Ш-н за матиране на руса коса

  • 5 964
  • 36
  •   1
Отговори
# 15
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 332
   Здравейте и от мен!
По темата: аз ползвам маската на avon за руса коса с матиращ ефект, тя е такава лилава и ефектът от нея е наистина добър,  newsm03.При мен поне действа

# 16
  • Мнения: 56
Днес се загледах в балсама-оцветител на Лонда, и продавачката ми предложи шампоан за матиране Jalyd - tonlight. За първи път виждам нещо подобно, но си го купих все пак. Струва 9.5о  - самата течност вътре е тъмно лилава, и самият ш-н се води "анти-жълт" Исках да питам някой дали е ползвал това чудо, аз още не съм, но веднага щом придобия впечатления - ще кажа.

]

За това ли става въпрос? Jalyd доколкото разбрах е италианска марка!!!

Последна редакция: сб, 11 мар 2006, 17:52 от Starlet

# 17
  • София
  • Мнения: 10 310
Valeria, от къде си купуваш продукти на Виталити?
Аз лично от балсама на Лонда не съм доволна, при мен не вършеше работа...
Аз реших да спра да се боядисвам, че е естествения ми цвят е пепеливо рус, ама от червеното ми остана меден оттенък и искам някак да го матирам  ooooh!

# 18
Аз съм доволна от балсамите на престиж, но остатъците от чержена коса не могат да се махат с балсам за руса коса.

# 19
Извинете ме за грешките, просто не съм свикнала да пиша с българските букви

# 20
  • София
  • Мнения: 10 310
Аз съм доволна от балсамите на престиж, но остатъците от чержена коса не могат да се махат с балсам за руса коса.
Не съм казала че искам да махам остатъците от червеното!!!! Просто искам да  матирам огненото  Wink


Извинете ме за грешките, просто не съм свикнала да пиша с българските букви
Можеш да си редактираш постинга от бутона в дясно  Laughing

# 21
Шампоана е супер newsm10 newsm10 newsm10
Купих си го от едно изложе в София,носега не мога никъде да го намеря! Sad

# 22
  • No Line On The Horizon
  • Мнения: 2 738
4baby, не казваш дали си доволна. Хайде, чакаме отзиви.

# 23
  • Sofia
  • Мнения: 3 566
Valeria, от къде си купуваш продукти на Виталити?

nad_tab, можеш да ги вземеш от всеки салон, който работи с техните продукти, иначе офиса им се намира в първата или втората пресечка на бул. Витоша след Аптека, ще видя точно адреса и ще ти го кажа.

# 24
  • Мнения: 5 299
4baby, не казваш дали си доволна. Хайде, чакаме отзиви.
Днес ще го пробвам и ще пиша, но малко се съмнявам, че ще има ефект от първия път Laughing А и скоро си боядисвах косата, и нямам кой знае какво жълтаво, но ще се от4ета по-късно Mr. Green

# 25
  • Мнения: 56
Днес ще го пробвам и ще пиша, но малко се съмнявам, че ще има ефект от първия път Laughing А и скоро си боядисвах косата, и нямам кой знае какво жълтаво, но ще се от4ета по-късно Mr. Green

4bab, за този шампоан на картинката от моят постинг на предната страница ли става въпрос? Или за Лонда? Аз също чакам с нетърпение отзиви за ефекта (ако не е Лонда) защото съм руса  Simple Smile А от Лонда не съм кой знае колко доволна за съжаление.

# 26
  • София
  • Мнения: 10 310
Днес ще го пробвам и ще пиша, но малко се съмнявам, че ще има ефект от първия път Laughing А и скоро си боядисвах косата, и нямам кой знае какво жълтаво, но ще се от4ета по-късно Mr. Green

4bab, за този шампоан на картинката от моят постинг на предната страница ли става въпрос? Или за Лонда? Аз също чакам с нетърпение отзиви за ефекта (ако не е Лонда) защото съм руса  Simple Smile А от Лонда не съм кой знае колко доволна за съжаление.
Нали в първия си постинг 4baby е написала че не става дума за Лонда!
4baby а от къде си купи този шампоан?

# 27
  • Мнения: 56
4baby,от кой магазин си го купи този матиращия шампоан?
От търговския център на Олимпа, в дъното на тунел4ето има парфюмерия - направо не ми се излизаше Blush

4baby е написала в предишен постинг

# 28
  • София
  • Мнения: 10 310
4baby,от кой магазин си го купи този матиращия шампоан?
От търговския център на Олимпа, в дъното на тунел4ето има парфюмерия - направо не ми се излизаше Blush

4baby е написала в предишен постинг
Хайде сега да се намери и някой дето го е виждал и в София, че до Русе  Mr. Green

# 29
  • Мнения: 5 299
Днес ще го пробвам и ще пиша, но малко се съмнявам, че ще има ефект от първия път Laughing А и скоро си боядисвах косата, и нямам кой знае какво жълтаво, но ще се от4ета по-късно Mr. Green

4bab, за този шампоан на картинката от моят постинг на предната страница ли става въпрос? Или за Лонда? Аз също чакам с нетърпение отзиви за ефекта (ако не е Лонда) защото съм руса  Simple Smile А от Лонда не съм кой знае колко доволна за съжаление.
Абсолютно същият е да Flutter


Цял ден се подвъртам и се каня да вляза в банята, ама сега отивам - после ще пиша Blush

Общи условия

Активация на акаунт