ПАРИЖ 10

  • 57 721
  • 736
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 20 078
Хахахах,  много сладко

# 706
  • София
  • Мнения: 692
 newsm78 На мен май не ми харесва много...

# 707
  • Луната
  • Мнения: 3 220
Да ви покажа новата фасада на "катинарения" мост  Laughing

Можеше повече фантазия да се вложи...  Laughing


Последна редакция: пт, 05 юни 2015, 20:02 от Woman^In^White

# 708
  • София
  • Мнения: 2 043
Някак новата визия на моста не се връзва с атмосферата на Париж.

# 709
  • пак на Рив Гош
  • Мнения: 4 333
На мен пък ми е симпатично  Peace
Иначе, те и колоните на Бюрен, кулата на Монпарнас и пирамидата на Лувъра не се връзват с атмосферата на Париж, ама вече са неизменна част от нея  Laughing

# 710
  • Мнения: 6 031
Аз в началото много се зачудих на това решение, но после ... нали това е моста на изкуствата.  Laughing

# 711
  • пак на Рив Гош
  • Мнения: 4 333
Тъй или иначе, ще е временно. После ще сложат прозрачни пана.
Между другото, предполага се, че броят на свалените катинари само от този мост е между 700 000 и 1 милион (тегло 45 тона).

# 712
  • Мнения: 6 031
Тъй или иначе, ще е временно. После ще сложат прозрачни пана.
Между другото, предполага се, че броят на свалените катинари само от този мост е между 700 000 и 1 милион (тегло 45 тона).
Роца, прочете ли някъде докога ще останат тези шаренийки.  Laughing

За катинарите и за прочетох и се изумих!
А колко ключета са заминали в Сена...

# 713
  • пак на Рив Гош
  • Мнения: 4 333
Мимии, в "Le Parisien" писаха, че ще останат до есента.
Ще можеш да ги видиш  Wink, Роже и той  Laughing
За ключовете не ми се мисли... Сена ще има да влачи железни йони години наред.

И да не е само катинарен спам, ако някой се интересува, в изложбения център на Porte de Versailles до края на август гостува една от репликите на пещерата Ласко (Lascaux) с праисторическите рисунки.
http://www.lascauxaparis.com/
За пуристите, които не искат да посещават реплика, само ще кажа, че оригиналът е затворен за посещения от има-няма над 30 години, може да се види само входът му. Дори на място се посещава реплика.

# 714
  • Мнения: 6 031
Роца, златна си!  Hug    bouquet 

# 715
  • София
  • Мнения: 2 147
Роца, да не си помислиш, че само Мимии Hug мисли така. и аз напълно я подкрепям Peace. И за моста, и за пещерата, и за всичко друго Grinning
Роца, златна си! Hug   bouquet

# 716
  • Мнения: 6
Здравейте искам да попитам дали мога да си купя билети за Айфеловата кула от този сайт

http://www.francetourisme.fr/paris-sightseeing-tour/eiffel-tower … seine-cruise.html

Тъй като от оригиналния пробвам, но ми показва че всички дати са изчерпани и светят в червено за началото на Август месец. Според вас от този другия сайт дали всичко ще е наред там са по-скъпи до 2 ниво € 20 много се притеснявам не предполагах, че 2 месеца по-рано няма да има места, а на опашката там не знам дали ще успеем като чета вашите коментари. Моля препоръчайте  ми от къде мога да си намеря билети и как да постъпя. Благодаря предварително

# 717
  • Мнения: 6 031
Здравейте искам да попитам дали мога да си купя билети за Айфеловата кула от този сайт

http://www.francetourisme.fr/paris-sightseeing-tour/eiffel-tower … seine-cruise.html

Тъй като от оригиналния пробвам, но ми показва че всички дати са изчерпани и светят в червено за началото на Август месец. Според вас от този другия сайт дали всичко ще е наред там са по-скъпи до 2 ниво € 20 много се притеснявам не предполагах, че 2 месеца по-рано няма да има места, а на опашката там не знам дали ще успеем като чета вашите коментари. Моля препоръчайте  ми от къде мога да си намеря билети и как да постъпя. Благодаря предварително
Можете да си купите, но ... моя съвет е да не бързате.
Когато пуснат билетите за определена дата те бързо свършват, но винаги пускат допълнително билети - следете редовно сайта на Айфеловата кула.   Laughing
От агенция, каквато е оказаната от вас,  винаги можете са ди купите.

# 718
  • Варна
  • Мнения: 3 387
Нашите дати са 21-25 юни, от началото на април проверявах редовно, и все бяха изчерпани. Преди няколко дни започнаха да се появяват отделни дати и часове за юни, а снощи се появи и 24-ти юни, до втория етаж. Успях да купя и вече дишаме по-спокойно Simple Smile)) Че с 4 деца определено нямаше да чакаме на опашка  Laughing

# 719
  • Мнения: 925
Аз гледам,че и за септ.вече продават! Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт