Списание "9 месеца" или списание "МАМА"?

  • 2 634
  • 59
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 042
Купувала съм и трите. От сп." Мама" съм си купувала само няколко броя. Повече ми допадат "9 месеца" и "Моето бебе и аз".

# 16
  • Мнения: 1 237
Вземала съм и от двете списания,но честно казано ,след като " имам " този безценен форум,списания не ми трябват.Пък и много често статиите в тях са идентични.

# 17
  • Мнения: 10 758
Когато бях бременна с дъщеря ми, а и след като я родих, си купувах само "9 месеца".Продължавах да го купувам, въпреки, че щерката беше вече на 5 г.После забременях втори път и започнах да си купувам "Мама" и "Моето бебе и аз".От няколко месеца не купувам нито едно от трите.Станаха ми безинтересни.Едно и също нещо пишат.

# 18
  • София
  • Мнения: 1 750
Купувам си и двете списания, но определено "МАМА" е много по-добро. Лично на мен ми харесва повече.
А това, че информацията се повтаря е нормално, защото са специализирани и обикновено читателите им започват да ги купуват в определен период от живота си, а после вече нямат нужда от тях. Вие нали не си купувате списания за риболов, ако не сте запалени рибари?!

Да - Интернет дава много информация, но не може да се сравнява със статиите в списание, и обратно. Просто и двете медии си имат предимства и недостатъци. Т'ва е все едно да сравнявате краставица и ягода - и двете са храна, ама с различен вкус  smile3503

# 19
аз съм на мнение,че щом имам нет няма смисъл от списания

# 20
  • Den Haag
  • Мнения: 1 845
От форума черпа най- вече информация, но обичам да чета и книги и списания свързани с бебето,а и при първа бременност всичко ми е толкова интересно постоянно научавам нови неща.

# 21
  • Мнения: 2 271
Докато бях бременна четях и двете списания.

# 22
  • Мнения: 1 930
Докато бях бременна- " 9 месеца", само веднъж разглеждах "МАМА"- не ме впечатли.

# 23
  • Мнения: 2 885
Купувам понякога само "Моето бебе и аз" заради удобния формат.
Взимам понякога от приятелки "МАМА" и "9 Месеца".
Но напоследък нито едно списание не ми харесва.
Като се пишат глупости и се ядосвам.... smile3527
От нета по-добро няма.

# 24
  • Мнения: 1 382
Нито едното,нито другото,пълни са с реклами

# 25
  • Мнения: 379
В началото купих и трите списания,но лично на мен най- много ми допада ''Моето бебе и аз". Всеки човек има различен вкус и му допада различна литература smile3529

# 26
  • Мнения: 941
докато бях бременна си ги купувах и трите но към края не бях във възторк темите почнаха да се повтарят но всичко е въпрос на вкус сега като ми потрябва някяква инфо мога да прелистя и да се консултирам

# 27
  • Бургас
  • Мнения: 1 470
Четях и Мама и 9месеца с първото знам как се чустваш и аз исках всичко да прочета ама наистина пишат еднакви неща понякога моят съвет е да преглеждаш темите и където има повече неща които те вълнуват си купи него,иначе в нета можеш да ги преглеждаш частично и Мама и 9 месеца.

# 28
  • Мнения: 432
Аз предпочитам "9месеца",още от бременна."Мама" ми е някак скучно.

# 29
  • Мнения: 2 407
9 месеца!Много ми харесват статийте и ми е по интересно!

Общи условия

Активация на акаунт