Искам да кажа ... (23)_09.02-15.02

  • 81 382
  • 2 842
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 3 868
Нино, ей такъв сняг обичам, ама при нас, в Бургас никога не става така. И като вървиш да ти хрупа. Да не кажа, че от две години не е валяло така, че да натрупа.

Светълчо, мерси за снимката.   bouquet Сега ще чакаме бебето.

# 136
  • Мнения: 2 658
Нино, много красив снежен почерк вадиш. Simple Smile

Измръзна ми показалеца  Laughing



Един виц по този повод.
Снежна вечер. Младеж изпраща девойка до дома ѝ. На сутринта бащата става и вижда изписано с урина послание "Обичам те". Ядосан казва на майката колко е невъзпитана дъщеря им. Жената се учудва каква е вината на момичето, след като момчето е свършило работата. Бащата казва "Защото това е нейният почерк".

# 137
  • София, Младост
  • Мнения: 2 416
Аз май само понеделнишки успявам да се включва  Hug и повечето теми, по които имам нещо да кажа минали-зминали  Embarassed
Нино, страхотно е при вас  Hug
По принцип и аз обичам снега, ама в петък вечер ми дойде малко нанагорно - бях записала час за лекар на децата в 18:30, тръгнахме в 17:50 и стигнахме благополучно в 19  ooooh!. Час и 10 мин. от Младост до Симеоновско  Crazy

# 138
  • Мнения: 9 487
Добриутро ~
~
Човек докато се наспи и хоп! 10-на стр. нова тема сте изписали  Mr. Green

ПО темите да кажа: обожавам Славин на мен ми е фаворит в самото начало и тая вечер съм се заредила с телефона и пуканките пред телевизора  Laughing

Джой иска да пуска тема за късите поли и възрастта за носене на въпросните  Mr. Green

# 139
  • Мнения: 1 525
Мразя да ме убеждават разни хора колко е хубаво нещо си.
Обаждат ми се по телефона миналата седмица. Някаква жена. Обръща се към мен по име  newsm78
Била от не знам си коя фирма, представител на не знам си какви екологични препарати за почистване.
Правили проучване и аз съм имала невероятния шанса да попадна сред хората, които анкетират  newsm78
Прекъснах я, че няма желание да я слушат.
А тя продължава с молба - само няколко секунди ще отнеме анкетата. За да не досаждам на хората в стаята - казах "ок".
4-5 въпроса. Отговорих едносрично.
Благодариха ми.
Знаех си, че:
Днес ми се обаждат. Ти да видиш каква съм късметлийка! На мен се паднала честта да дойдат у нас и да ми изчистят по избор нещо - прозорец, килим и т.н. В удобно време.
Еее, не. Прекъснах я рязко и обясних, че предишния път съм се съгласила за "бързата" анкета. Но не желая повече да ме занимават с глупости. Знам за какво става въпрос. Преди години пак така ме омайваха на домашен телефон обаче.
И като започна тази жена - ама вие не знаете какво изпускате. Ама вие това, ама вие онова.
Ми да, изпускам си този "невероятен" късмет  Crossing Arms

# 140
  • Мнения: 4 199
У нас идваха. Изчистиха ми с прахосмукачка килимите и матрака, казаха че струва 2 бона и ги изпратих по живо, по здраво.

# 141
  • София
  • Мнения: 23 128
Момичета, дайте някакви предложения за читав матрак. Ще си купуваме нов за спалнята, обаче цените направо ме разтърсиха. Гледам, гледам и под 2 000 лв не виждам.  Shocked Аз ли не съм в час или попадам на някакви безумия. Изпотих се чак. Ще хвърля дюшек отгоре, ако трябва, ама толкоз пари за матрак няма да дам, та каквото ще да става.  Crossing Arms

# 142
  • Варна
  • Мнения: 10 631
От трите грации кацнали най-горе се разпознавам в средната, само че нямам пера в косите / щях да напиша в ушите.../, но съм хвърлила око върху пола цялата в пера  Mr. Green

И без това подозирам, че има моменти, в които мъжът ми ме мисли за патка, поне да е обосновано мнението му, с перната пола  Mr. Green

# 143
  • Мнения: 9 487
Момичета, дайте някакви предложения за читав матрак. Ще си купуваме нов за спалнята, обаче цените направо ме разтърсиха. Гледам, гледам и под 2 000 лв не виждам.  Shocked Аз ли не съм в час или попадам на някакви безумия. Изпотих се чак. Ще хвърля дюшек отгоре, ако трябва, ама толкоз пари за матрак няма да дам, та каквото ще да става.  Crossing Arms

Ихаааааа 2000лв. за матрак?  Shocked Ние дадохме 200лв., аз държах на дунапренен,много ми е удобен ама дойде заедно със спалнята, трябва да питам ММ от коя фирма и дали вървяха заедно  newsm78

# 144
  • Мнения: 2 658
Момичета, дайте някакви предложения за читав матрак. Ще си купуваме нов за спалнята, обаче цените направо ме разтърсиха. Гледам, гледам и под 2 000 лв не виждам.  Shocked Аз ли не съм в час или попадам на някакви безумия. Изпотих се чак. Ще хвърля дюшек отгоре, ако трябва, ама толкоз пари за матрак няма да дам, та каквото ще да става.  Crossing Arms

Наскоро си взехме Магнифлекс. Много е удобен. Двоен, голям. Предишният беше с пружини, с удоволствие го изхвърлих.

# 145
  • Мнения: 4 199
Тони, къде гледаш бе, човече Shocked
Мис, засичала съм, обичаш модата ти Simple Smile

# 146
  • Мнения: 15 091
Тонка, къде ги гледаш 2000 лева. Има и за по-малко пари, ако държиш на супер-екстра-фешън, може и да дадеш 2000 лева, но има и добри, за по-скромни пари. Друг е въпросът, ако спалнята ти е с нестандартни размери.

# 147
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 252
Нашият латексов на Екон струваше 600 преди 5 години. Тогава ми се струваха много, ама не можах да харесам на лягане друг. Обаче ни е много удобен. 2000 е е*си цифрата Rolling Eyes

# 148
  • Мнения: 423
maybe June , от теб чакаме "Искам да кажа" на пясък  Laughing
С удоволствие , само трябва да отскоча  до морето .  Hug

Нашия матрак е пенолатексов / не съм сигурна дали така се пише думата/ , вече го ползваме 8-ма година . Взехме го по препоръка на приятелка , която се занимава с обзавеждане .
Тогава струваше около 600 . Много сме доволни .

# 149
  • София
  • Мнения: 23 128
Жади, аз съм определила бюджет до 1000 лв. за матрак, но до момента просто не откривам такъв. Вчера ходихме до ИКЕА, ама там нали са много спешъл и нямат нашия размер.

корделия, ще ги проверя веднага.  Peace

Джуле, мъжът ми се обади и каза, че до офиса им има матраци Happy dreams. Проверих им цените, ама сори, за тия цени трябва да ми го загънат с Киану Рийвс.  Mr. Green После проверих матраци Тед - попадам на 529 лв за кв.м. И направо откачих!

Sunny29
, държа да ми е удобен и пухкав. Спалнята ми е със стандартен размер 160/190.

Елит, и този твоя ще го проверя.  Peace

Благодаря ви.  Hug Дано скоро да се поФаля с удобно легло.



Общи условия

Активация на акаунт