Питанка за чашите със стоп-клапа

  • 1 164
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Сам се научи за около 2 дена от Авентската чаша със зеления накрайник, беше на 7 месеца, а като стана на годинка сме с неразливаща със сламка на Нуби, научи се от първия път  Grinning

# 16
  • Мнения: 4 406
известно време служеше за чесалка и аз я прибрах.изведнъж се научи да пие със сламка когато беше на 1 г. сега  ползваме  чашата с накрайник само за през нощта за чай

# 17
  • Мнения: 138
Ясно, ще и я предлагам, пък току виж и просветне  Simple Smile

# 18
  • Мнения: 1 809
Не съм я учила, просто й хареса. Имаме чашка на Авент. Мие се изключително лесно Peace
newsm10

от няколко месеца сме на чашата със сламка, от обикновенна чаша се залива и се дави много  Confused та рядко й предлагам  Peace

И много ви моля, не всички деца са еднакви, така че не е задължително да им хареса с клапа или не .
Както пък аз съм против това детето до 2г да се мъкне с шише-биберон  Wink
Давенето въобще не идва от клапата,за сведение  Laughing

# 19
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Сам "откри" как става номера към годинка и нещо

# 20
  • Мнения: 952
Аз също не съм учила Вики да пие от тая чаша но в началото и той много и се мръщеше. Първо му купих някаква на Бертони ама той само си удряше зъбчето в нея а и накрайника и беше дебел и явно не е било и удобно да го засмуче. Сега ме купих на Авент и нямам проблеми.

# 21
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
Как научихте бебетата Ви да ползват тези чаши?

Ами моят така и не се научи Mr. Green
Има три и така и не се научи

# 22
Ние си купих ме преди няколко дена и сега я имаме за чесалка защото ни никне зъбче.Но има желание да се научи и голямо хапене и смучене пада  Laughing

# 23
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Моят син също не я иска тази чаша; спрях да го пробвам, ми той само при вида й и почва да реве...
И без нея ще минем Simple Smile

# 24
  • UK
  • Мнения: 1 334
ами тя като стана на 7 месеца отказа биберона и аз използвах момента и спрях да и давам вода от шише. давах и от такава чаша. и тя я смучеше като биберон, но като повдигнеш малко чашата водата си стига до нея. в началото не можеше да си я държи и я хвърляше на земята, сега и я оставям някъде на близо и тя си ходи, взема си я и пие, когато иска.

Общи условия

Активация на акаунт