На море в Турция - тема 36

  • 86 308
  • 737
  •   1
Отговори
# 135
  • Русе
  • Мнения: 1 843
Здравейте!
От 2011 не сме почивали в Турция и все още обмисляме дали тази година да не сме отново там. Моля за по-пресни впечатления, ако някой има такива от Роял Уингс - Лара. Не сме били в Белек, така че и за там позагледах хотели. Прочетох много добро мнение на първа страница за Папилон Зюгма, Ела Куалити. Не съм се спряла на хотел конкретно, но ще трябва бързо да реша, ако искам да хвана последните ранни записвания.

# 136
  • Мнения: 5 459
Аз започнах нещо да се изнервям......Миналият четвъртък изпратих данните на Дорис и още нямам никаква информация. И те ли са така "пъргави" като Ориент  Crossing Arms

# 137
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Аз започнах нещо да се изнервям......Миналият четвъртък изпратих данните на Дорис и още нямам никаква информация. И те ли са така "пъргави" като Ориент  Crossing Arms

Е, прояви малко разбиране  Grinning Обади им се по телефона за потвърждение на резервацията, пък за договора има време. По принцип като направиш резервация, те я изпращат до хотела за официално потвърждение и явно от там се губи време.

# 138
  • Мнения: 5 459
Ама аз така да си питам. И ако всяка година пътувам с различна агенция, все така ще си мрънкам и нервнича. Права си утре ще се раззвъня да питам  Mr. Green

# 139
  • Варна
  • Мнения: 10 567
Здравейте!
От 2011 не сме почивали в Турция и все още обмисляме дали тази година да не сме отново там. Моля за по-пресни впечатления, ако някой има такива от Роял Уингс - Лара. Не сме били в Белек, така че и за там позагледах хотели. Прочетох много добро мнение на първа страница за Папилон Зюгма, Ела Куалити. Не съм се спряла на хотел конкретно, но ще трябва бързо да реша, ако искам да хвана последните ранни записвания.

Потърси Лора,януари почивахме в Раял Холидей и тя ходи до хотела да го разглежда,ще ти даде прясно инфо Peace

# 140
  • Мнения: 3 021
Здравейте!
От 2011 не сме почивали в Турция и все още обмисляме дали тази година да не сме отново там. Моля за по-пресни впечатления, ако някой има такива от Роял Уингс - Лара. Не сме били в Белек, така че и за там позагледах хотели. Прочетох много добро мнение на първа страница за Папилон Зюгма, Ела Куалити. Не съм се спряла на хотел конкретно, но ще трябва бързо да реша, ако искам да хвана последните ранни записвания.
Не знам с какъв транспорт сте предвидили да пътувате - ако е със самолет, и желаете да пътувате до края на м. юни, трябва да побързате, защото много фирми пълнят един самолет, а различните фирми не предлагат всички хотели. "Алфа тур" имат 2 полета, т.е. при тях може да има повече места. "Ела Куалити" е страхотен хотел, макар че лично не съм почивала, но от всички местни и турски туристически фирми са ми го препоръчвали. В момента се предлага почти от всички фирми. "Папилон Зюгма" е страхотен класен хотел, тази година го реновират, но е по-малък по територия. Мисля, че само "Емералд" го предлагат. "Роял Уингс", както и всички други хотели от веригата - "Роял Драгон" и "Роял Алхамбра" в Сиде също са много добри. Последните са много близо един до друг и техните плажове са най-добрите в Турция /поне според мен и моя опит/.

# 141
  • София
  • Мнения: 436
Момичета как стои въпроса с газта в Турция? Във всяка ли бензиностанция има и знаете ли каква е оре-долу цената? Благодаря!   bouquet

# 142
  • Мнения: 7
Момичета как стои въпроса с газта в Турция? Във всяка ли бензиностанция има и знаете ли каква е оре-долу цената? Благодаря!   bouquet
относно цените на горивата - на първа страница има линк към такива ЦЕНИ НА ГОРИВАТА

Последна редакция: вт, 17 фев 2015, 16:20 от Calissa

# 143
  • Мнения: 3 271
Някой знае ли каква е таксата за посещение на Памуккале.

# 144
  • Мнения: 5 459
Зависи кой ти е изходния пункт. При всички случаи при местните агенции е по-евтино. Ние не отидохме, защото от Мармарис е доста далеч.

# 145
  • Мнения: 3 271
Зависи кой ти е изходния пункт. При всички случаи при местните агенции е по-евтино. Ние не отидохме, защото от Мармарис е доста далеч.
Ние ще сме от Кушадасъ.Но искаме да го посетим индивидуално.За това предполагам че на място се заплаща нещо.Някой око така е ходил ще се радвам да сподели.

# 146
  • София
  • Мнения: 436
Момичета как стои въпроса с газта в Турция? Във всяка ли бензиностанция има и знаете ли каква е оре-долу цената? Благодаря!   bouquet
относно цените на горивата - на първа страница има линк към такива ЦЕНИ НА ГОРИВАТА
Благодаря, уж го търсих  - не съм видяла  Crazy

# 147
  • Сoфия
  • Мнения: 295
Зависи кой ти е изходния пункт. При всички случаи при местните агенции е по-евтино. Ние не отидохме, защото от Мармарис е доста далеч.
Ние ще сме от Кушадасъ.Но искаме да го посетим индивидуално.За това предполагам че на място се заплаща нещо.Някой око така е ходил ще се радвам да сподели.
По спомен на билетите пишеше 15 или 25 турски лири  newsm78

# 148
  • sofia
  • Мнения: 693
Имам някакъв спомен за 25 турски лири, дано не греша. Ние ходихме с местна агенция избрана на случаен принцип- 35 евро за възрастен, а детето / на 11г/ безплатно, пътя е около 3 часа, с една почивка за кафе и закуска-влиза в цената на екскурзията, втората почивка беше след час и на третия час отново спряхме за да разгледаме фабрика за изработка на предмети от оникс и скъпоценни камъни. Ако не бяха тези три спирания щяхме да пристигнем доста по-бързо, но няма значение, беше незабравимо. На връщане имахме доста добър обяд, също включен в цената, спирахме в магазин за текстил и се прибрахме към 20ч. С удоволствие бих отишла отново, колкото и да е пътя.

Последна редакция: вт, 17 фев 2015, 18:01 от Nell~

# 149
  • Мнения: 15
Привет на всички от тази слънчева тема! Има ли някой с впечатления от хотел Kemer holidey Club? За трета година ще почиваме в Турция, но предните два пъти бяхме в Кушадасъ. За сефте ще сме в този район (от 01.09.).Миналата година семейството ни се увеличи и сега освен с капризни 16 годишни батковци ще летим и с бебе, та всяка информация за хотел, плаж, температура ще ми бъде изключително полезна.Предварително благодаря!

Общи условия

Активация на акаунт