FitCurves и мистерията около цените

  • 2 969
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1
Здравейте!!
Натрупах доста излишни килца, наближава лято..и мисля, че е време да се взема в ръце.
Близо до нас има един от така популярните фитнес зали само за жени- FitCurves.
Наясно съм какво представлява, но цената ме притеснява, четох из форумите, но темите са от преди 2-3 години и търся по-актуална информация.
Много ме дразни това, че не се споменава никъде за ценоразписка.
 Някой ходил ли е скоро и наясно ли е какво се случва?

# 1
  • Мнения: 8 881
По спомен е около 80 лв. месечно  Peace

Лично аз съм скептична, но не заради парите.

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 580
На мен ми се отрази добре ходенето там - за 9 месеца свалих към 11см от ханша. Паднах под 100 см, което не знам от кога не се е случвало. Това при мин. 3 пъти седмично посещение.
Имат първоначална такса, върти ми се в главата между 40 и 60 лева. После може да плащаш или всеки месец, което не знам колко е, или на три, което е 117лв, т.е по 39лв/месечно.

На мен ми харесва, защото тренировката е кратка - 30 мин., с около 10-тина мин. разтягане след това. Аз лично нямам за цел релеф и т.н., исках просто да вляза поне малко във форма, че след второто дете положението беше плачевно. Другото - постоянно има инструктор, който следи дали правиш нещата както трябва. Можеш да ходиш колкото пъти искаш седмично, няма ограничение, но аз сколасвам само три пъти.

С една дума - аз съм много доволна. Peace

# 3
  • Мнения: X
не знам дали не би се изтълкувало като реклама, но днес е последния ден от промоция в клуба в кв. Борово - плащаш 1 такса 80лв получаваш + един м. безплатно - https://www.facebook.com/CurvesSouthSofia. С членската вноска +20 лв еднократно - 1 месец неограничен фитнес с инструктор=50лв/месец, което ми звучи много добре.
katjushka - в кой клуб ходиш? 117лв за три месеца - стандартна цена ли е? Това е почти точно както тази "промоция".

# 4
  • Пловдив
  • Мнения: 580
О, аз съм в Пловдив, ние тук си имаме само един клуб. Grinning
117 лв за 3 месеца плащам откак съм започнала, т.е. от една година вече.
Цените не би ли трябвало да са едни и същи навсякъде?

# 5
  • Мнения: X
не знам  Simple Smile
твоите постижения са вдъхновяващи, браво, ще видим на мен как ще ми се отрази  Party

# 6
  • Пловдив
  • Мнения: 580
Благодаря, благодаря! Blush

# 7
  • Мнения: 110

katjushka, ходиш ли още?доволна ли си? цените същители са?

# 8
  • Пловдив
  • Мнения: 580
Ходя, да. Доволна съм, въпреки, че взех да си качвам килата, ама то не е от фитнеса, трябва си и диета, а на мен хич не ми се занимава Mr. Green. За мен е идеалното раздвижване и натоварване, защото и ми е под носа почти. Цените са си същите все още.

# 9

Общи условия

Активация на акаунт