Перилни препарати и омекотители - 29

  • 63 308
  • 721
  •   1
Отговори
# 675
  • Пловдив
  • Мнения: 41 017
Привет!
Похвалиха ми някакъв течен прах за цветно,турски.Казва се АВС,3л. е опаковката.Някой да е ползвал?

# 676
  • Мнения: X
Привет!
Похвалиха ми някакъв течен прах за цветно,турски.Казва се АВС,3л. е опаковката.Някой да е ползвал?
Аз съм го виждала ,има и омекотител такъв .
 Не съм купувала . И на мен ще ми е интересно да чуя мнение. Най -вече Гес Simple Smile
Благодаря !

# 677
  • Русе
  • Мнения: 7 090
Аз съм ползвала АВС за черни дрехи, 2 или 3 бутилки. Какво да кажа? Нещо не намирам разлика между Персил, Бинго, Сано и АВС за черни дрехи.  newsm78 Аз ли съм сбъркана, ама като започне някой да хвали определен прах и се замислям върху това Joy

# 678
  • Мнения: 5 209
Нали по принцип трябва една и съща работа да вършат.

# 679
  • Русе
  • Мнения: 7 090
Нали по принцип трябва една и съща работа да вършат.
Е, да де, ама цените им са в различен диапазон.

# 680
  • Пловдив
  • Мнения: 41 017
Аз все пак купих за проба,този за цветното...За 2-3 пранета съм доволна.
Продавача ми каза,че е на нивото на Персил,пак турския. Rolling Eyes

# 681
  • Мнения: X
Турският Персил е имитация ли ? / Тук има магазин с насипен прах турски ,беше затворено и не можах да разгледам , но и не е препоръчително да вляза - щеше да си докарам пристъпи от кашлица , запушен нос и зверско главоболие ./
  Помня преди години веднъж купих насипен прах и не бях хич доволна.

# 682
  • Пловдив
  • Мнения: 41 017
Аз за течен говоря... Peace

# 683
  • Мнения: 500
Тук доста често се споменава "спрея на Лидл за петна". Може ли снимка, защото нали следващата седмица ще има разни препарати там, евентуално да го купя. Подозирам, че не е от постоянния асортимент.

# 684
  • София
  • Мнения: 2 296
Тук доста често се споменава "спрея на Лидл за петна". Може ли снимка, защото нали следващата седмица ще има разни препарати там, евентуално да го купя. Подозирам, че не е от постоянния асортимент.
4 стр. от онлайн брошурата - бялата бутилка с пръскачка за 2,99 лв.


А и да добавя впечатления от Формила за вълна и деликатни - и той не успява да се справи с петната от кал по грейката на детето, въпреки че ги третирам с въпросния спрей на Лидъл. Остава да стои замазано по ръбовете и шевовете Sad Добре че догодина няма да я ползваме, но ми се ще да намеря някакво лесно решение за изпиране все пак.

Последна редакция: пт, 13 мар 2015, 18:05 от Ev_e

# 685
  • Мнения: 500
Много благодаря, незаменими сте!

# 686
  • Мнения: X
В сайта спрейове за петна са тези http://www.lidl.bg/bg/513.htm?action=showDetail&id=20116  , но не са за дрехи , а за килими и белият е за пластмасови повърхности :
 "Препарат за почистване на петна
2,99 лв. 750 мл/бр.

    Различни видове:
    1) За почистване на изкуствени повърхности
    2) За почистване на всички видове килими

"
Оксигела е за петна  http://www.lidl.bg/bg/513.htm?action=showDetail&id=20089   /ама не е спрей/ .
  А въобще имало ли е такъв спрей !?

# 687
  • Мнения: 69 291
Да, има, с картинка бяла риза /якичка/.. С пулвелизатор е. Peace

# 688
  • Мнения: X
Да, има, с картинка бяла риза /якичка/.. С пулвелизатор е. Peace
Няма го в сайта или аз го пропуснах .
 Брошурата я получих и е в доста орязан вариант и като страници и като формат.
 Редактирам се - видях го .  Grinning

# 689
  • София
  • Мнения: 39 123
Има промоция на Силан в ДМ. Чак ме е яд, че вече имам други омекотители.

Общи условия

Активация на акаунт