, но като казвам никакъв, повярвайте ми означава нулев. Аз се повлиявам още след първа процедура с професионален фотоепилатор, а с този нито един косъм не се забави, не падна или не стана по-тънък. Не си давайте парите, поне не за ME MY ELOS.

# 71
  • Мнения: 3
Здравейте!
Полудяла съм  по тези машинки и ще си купя ,но много се чудя коя да е . Спряла съм се на Silk'n Infinity http://www.silkn.bg/silkn-infinity-400000-импулса-фотоепилатор.html    ,а другия  е ME My ELOS TOUCH http://www.krasivotialo.com/me-my-elos-soft-фотоепилатор-126000.html  .Можете ли да ме посъветвате кой да избера . Аз пределено харесвам повече Silk'n , но тези 9 Джаула на МE MY ELOS някак си ме разубеждават . В същото време Me MY ELOS не е описан подробно ... , трябват ли му лампи , консумативи?
Искам и да ви попитам ползвате ли домашните фотоепилатори за интим зона и как ( на по- малка степен ли)?
Другият ми въпрос е относно луничките.... моята кожа е идеална за този тип епилация - млечно бяла кожа с тъмен косъм , но имам лунички по лицето и ръцете . Знам че с бял молив се покриват бемките , а луничавата кожа как се третира , на по- ниска степен ли?

# 72
  • Мнения: 724
И аз се набутах с ME My ELOS TOUCH 300 000. Една процедура досега, не очаквам чудо, но поне някакъв по-задоволителен резултат! Какъв е този бял молив, с който могат да се покриват бемките?

# 73
  • Мнения: 3
Обикновен молив за очи или от тези за нокти също става ....колкото до процедурите ... до третата  процедура няма много ефект , трябва търпение . Аз ходех на лазерна епилация на триъгълника и до 4- тата процедура нямаше перфектен резултат, но след 6- тата  спрях да ходя и близо 7 месеца бях гладка с леко мъхче като на праскова   ... не бързайте с изводите за  едва 2-3 процедури. 

# 74
  • Мнения: 3
Ще споделя и моя опит от Me My Elos .Използвах го в продължение на 4-5 месеца върху крака,ръце,мишници и горна устна.Резултата беше минимален и дори невидим.Имаше само по десетина изпадали косми.Сега ходя на лазерна епилация.Имам направени 2 процедури до момента и ефекта е невероятен -90% от космите ги няма Joy .Според мен уредите за домашна епилация са загуба на средства и доста по-слаби от професионалните.В центъра в който ходя на всяко посещение увеличават мощността на уреда,защото космите стават по-тънки и по трудно се повлияват от по-малкия интензитет на вълната.

# 75
  • Мнения: 724
Аз съм на трета процедура и вече започвам да виждам резултат - космите по краката ми видимо намаляха, на ръцете не махам, все още, подмишниците като че ли не са се повлияли толкова добре. Но си е рано ще продължавам.

# 76
  • Мнения: 1
[video][/video]
Здравейте!
Полудяла съм  по тези машинки и ще си купя ,но много се чудя коя да е . Спряла съм се на Silk'n Infinity http://www.silkn.bg/silkn-infinity-400000-импулса-фотоепилатор.html    ,а другия  е ME My ELOS TOUCH http://www.krasivotialo.com/me-my-elos-soft-фотоепилатор-126000.html  .Можете ли да ме посъветвате кой да избера . Аз пределено харесвам повече Silk'n , но тези 9 Джаула на МE MY ELOS някак си ме разубеждават . В същото време Me MY ELOS не е описан подробно ... , трябват ли му лампи , консумативи?
Искам и да ви попитам ползвате ли домашните фотоепилатори за интим зона и как ( на по- малка степен ли)?
Другият ми въпрос е относно луничките.... моята кожа е идеална за този тип епилация - млечно бяла кожа с тъмен косъм , но имам лунички по лицето и ръцете . Знам че с бял молив се покриват бемките , а луничавата кожа как се третира , на по- ниска степен ли?

Ох, с тези фотоепилатори и аз ще се реша май накрая:)
Сестра ми от години ползва Silk'n, но първият им модел, който беше с внушителните 750 импулса:) Хубавото беше, че лампата му е цели 6кв.см. Има го от 6 години, това беше една от първите марки на пазара, имаше и други, но като разбра че е произведен в Израел много се съблазни. Joy
Не е мръднал! Нито се развали нито нищо, само дето спряха лампите от производство.
Остана безкрайно доволна! Има места, където косми спряха да се появяват след първите няколко процедури. Сега са останали малки участъци и то с нещо като мъх.
Аз много му се бях наточила, но вече няма лампи, пък и като гледам то излиза много по-изгодно да си купиш нещо с 300 или 400 000 импулса, а не да инвестираш в лампи с по 1000:)
Аз поне съм се спряла на марка. Само, кое моделче още се чудя. Infinity ми идва малко скъп, но ще чакам промоции. Иначе няма съмнение, че е по-добре като се купува нещо такова да се вземе най-доброто с най-много импулси. Велико прозрение!  Sunglasses

# 77
  • Мнения: 1 091
Здравейте!Да споделя моя опит с фотоепилатора на ME MY ELOS.Ползвам го от няколко месеца и на места по краката вече нямам косми.На триъгълника отстрани пък съвсем не растат.Най-малко даже изобщо не се повлияват на подмишниците.Общо взето съм доволна,като се има предвид,че не съм и много стриктна.Правя си ги когато мога.

Една козметичка ми сподели,че най-хубаво и ефективно е да се правят на обезкосмени участъци,защото косъма взима цялата енергия,а не корена.То и върху косъм малко си наболява.При мен обаче много бенки започнаха да излизат и не знам дали да не спра.Имате ли идея с какво мога да се мажа или просто не трябва да го ползвам?!

# 78
  • Мнения: 35
Аз като създател на темата и от първите купили нямам никакви наблюдения ей така ми стои сега като свърши лятото ще започна сериозно да се щракам и ще споделя мнение.

# 79
  • Мнения: 724
Аз съм доста стриктна в процедурите, не пропускам по един път седмично. Правя го на обръснати места. На краката забелязах че намаляха, а също така и на бикини линията, но на подмишниците не се повлияват изобщо. Забелязвам, че започват да избиват след бръснене не на 2-3 ти ден (при мен е така), а след 7-8 дни. Кожата ми е тъмна с черни косми за инфо.

# 80
  • Мнения: 7
Момичета включвам се и тук. Не знаех, че има тема специално за me my elos. Супер, че сте направили такава, за да си споделяме опит Simple Smile При мен определено има ефект, но бях доста стриктна в първите процедури, а наскоро започнах опреснителен курс ( все пак нали в книжката пише, че излагането на слънце не е проблем с него и без това с това лошо време в София не е трудно да избягваш слънцето Grinning ) Аз го ползвам на отскубнат косъм (с приставката епилатор за тялото, а за лицето с кола маска)  Сега обаче да ви попитам и вас като по-опитни с елоса, знаете ли какъв е този me supreme, най-новият модел. Гледам, че е в комплект с епилатора, което е супер ама има ли още нещо ново ?

# 81
  • Мнения: 1
И аз да споделя мнение за Me my elos. Направих голямо проучване преди да се спра на него, но накрая моя близка, която го има от 1 година ме убеди окончателно, че е най-добрият на пазара. Аз го ползвах няколко месеца без резултат, след което реших да й звънна, за да споделя тоталното си разочарование от уреда. Разпита ме как правя процедурите, аз не бях от най-съвестните, което за точно този модел фотоепилатор се оказа много важно. Тук процедурите трябвало да се спазват много точно както били описни на самата кутия особено първите 10. Започнах на ново както тя ме посъветва, стриктно първите  8 процедури без прекъсване всяка седмица, после когато се налагаше и да си призная прави чудеса този уред. Окосмяването намаля много особено на краката и триъгълника, има участъци където нищо не расте. Явно си е важно да се четат инструкциите  Joy
Гледах, че в Технополос са го пуснали с подарък приставка и много си заслужава, иначе си е скъпа, но по-натам съм решила да си взема една приставка и аз, пести много време.

# 82
  • Мнения: 1 091
И аз да споделя мнение за Me my elos. Направих голямо проучване преди да се спра на него, но накрая моя близка, която го има от 1 година ме убеди окончателно, че е най-добрият на пазара. Аз го ползвах няколко месеца без резултат, след което реших да й звънна, за да споделя тоталното си разочарование от уреда. Разпита ме как правя процедурите, аз не бях от най-съвестните, което за точно този модел фотоепилатор се оказа много важно. Тук процедурите трябвало да се спазват много точно както били описни на самата кутия особено първите 10. Започнах на ново както тя ме посъветва, стриктно първите  8 процедури без прекъсване всяка седмица, после когато се налагаше и да си призная прави чудеса този уред. Окосмяването намаля много особено на краката и триъгълника, има участъци където нищо не расте. Явно си е важно да се четат инструкциите  Joy
Гледах, че в Технополос са го пуснали с подарък приставка и много си заслужава, иначе си е скъпа, но по-натам съм решила да си взема една приставка и аз, пести много време.
Може ли да споделиш за какво приставка става въпрос? Thinking
Като ми го донесоха в комплекта има една приставка,но така и не разбрах за какво е и къде се слага.На нея има нарисувани косъмчета.По-късно мога да кача снимка.

Сега взех обикновения епилатор на майка ми да си мина краката първо с него и после с фото-то.Сигурно ще е по-ефективно така.Космите толкова са ми изтъняли,че епилатора не ги хваща,а не съм го ползвала месец вече.Аз питах по-нагоре,но излизат ли ви бенки от процедурите?

# 83
  • Мнения: 1 715
Миналото лято си купих МЕ MY ELOS .
Правих си святканията стриктно, даже нямах търпение да дойде времето за следващата процедура. Не съм очаквала да остана без косми, понеже имах опит от ходене в козметичен салон.
За мен ефектът е абсолютно задоволителен и оттук нататък не бих се отказала за ползвам фотоепилатор никога.
Това лято космите ми са много по-тънки и меки, оредели, разбира се, но ще направя сравнението така: дори и да са прорасли косъмчета от няколко мм, те вече са достатъчно нежни, че да не се притеснявам, че ходя с необръснати крака, нещо, което беше немислимо преди. Преди и до корен да си обръснех кожата, особено около триъгълника, все се усещаха, виждаха, драскаха, абе... гадна работа... Освен това, за мен е много голям плюс и това, че спряха да ми никнат подкожно, а от там и грозни ранички, кожата се изглади и ги няма пъпчиците от гъшата кожа.
Мисля си, че фотоепилаторът е за жени със сериозен проблем, а не за такива, дето не знаят какво е да имаш проблем с космите, а просто искат да са още по-съвършени.
И съм леко подразнена от апела: Не си давайте парите на вятъра! (Ако те бях послушала, нямаше да съм толкова щастлива)

# 84
  • И аз не знам къде
  • Мнения: 483
Лелее вдъхнови ме .  Crazy Колкото си го искам сега вече както се казва ще изям ушите на мъжо  Laughing

# 85
  • Мнения: 6
Здравейте. И аз си купих Me My Elos,п реди около месец. Вече си направих 3 процедури и забелязвам, че на места не ми изникват косъмчета😃. Но отидох на почивка и сега съм с тен. Знам, че уреда може да се използва за тъмна кожа, ни дали някой го е пробвал? И има ли някакво по-специално отражение върху кожата?

# 86
  • Мнения: 1
Ще споделя и моя опит от Me My Elos .Използвах го в продължение на 4-5 месеца върху крака,ръце,мишници и горна устна.Резултата беше минимален и дори невидим.Имаше само по десетина изпадали косми.Сега ходя на лазерна епилация.Имам направени 2 процедури до момента и ефекта е невероятен -90% от космите ги няма Joy .Според мен уредите за домашна епилация са загуба на средства и доста по-слаби от професионалните.В центъра в който ходя на всяко посещение увеличават мощността на уреда,защото космите стават по-тънки и по трудно се повлияват от по-малкия интензитет на вълната.

Здравей kaka_mara,
Можеш ли да ми дадеш някаква информация или координати за центъра, в който ходиш? Аз също съм леко скептична към тези домашни уреди, пък и като цяло ме интересува интим и подмишници, за които като гледам няма много позитивни мнения. Благодаря предварително!

# 87
  • Мнения: 2
Здравейте, и аз си купих фотоепилатор, но съвсем скоро. За сега съм направила 1 процедура и мисля да спазвам стриктно инструкциите пък ще видим. На по късен етап ще кажа какви са резултатите, аз лично се надявам да съм доволна.   Laughing

# 88
  • София
  • Мнения: 235
Преди няколко дни си го поръчах от един сайт https://edigital.bg/trajno-obezkosmyavane/fotoepilator-me-touch- … tretirane-p375028 и е на много ниска цена, но не съм поръчвала от там и ми е малко притеснено. Бихте ли ми казали къде в България им е гаранционния сервиз, защото се двоумя дали да го получа ( поръчах го с наложен платеж) . Сайта е унгарски и се притеснявам дали гаранцията му ще важи тук. Изпратих им запитване но още не ми отговарят, а все пак не са малко пари. Ходила съм в салон преди да забременея и имах добър ефект, но след като родих всичко се заличи. Половинката също има мерак да се щрака с него, дано да има ефект, главно ме привлече това, пише че е подходящо и за мъже. Явно ефекта е индивидуален.

# 89
  • Мнения: 4
Моля тези който го използват да споделят колко процента от окосмяването е намаляло.

# 90
  • Мнения: 428
Здравейте от скоро забелязвам, че мъха над горната устна се е увеличил и вече искам да го премахна. Това е и причината, заради която искам да си купя уред за фотоепилация. Искам да ви питам как да го ползвам върху лице, като никога не съм премахвала косъмчета, т.е епилация, а за бръснене да не говорим.

# 91
  • Враца
  • Мнения: 271
Аз не ти препоръчвам да го ползваш за лице. При мен ефектът беше минимален и освен това сега имам ужасни пигментни петна там, където съм го ползвала. Ако все пак решиш да го ползваш - не е необходимо са ги премахваш предварително.

# 92
  • Мнения: 428
Аз си поръчах Silk n infinity 400 000, още не е пристигнал. Много ме е страх от пигментни петна, защото си имам на челото. Дали, ако се мажа с фактор преди процедурата, би ме предпазило?

# 93
  • Враца
  • Мнения: 271
До колкото знам, кожата трябва да е идеално чиста и не трябва да е мазана с нищо преди процедури. Крем с висок дактор се ползва след това постоянно, за да се избегне появата на петната.  Те се появяват от слънцето, а не от уреда  Peace

# 94
  • Мнения: 100
Здравейте, купих си въпросния фотоепилатор. Направила съм три процедури на тяло, а на лице- по два пъти седмично през първите не две , а три седмици ( общо шест пъти) и не виждам абсолютно никакъв ефект. Ако има то това са единични косми. Много съм разочарована. Преди съм ходила на фотоепилация в салон, ефект на лицето имаше от първия път. Дали правилно действам незнам.. бръсна краката и тогава минавам с елоса, повтарям по три пъти и супер бавно става. На лицето обаче не смея бръсна, това е абсурдно! Скубя мустака с пинсета или кола маска, ама баките и брадичката нещо не ми се ще.. вие как се справяте с космите там? И да ви кажа не съм го купувала от сайта им, а от магазин за техника. Уж бил израелски, а като гледам долу на кутията- ,made in China. Съжалих че съм го взела, може би Филипс щеше да е по добра инвестиция. Моля тези които са го ползвали повече време да кажат какви са а резултатите при тях.
 

# 95
  • Мнения: 428
На моя пише, че е произведен в Израел. На коя степен се минаваш? Пробвай като се бръснеш предния ден.

# 96
  • Мнения: 100
На моя пише, че е произведен в Израел. На коя степен се минаваш? Пробвай като се бръснеш предния ден.
На трета, и се бръсна преди елоса и пак нищо. На лицето е кофти.
Много съм учудена защо е китайски..Ще питам в сайта им..

# 97
  • Мнения: 428
Моя не е елос, а silk'n infinity. Започнах с първа и втора степен, защото така пише, но няма да видя ефект. Следващият път ще пробвам трета. Дано има ефект, че няма никакви отзиви за моя.

# 98
  • Мнения: 100
Незнам вече. Аз звънях на посочените телефони в сайта, твърдят че е израелски, но няма как да е с тази лепенка made in China. Вероятно е по израелски патент, но произведен в Китай..... 😣. Много се чудя аз до колко пъти мога да се повтарям на лицето така по два пъти седмично, след като няма ефект... Според мен и двата са от един и същ ранг, май silk'n е пак на syneron.

# 99
  • Мнения: 1
macki dnes  zakupih moq kosmoqd.Minala sam se navsqkade sled nqkolko proceduri shte pisha dali ima efekt.

# 100
  • Мнения: 100
Дами, има ли ефект при някой? Колко пъти третирахте лице и кога изчезна окосмяването там, ако въобще е изчезнало? 🤔

# 101
  • Мнения: 8
Здравейте, мили дами борещи се с неприятните косми, които растат непрестанно.
Взех решение за себе си и съм се спрала на Me my Elos Sleek. Все си мисля, че приставките на другите два модела supreme  и touch са безпредметни. Никъде не попаднах на консумативи, т.е. след 300000 импулса трябва да си купиш нов?
Чудя се от къде да си го поръчам.
Мислех си от тук https://www.krasivotialo.com/me-my-elos-sleek-фотоепилатор-300000.html
Какво е вашето мнение?

# 102
  • Мнения: 24 467
Здравейте, дами.
Съпругът иска да ми направи подарък - фотоепилатор. Но държим да е качествен и ефикасен, с повече опции, да мога да го ползвам за лице, подмишници, бикини зона. Моля препорачайте добра и изпитана марка и модел.
Предварително благодаря.

# 103
  • Мнения: 1
Здравейте,  момичета! Имам Елос от това лято. Вече минах 7 процедури всяка седмица. Впечатленията ми са, че забавя растежът, косъмчетата изтъняват, на места спряха да никнат, но това далеч не е желаният ефект. Установих, че по-добър ефект има ако космите се епилират, а не да се бръснат.
Продължавам с процедури всяка седмица, докато постигна нещо по-близко до очаквания от мен резултат.
Ето това е моделът, който закупих:
ELOS ME 300K SUPER TOUCH (300,000 shots).
И моят е произведен в Китай по израелска технология.

# 104
  • Мнения: 1
Здравейте!Аз ползвам Rio 8000 и съм доволна!Но ,резултът дойде след 2 години последователно еземесечно третиране.За въпросните me my elos поръчах на две приятелки при които еднта е доволна другата не.

Общи условия

Активация на акаунт