Прически за малки мъже

  • 21 225
  • 81
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 897
Чак пък горкото дете.Аз пък синът ми искам да има такава ако имаше права коса.Да тип паничка е,но от тези,които винаги ще са модерни.Ето такава тип паничка аз не понасям:
 

# 16
  • София
  • Мнения: 18 754
като малко книжно плъхче  Joy

# 17
  • Мнения: 11 573
Не ме разбра. Просто  беше нескопосано моето подстригване, затова казах че е "горкото". Mr. Green

# 18
# 19
  • Мнения: 459
http://www.detskistil.com/2010/10/blog-post_9113.html
Ето ви идеи за прически на момчета.
Моето момче седи при фризьорката,подстригваме го с ножица.
Сега сме решили да му оставим малко дължина на косата.Лятото като почнат жегите може би пак ще го минем с машинката.

# 20
  • Мнения: 2 141
За сега сме 1ви номер с нашинката.
Не знам като порасне още малко какво ще ми щукне, но най-обичам ниско подстригана "прическа".

# 21
  • Мнения: 55
Моето момче е на 1г 8м, досега не е подстригван никога. Роди се с коса. Около годинката косата се накъдри и затова не искам да го подстригвам, страх ме е , че после няма да е пак къдрав /поне дузина човека се изредиха да ми казват, че след подстригване косата на децата им с ее изправила/

Мъжа ми иска да го подстригне нула номер, което за мен е безумно. Според него със сегашните къдрици малкия приличал на мечок  Sad  Но вече косата му пада над очите и виждам , че пречи, но не смея сама с ножицата да режа бретона, че да не стане гаф

# 22
  • Мнения: 6 365
Някъде от 4-годишен го водя на фризьор, за да свикне. Косата му расте много бързо, по едно време беше със среднодълга, но му беше горещо.

Сега дори сам знае да си поръчва прическата- донякъде с машинка, а горната част дооформена с ножица и с филиран бретон. При подстригване по един път давам да му сложат разреден с вода гел и да го направят на таралеж, радва се, иначе нищо не му правя косата.

# 23
  • Мнения: 50
Малкия е на малко повече от 11 месеца, а косата му е доста дълга и го дразни - можем ли да го подстригваме вече?

# 24
  • Мнения: 210
Малкият е на 8 месеца,роди се с доста коса,която във времето се смени и стана доста по-светла...На два пъти го подстиргвах (силно казано   Laughing ),но той изобщо не стои...А определено вече има нужда от подстрижка,и то от професионалист  Mr. Green ,но май ми се струва малък за фризьор...Какво ще кажете?

# 25
  • Варна
  • Мнения: 25 311
На моя син е нещо такова:

но по-дългичка отгоре.
bru_netkata
според мен е малък за фризьор, моята фризьорка беше казала поне на годинка да стане, за да стои мирно. Макар че пак е относително колко ще стои Mr. Green
Iva_07,
защо да не може, от всяка възраст може. Пречки няма.

# 26
  • Мнения: 2 141
Iva_07 и bru_netkata Моят син започнах да го подстригвам сама с машинката още на 4тия месец понеже косата му беше от типа "тука има - тука нЕма" и беше много рехава...
Имам изкарах фризьорски курс, но ме бива само с машинката Joy за това си позволих у дома да му направя подстрижката и то така си остана.. сама го оправям. Но ако не можех щях да го закарам при моите фризьорки - има детска седалка направена като кола и децата съм забелязала, че много стоят и се занимават.
Тази вечер пак ще се подстригваме, че оставих косата да порасне заради кръщенето /нали режат косичка, а при нас нямаше да има от къде/, но тази вечер ще сме 1ви номер Wink

# 27
  • Мнения: 11 028
Аз ще ползвам услугите на фризьор. Не мога да подстригвам и няма да се уча върху детето. Simple Smile

Момченцето на наши приятели е с дълга права коса до раменете. На един детски рожден ден майката се шегуваше да внимава като ги обличат с карнавални костюми, за да не го направят на принцеса.  Simple Smile

# 28
  • Мнения: 50
Моят е много див и не знам как ще стои някой да го подстригва Simple Smile

# 29
  • Мнения: 2 141
Ива_07 аз действам в банята. Не знам вие как се къпете, но аз го къпя в гарненце и под душа.
Преди да го намокря минавам с машинката и в същото време му давам някоя играчка да седи мирен 1 минута, то толкова ми трябва с неговата "буйна грива" hahaha
А вече, ако искаш на фризьор... предполагам си имат техните си начини да го "усмирят" Simple Smile

Харесах си една прическа дори от тук, ще се пробвам да я постигна с машинката малко по-малко с течение на времето.
3тата от горе на долу. Благодаря на kerina   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт