Марки детски храни!

  • 15 892
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 15 222
Каши-Фризокрем и Слънчо.
Адаптилано мляко-Аптамил.
Почти не съм давала готови пюрета-правех домашни (включително и плодовите). Давала съм много малко готови-рибните на Семпер и когато в детската кухня е имало плодови на Фрутек.

# 16
  • Мнения: 3 932
Слънчо, Нестле, Ганчев, Гербер...

# 17
  • Мнения: 8 505
За пюрета-Гербер,Семпер,Фрутек и супите на Нестле.
Каши-Хумана,Милупа,Блевит (на Ордеса).
Млека-Нутрисия и Ордеса (за АЕ и АR млека).

# 18
  • Бургас
  • Мнения: 822
в този случай за мен не важи лозунга "Избери българското"

# 19
  • Мнения: 27 524
Да гласуваме,ама как?Като съм гласувала един път и повече не ми излиза опцията... Thinking

# 20
  • Мнения: 2 885
Да гласуваме,ама как?Като съм гласувала един път и повече не ми излиза опцията... Thinking

Нали има две анкети - в другият клуб гласувай само за Бледина, аз си сумирам гласовете после.

# 21
  • София
  • Мнения: 6 743
Хип, Плазмон, Ганчев, Ам-ам, Слънчо, Семпер, хаме - това са които съм ползвала най-често, като преобладава Ганчев.Пробвла съм и други, но не ги броя, защото са били еднократно използвани. Hug

# 22
  • Мнения: 3 042
Аз ползвам и  плодови пюрета на HELLO . От тях купувам "манго" и "круша", но има още видове. Тях ги купувам от БИЛА, иначе не съм ги виждала по другите магазини при нас. В сайто виждам, че има и сокове, но при нас не съм ги намирала.
Ето линк към сайта на HELLO: http://www.lineaslovensko.sk/
А ето и линк директно към пюретата:
http://www.lineaslovensko.sk/3001060_SK.html

# 23
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Ганчев Peace

# 24
  • Мнения: 1 178
АМ - Алете(Нестле)
Каши - Милупа, Хип, Хумана
Пюрета - Хип, Алете, Бебевита, но наскоро опитах и Миласан и съм много доволна, даже ги предпочитам пред Бебевита, продуктите са био и имат много приятни комбинации.

# 25
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Аз съм пробвала почти всички пюрета, които има на БГ пазара и българско производство и вносни; искам детето ми да свиква с всякакви вкусове Wink, като съм наблягала на пюретата Ганчев Simple Smile
от кашите - най-предпочитаната марка е Беби, но и Blevit допадат много на дребния; пробвах и кашите на Слънчо, но малкият много повръщаше от тях, затова ги спрях
А кускусът на Плазмон е страхотен Peace

# 26
  • Мнения: 655
в този случай за мен не важи лозунга "Избери българското"

И при мен е така. Кашите, които купувам са на Хумана - бебо направо се изтрепва да яде. Пробвах и Слънчо, но са пълна отврат.
АМ - Аптамил 3.
Пюретата си ги правя вкъщи, откакто в пюре на Мандев открих част от чувал. #Cussing out

Общи условия

Активация на акаунт