разни проблемчета на мами с коремчета ;)

  • 1 116
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 270
на 3 март според овулацията ти си била в 5 седмица и малко, това се е видяло на ехо-то, макар че е много дребно, е възможно да се хване. Според ПРМ си била в 7г.с.
така е.щом ти е нередовен цикала док.се е ориентирал по датата на овулация Ето тук може да си изчислиш сама според ПРМ/LMP/  и според овулацията/Conception Date/ в коя седмица си  http://www.amazingpregnancy.com/timeline/index.phtml

# 16
  • Мнения: 109
Честита радост!
За г.с. доста са ти писали, затова минавам на въпроса с потенето! В началните месеци (до средата на 4м.) имах нехарактерно такова, но чак със странна миризма не мога да го опиша!Беше неприятно.
На корема ми се бяха появили косъмчета като една пътечка (от слабините до пъпа) и докато се чудех как,и кога да ги махна, те взеха, че сами изчезнаха!!!!
Окосмяването ми по останалите части на тялото е едва 10% от предишното, което е просто чудесно Laughing.

# 17
  • София
  • Мнения: 3 390
Моето окосмяване не мисля, че се е променило, но съм чувала няколко бременни да се оплакват от засилено окосмяване на коремчето.

# 18
  • Мнения: 5 391
Честито  bouquet
Моето окосмяване изчезна на всички места, мога по 2 месеца да не се обезкосмявам, единствено на корема ми се позасили.

Общи условия

Активация на акаунт